میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۶:۲۹ ق.ظ سرویس:برگزیده ها 4 دیدگاه 235 بازدید

«آسمان نما»ی مدرن آموزش و پرورش لارستان رونمایی و افتتاح شد

«آسمان نما»ی مدرن آموزش و پرورش لارستان رونمایی و افتتاح شد

در مراسمی با حضور دکتر جعفرپور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه، دکتر اسماعیلی معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش لارستان، بیژنی رییس شورای اسلامی شهر لار،  فولادی معاون پرورشی و مدیران تعدادی از مدارس، یکی از مدرن ترین آسمان نماهای جنوب کشور در محل کانون دانش آموزی شهدا وابسته به آموزش و پرورش لارستان افتتاح شد و رسماً شروع به فعالیت کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش لارستان، در آیین افتتاح این پروژه، جمشید جعفرپور در سخنانی بر ضرورت کارهای فرهنگی در کنار انبوه برنامه های آموزشی به ویژه غول کنکور تاکید کرد و انجام کارهای فوق برنامه فرهنگی و هنری که در کانون ها صورت می گیرد را برای ایجاد انگیزه در دانش آموزان و نسل جوان لازم دانست.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اینکه اعتقاد داریم آموزش و پرورش زیر بنای امور است و شبهه های زیادی نیز در ذهن دانش آموزان وجود دارد خواستار آن شد تا با خلاقیت ها و کارهای فرهنگی جذاب و هنرمندانه به این شبهه ها و سوالات پاسخ داده شود.

مهدی اسماعیلی مدیر آموزش و پرورش لارستان نیز در سخنانی ضمن ارائه گزارش مختصری از اقدامات صورت گرفته در حوزه فرهنگی و پرورشی در چند ماه اخیر، از حمایت های مستمر مادی و معنوی دکتر جعفر پور به مجموعه ي آموزش و پرورش قدر دانی کرد.

بنا بر گفته مجتبی منتظری مسوول راه اندازی این آسمان نمای مدرن که برای نخستین بار در کشور از تجهیزات کاملاً بومی استفاده و با صرف نصف هزینه مشابه خارجی آن ساخته شده، بناست در یک برنامه زمانبندی شده، مربیانی در زمینه علم نجوم تربیت شوند و این امکانات علاوه بر لارستان، در اختیار دانش آموزان و علاقمندان شهرستان های خنج و گراش نیز قرار گیرد و بر طبق یک برنامه با اعزام مربیان متخصص، دانش آموزان مناطق محروم و روستایی نیز از این آسمان نما استفاده خواهند کرد.

این هیئت همچنین از سالن ورزشی آزادی که اخیراً با مساعدت نماینده لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی با صرف هزینه ای بالغ بر ۳۵۰ میلیون ریال تعمیر و به سبد بسکتبال هیدرولیک تجهیز شده است بازدید کردند.

بازدید از کانون دانش آموزی عدالت و دارالقران آل یاسین وابسته به آموزش و پرورش از دیگر برنامه های دکتر جعفر پور و هیات همراه بود که در جریان اقدامات، برنامه ها و همچنین نیاز ها و کمبودهای این دو مکان فرهنگی و مذهبی قرار گرفتند.


4 نظر

  1. ناشناس گفت:

    1

    2

    بهتره بگویید آقای اسماعیلی، نه دکتر اسماعیلی! چون هنوز دکترا ندارند! هیچ جای دنیا به دانش