میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در16 جولای 2014 ساعت 8:04 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 808 بازدید

آسفالت محور گله دار- دارالمیزان كليد خورد

 آسفالت محور گله دار- دارالمیزان كليد خورد

 مدیر کل راه و شهر سازی لارستان از آغاز عملیات آسفالت محور گله دار- دارالمیزان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه وشهرسازي لارستان، نصر مدیرکل در جریان بازدید از پروژه گله دار- دارالمیزان به همراه منصوری مدیریت ساخت و توسعه راهها و شادمانی مدیریت راهداری، عنوان داشت: این پروژه به طول ۴۰ کیلومتر و عرض ۱۱ متر در حال ساخت است که خوشبختانه از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار است.

IMG_3634 (1)

مدیرکل راه وشهرسازی لارستان افزود: حجم خاکبرداری آن ۲ میلیون ۵۶۰ هزار مترمکعب و حجم خاکریزی آن یک میلیون و ۲۸۵ هزار متر مکعب می باشد و ۷۶ پل در این محور ساخته خواهد شد. نصر افزود: در حال حاضر عملیات آسفالت حدود ۱۰ کیلومتر از مسیر شروع شده وحدود۵ کیلومتر از مسیر آماده آسفالت است. وی همچنین از مردم این منطقه خواست تا انتقادات وپیشنهادات خودرا ازطریق پیام کوتاه به شماره ۳۰۰۰۴۸۶۶۰۰۱۹۷۱ با اداره روابط عمومی اداره کل درمیان بگذارند.

لازم به ذکر است مدیر کل راه و شهر سازی لارستان پیش از این بازدید، از ادارات تابعه شهر های گراش، اوز و خنج نیز بازدید نمود و از نزدیک در جریان مشکلات این ادارات قرار گرفت.


2 نظر

 1. بيرم كهن گفت:

  0

  0

  با سلام و قبولي طاعات شما عزيزان ان شا ءالله شاهد اتمام و رفع معضلات راه هاي بيرم وشاهد آسفالت ورودي هاي بيرم مخصوصا محور بيرم لامرد عسلويه(كماآباد- بيرم)باشيم. آقاي مهندس ا لتفاتي هم به ما داشته باشيد . سپاس از شما

 2. نسرین گفت:

  0

  0

  سلام.باید به کل منطقه برسن نه فقط محدوده ای از لار.من به عنوان لاری منطقی عرض میکنم که باید به کل شهرستانهای تابعه وبخشهای تابعه برسیم.با این وجود ضمینه استانی ما فراهم خواهد آمد.با سپاس

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان