میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳۰ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۹:۰۹ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 397 بازدید

آتش نشانی لار برای ایام محرم آمادگی ویژه دارد

آتش نشانی لار برای ایام محرم آمادگی ویژه دارد

مدیرعامل سازمان آتش‌نشاني لار تمهیدات ویژه این سازمان را برای ایام محرم تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لار؛ سعيد منشي ضمن تسلیت آغاز دهه محرم و ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) با یادآوری وظیفه سازمان آتش‌نشانی در زمینه تامین ایمنی مراسم های دینی، راهپیمائی ها و تجمعات بزرگ درون شهری، اظهار کرد: آماده باش ۱۰۰ درصدی نیروها و ایستگاه های عملیاتی، شناسایی اماکن عزاداری و مسیرهای تردد عزاداران که با ازدحام مواجه است، استقرار خودروهای عملیاتی اطفای حریق و امداد و نجات در محل‌های اصلی برگزاری عزاداری و همچنین خیابان های منتهی به آن‌ از مهمترین تمهیدات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی به مناسبت این ایام است.

سعید منشي با اشاره به اهمیت مقوله پیشگیری از هرگونه حادثه احتمالی، گفت: از این رو با سرکشی از تکایا و مساجد، این اماکن از لحاظ ایمنی بررسی می‌شوند و نکات مورد نظر و موارد مستعد خطر احتمالی به آنها جهت رفع، گوشزد خواهد شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی لار همچنین خاطرنشان کرد: متولیان تکایا و مساجد می‌توانند جهت بازدیدهای ایمنی، با ارائه درخواست به سازمان آتش‌نشانی، از نظرات کارشناسان خبره و مجرب اعزامی این سازمان جهت بالا بردن سطح ایمنی در تکایا و مساجد استفاده نمایند.

وی افزود: هیئت های عزاداری و بویژه دستجات سینه زنی و زنجیر زنی توجه داشته باشند در صورت بروز هر گونه حادثه و نیاز به تردد خودروهای آتش نشانی و هرگونه خودرو امدادی دیگر مسیر را برای عبور این خودروها باز نمایند.

منشي در پایان از شهروندان خواست ضمن رعایت نکات ایمنی، در صورت بروز هرگونه حادثه با حفظ خونسردی، مراتب را سریعا به تلفن ۱۲۵ ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لار اطلاع داده و مسیر را برای تردد خودروهای امدادی باز نگه دارند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان