میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در14 سپتامبر 2014 ساعت 2:09 ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 876 بازدید

آشنایی با «شیطان پرستی» در كميته امداد لارستان

IMG_0358آشنایی با «شیطان پرستی» در كميته امداد لارستان

روابط عمومی كميته امداد لارستان: شیطان کیست و از انسان چه می خواهد؟ انسان از پرستش شیطان چه هدفی را دنبال می کند؟ شیطان دشمن سر سخت انسان است که از خلقت حضرت آدم تا به امروز پی در پی با او به مخالفت می پردازد. اهمیت شناخت و مواجهه با او از موضوعات مهم قرآنی است. شیطان در تمامی داستانهای کهن و در تمامی ادیان وجود دارد. شیطان آمده تا انسان خلیفه الله نباشد. شیطان بسان تاریکی و در مقابل روشنایی و نور رحمت الهی است.
جلسه آموزشی آشنایی با گروههای شیطان پرستی توسط هوشنگ دلاور، معاون توانمند سازی و  قائم مقام کمیته امداد امام خمینی لارستان با بیان سوالات و مطالب فوق و علت گرایش انسانها در دوران مدرن به شیطان و شیطان پرستی آغاز شد.
این کلاس آموزشی همچنین به منظور آگاهی و روشنگری هر چه بیشتر همکاران شاغل در کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) برگزار گردید.
در این جلسه به چگونگی پیدایش مکاتب، علائم و نشانه های مخصوص شیطان پرستان و دسته بندی های این مکاتب پرداخته شد.
دلاور در بخشي از سخنان خود گفت: در کشور ما این خطر وجود دارد که جوانان دانسته یا ندانسته به شیطان پرستی گرایش پیدا می کنند بنابراین بر همکاران امداد لازم و ضروری است که ضمن آشنایی با این گروه ها، مددجویان و به خصوص جوانان و نوجوانان تحت پوشش را نیز از این خطرات آگاه سازند.
دلاور ضمن تاکید بر حضور اعضاي گروههای شیطانی در جلسات مخفی بر فعالیت این گروهها از طریق سایتهای اجتماعی تاکید نمود و بیان داشت: جوانان مورد هدف توسط آنان با حضور در پارتی ها و نواختن موسیقی و استفاده از زیورآلات و نماد های شیطان پرستی به رقص و حرکات نا متعارف دست می زنند. حضور دختران جوان از نکات لازم مورد توجه در این جلسات شیطان پرستی است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان