میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۵:۳۳ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 418 بازدید

آخرین اقدامات انجام شده برای تکمیل مسیر جایگزین گردنه «نارنجی»

مدیر کل راه و شهرسازی لارستان تشریح کرد

آخرین اقدامات انجام شده برای تکمیل مسیر جایگزین گردنه «نارنجی»

مهندس محمدرضا باقری فرد مدیر کل راه و شهرسازی لارستان آخرین اقدامات پیمانکار در تکمیل عملیات آسفالت گردنه صعب العبور نارنجی لارستان را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، باقری فرد اظهار داشت: خدای منان را شاکریم که با اراده ای از جنس خدمت رسانی و با وجود تمام سختی های موجود در پیچ و خم گردنه ی نارنجی امروز شرایطی را مشاهده می کنیم که این ناهمواری ها به مسیری هموار مبدل شده است.

وی تصریح کرد: این گردنه یکی از قدیمی ترین پروژه های این اداره کل به شمار می آید که از مطالبات بحق مردمی بود که مدت ها انتظار مرتفع شدن آن را از مسئولین خواستار بودند و عملاً این پروژه با توجه به مشکلات پیش رو در ادوار گذشته از پروژه های بعضاً کُند و یا مسکوت این اداره کل در اذهان عمومی مخابره می شد و لیکن خوشبختانه امروز شاهد به اتمام رسیدن این پروژه هستیم.

باقری فرد افزود: گردنه نارنجی لار به دلیل قرار گرفتن در محور ترانزیتی شیراز- لار- بندرعباس یکی از پرترافیک ترین محورهای استان فارس به حساب می آید و طبق آمار سازمان راهداری کشور بیش از یک سوم خودروهای عبوری از این مسیر را خودروهای سنگین تشکیل می دهند.

مدیر کل راه و شهرسازی لارستان در پایان با اشاره به اینکه طول این گردنه سه و نیم کیلومتر است و بیش از یک میلیون و دویست و پنجاه هزار متر مکعب خاکبرداری و صد هزار متر مکعب خاکریزی در آن صورت گرفته است، افزود: در حال حاضر عملیات آسفالت گردنه نارنجی رو به اتمام است و به زودی آماده بهره برداری از آن خواهیم بود.


1 نظر

  1. لاری گفت:

    0

    0

    ملت بدبخت چه میفهمن مکعب چیه.
    هرچی بگین باور می کنند.ما که نفهمیدیم یک میلیون متر مکعب خاک چقدره و پولش چقدر میشه ولی باید پولدهنگفتی توش باشه ها

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان