میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در21 می 2019 ساعت 3:46 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 169 بازدید

آسفالت جاده لار-جهرم به طول ۲۴ کیلومتر روکش می شود

آسفالت جاده لار-جهرم به طول ۲۴ کیلومتر روکش می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی لارستان، مهندس محمدرضا باقری فرد مدیرکل راه و شهرسازی لارستان از روکش آسفالت در محور لار- جهرم خبرداد.

باقری فرد با بیان اینکه محور لار- جهرم ١٥٥ کیلومتر طول دارد كه از اين مقدار ١٠٥ کیلومتر آن در حوزه سرزمینی این اداره کل واقع شده است و این محور به واسطه کوتاه بودن مسیر برای دسترسی مردم مرکز استان فارس و کشور به بنادر جنوبی و جزایر کیش و قشم به حساب می آید، افزود: تردد بالای ٤٥ درصدی خودروهای سنگین که طبق آمار تردد سازمان راهداری توسط دستگاه های تردد شمار در این مسیر به ثبت رسیده نشان دهنده اهمیت این جاده ارتباطی است.

وی ادامه داد: در حال حاضر به لحاظ فرسوده بودن بخشی از آسفالت این محور عملیات روکش آسفالت به طول ٢٤ کیلومتر و عرض ١١ متر حد فاصل سه راهی زرین دشت به سمت جهرم به صورت سه سانتی متر رگلاژی و ئنج سانتی متر آسفالت گرم در حال انجام است.

مدیرکل راه و شهرسازی لارستان خاطر نشان کرد: از رانندگان محترم که قصد عبور از این محور را دارند تقاضا می شود با رعایت ایمنی و توجه به تابلوهای اطلاعاتی نصب شده از این محدوده حرکت نمایند و با راهداران عزیز همکاری لازم را داشته باشند تا بتوانیم در کمترین زمان ممکن مراحل عملیات روکش آسفالت این محور را به پایان برسانیم و سفر خوشی را برای مسافران فراهم نماییم.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان