میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در6 اکتبر 2014 ساعت 3:25 ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 698 بازدید

آزمون ورودي حرفه مهندسي و كاردان هاي فني ساختمان برگزار می شود

pooster براي نخستين بار در لارستان 

آزمون ورودي حرفه مهندسي و كاردان هاي فني ساختمان برگزار می شود

مدیر کل راه و شهر سازی لارستان از برگزاري آزمون ورود به حرفه مهندسان و كاردانهاي فني ساختمان در تاريخ ۲۲ و ۲۳ آبانماه سال جاری در لارستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهر سازی لارستان، داریوش نصر ضمن اعلام اين مطلب افزود: در اجراي آئين نامه اجرائي قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان، آزمون ورود به حرفه مهندسان كاردانهاي فني ساختمان و معماران تجربي در تاريخ ۲۲ و ۲۳ آبانماه امسال همزمان با سراسر كشور در لارستان برگزار مي شود.

مدیر کل راه و شهر سازی لارستان ادامه داد: پیش از این آزمون ورود به حرفه مهندسان فقط در مراکز استانها برگزار می شد که با پيگيری های صورت گرفته این دوره از آزمون برای نخستین بار در لارستان برگزار می گردد.

گفتني است قبولي در آزمون مذكور يكي از شرايط اخذ پروانه اشتغال بوده و متقاضي در صورت قبولي در آزمون و احراز ساير شرايط مشخص شده در قانون نظام مهندسي وكنترل ساختمان موفق به اخذ پروانه اشتغال بكار خواهد شد.     

وي افزود: افراد جهت اطلاعات بيشتر ازمحل امتحان و نحوه شركت در آزمون با شماره ۵۲۲۴۱۱۶۰  اداره نظام مهندسي و مقررات ملي ساختمان و توسعه فناوري نوين ساخت اداره كل راه و شهرسازي تماس حاصل نمايند.

 

 

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان