میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۲ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 115 بازدید

آغاز برنامه های هفته سلامت با «زنگ سلامت» در دبستان زینبیه لار

آغاز برنامه های هفته سلامت با «زنگ سلامت» در دبستان زینبیه لار

صبح امروز باحضور معاون سیاسی فرماندار ویژه لارستان، روسا، معاونین و کارشناسان ادارات آموزش و پرورش و شبکه بهداشت و درمان، آموزگاران، مربیان و اعضای انجمن اولیا و مربیان و با اجرای مراسم نمادین هفته سلامت در دبستان دخترانه زینبیه رسماً برنامه های هفته سلامت آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش لارستان مهدی اسماعیلی معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش، علیپور معاون سیاسی فرماندار ویژه لارستان و دکتر کریمی رییس دانشگاه علوم پزشکی لارستان در سخنانی با گرامیداشت هفته جهانی سلامت، پیرامون بهداشت فردی و اجتماعی نکاتی را گوشزد نموده و از دست اندر کاران حوزه بهداشت و سلامت تقدیر و بر استمرار اجرای برنامه های مشترک این دو نهاد در سطح مدارس تاکید نمودند.

قرائت شعر و مقاله، اجرای سرود، احرای حرکات نمایشی ورزشی، طرح سوال و اهدای جوایز از جمله برنامه های اجرایی این مراسم بود.

در حاشیه این مراسم نیز نمایشگاه غذاهای سالم و سنتی دایر بود.

گفتنی است یکم تا هفتم اردیبهشت ماه به نام هفته سلامت نامگذاری شده و هرسال با یک شعار جهانی و اجرای برنامه های مختلف فرهنگی، هنری و بهداشتی این هفته گرامی داشته می شود. شعار جهانی هفته سلامت امسال «مراقبتهای اولیه بهداشتی، راهی به سوی پوشش همگانی سلامت» می باشد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان