میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۷ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 448 بازدید

آخرین کوهپیمایی گروه شهید چمران پیش از ماه رمضان + عکس

آخرین کوهپیمایی گروه شهید چمران پیش از ماه رمضان/ برنامه شب‌های رمضان: پیاده‌روی در شهر

در سومین جمعه از اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ و در یک هوای پاک و لطیف به همراه نسیم خنک بهاری، اعضای گروه کوهنوردی شهید دکتر مصطفی چمران لارستان همانند هر صبح جمعه بعد از تجمع در میدان قبله شهر جدید لار خود را برای اجرای برنامه کوهپیمایی مهیا نمودند. صعود این هفته به ارتفاعات تنگ خور و غار زنده یاد «سید حمزه جواد پور» بود. کوهنوردان بعد از رسیدن به منطقه مورد نظر با اجرای نرمش سبک و همچنین قرائت دعای سلامتی امام زمان (عج) خود را مهیای صعود کردند. در بین راه نیز از مشاهده پرندگان و طبیعت زیبا و همچمنین باد خنک بهاری که می وزید لذت می بردند و خستگی صعود را احساس نمی کردند. کوهنوردان بعد از رسیدن به قله و صرف صبحانه به صورت دسته جمعی و ادای سلام به حضرت امام حسین علیه السلام (ع) و گرفتن چندین عکس یادگای مبادرت به بازگشت نمودند.

یادآور می شود که گروه کوهنوردی و تیم دوچرخه سواری شهید دکتر مصطفی چمران لارستان برای شادابی و نشاط و پویایی خود و جامعه فعالیت ورزشی خود را از مهر ماه هرسال شروع و هر عصر پنجشنبه دوچرخه‌سواری و هر صبح جمعه برنامه کوهپیمایی برگزار می کنند.

در ماه مبارک رمضان نیز سه شب در در هفته (شنبه شب، دوشنبه شب، چهارشنبه شب) از ساعت ۲۲:۳۰ تا ۲۴ مبادرت به پیاده روی می کنند. محل تجمع و شروع حرکت میدان قبله شهر جدید لار می باشد. منتظر قدوم شما هستیم.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان