میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در16 جولای 2020 ساعت 4:30 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 291 بازدید

آزمایشگاه دوم «کرونا» در لارستان به زودی راه اندازی می شود

به همت مجمع خیرین سلامت

آزمایشگاه دوم «کرونا» در لارستان به زودی راه اندازی می شود

سه شنبه ۲۴ تیرماه ۹۹ نشست بررسی مشکلات درمانگاه خدمات جامع سلامت شهری محمدرسول الله(ص) ‌و نحوه راه اندازی آن مرکز، خدمات دهی به بیماران کرونایی و توسعه آزمایشگاه دوم تست کرونا با حضور معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی، رئیس هئیت مدیره، مدیر عامل  و اعضای مجمع خیرین سلامت شهرستان در محل سرپرستی معاونت بهداشتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت،‌ در این نشست مقدمات افتتاح مركز جامع سلامت شهرك محمد رسول الله(ص) واقع در شهر قديم لار بررسی شد. گفتنی است برای اختصاص این مرکز، دو واحد مسكوني توسط خيرين عرصه سلامت با اعتباري نزدیک به دو میلیارد تومان ساخته شده و به زودی به دانشكده علوم پزشكي لارستان تحویل خواهد شد.

بررسی مقدمات راه اندازي آزمايشگاه دوم تست كرونا در لارستان موضوع بعدی این نشست بود که قرار است با اعتباري بالغ بر ۶۰۰ ميليون تومان به زودی راه اندازی شود.

بررسي آخرين وضعيت خدمات رساني به بيماران كرونايي و نيازمندي هاي اين حوزه همچنین قدردانی از همكاري هاي دانشكده علوم پزشكي لارستان با این مجمع خصوصا همکاری در ساخت مركز جامع سلامت شهرك محمد رسول الله(ص) اهم مباحث مطرح شده در این نشست را تشکیل دادند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان