میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در30 سپتامبر 2014 ساعت 2:20 ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 1,478 بازدید

آغاز به کار دومين جشنواره وبلاگنویسی «واجب فراموش شده»

 آغاز به کار دومين جشنواره وبلاگنویسی «واجب فراموش شده»

vajebسايت سربازان جوان: برای حفظ هر جامعه از فساد و انحراف و سقوط، نظارت همگانی و در بعضی از موارد، نظارت گروهی اشخاص لازم و ضروری است تا افراد صالح بر آن چه بر جامعه می گذارد، نظارت داشته باشند و جامعه و فرد را از «رفتن به سوی فساد و انحرافات» محفوظ نگاه دارند. بر اساس همین استدلال، از مهمترین و عظیم ترین فرایض و واجبات اسلامی امر به معروف و نهی از منکر است.
بسیجیان لارستان، با درک این شرایط حساس با مشارکت فرهنگی اجتماعی سپاه لارستان، بسیج رسانه ی لارستان و فضای مجازی سپاه لارستان، در پی جامه ی عمل پوشاندن به این واجب فراموش شده برآمدند و این جشنواره را بر اساس مشکلات جامعه بنيان گذاشتند.
گروه هدف :
مخاطب شرکت کنندگان در جشنواره عموم مردم می باشند و با توجه به نگاه نو به حضور دانش آموزان در این جشنواره ، به دو بخش عموم و دانش آموزان تقسیم شده است.

ماده يك؛ موضوع ها:
موضوع جشنواره در مورد ماهواره و آسیب های آن می باشد بوده و شرکت کنندگان می توانند شرکت کنند ولی حدالامکان در موضوعات زیر نیز می بایست مطلب داشته باشند، نقش ماهواره در تضعیف بنیان خانواده، نقش ماهواره بر سبک زندگی، نقش ماهواره در مدیریت زمان، نقش ماهواره در ترویج فرهنگ غربی، نقش ماهواره در تضعیف حیا و عفت، راهکارهای مقابله با ماهواره، نقش ماهواره در تربیت کودکان، ماهواره و بلوغ زود رس، ماهواره و طلاق.
***
ثبت نام در جشنواره تا تاریخ ۱/۹/۱۳۹۳از طریق وبسایت sjavan.ir صورت می پذیرد.
***
شرایط برای شرکت وبلاگنویسان در جشنواره :
برای ثبت وبلاگ در جشنواره، هیچ ضرورتی ندارد که برای شرکت وبلاگ در بازه ی زمانی مشخص شده از جشنواره ایجاد شده باشد، بلکه کلیه ی وبلاگ ها یی که قبل از شروع جشنواره در عرصه فضای مجازی فعالیت داشته اند نیز می تواستند در جشنواره شرکت کنند و تعدادمطلب مفید و تولیدی هر وبلاگ می بایست حداقل ۳ مطلب باشد .

شرکت کنندگان می توانند از تمامی قالب های رایج نوشته های وبلاگی از قبیل : دل نوشته ها – خاطرات – یادداشت روزانه – مقاله – قطعات ادبی – شعر – عکس – حدیث انتخابت – بانوان – شهدا – کاریکاتور – عکس – کلیپ و… استفاده نماید و شرکت کنندگان در جشنواره می بایست، کد لگوی جشنواره واجب فراموش شده۲ را در وبلاگ خود قرار دهند و در صورت امکان توضیحاتی را در وبلاگ خود در مورد جشنواره یادداشت نمایند .
***
محورهای داوری مسابقه وبلاگ نویسی «واجب فراموش شده۲»
۱       طراحی   طراحی قالب توسط مدیر وبلاگ – طراحی پوستر – استفاده از قالبهای آماده
۲       سرعت   سرعت بارگذاری وبلاگ (عدم استفاده بیش از حد از کدهای جاوا و استفاده از پستهای کم در صفحه اول
۴       معرفی   عنوان، شرح مختصر و معرفی مناسب وبلاگ
۵       موضوع   موضوع بندی مطالب وبلاگ با جشنواره / ایده جدید
۶       زمان    آرشیو تاریخ وبلاگ
۷       پیوند   معرفی وبلاگها وسایتهای مرتبط
۸       سابقه   سابقه ساخت وبلاگ با در نظر گرفتن تاریخ درج مطالب
۹       ارتباط  ارتباط مطالب با موضوع / نوآوری/ تولیدی بودن
۱۰      حجم     تعدد و تنوع مطالب
۱۱      نظرات   تعداد و محتوای نظرات مطالب(هرچه تعداد نظرات به مطالب وبلاگ بیشتر باشد)
۱۲      طراحی   ذکر منابع برای مطالب – تمامی منابع و پی‌نوشتهای مطالب باید درهر پست بلاگ درج گردد ( درصورت استناد به آیات، احادیث و روایات درمطالب ارسالی ذکر منبع الزامی می‌باشد.)
۱۳      سرعت
۱۴      معرفی   امتیاز آزاد هیأت داوران برای موارد خاص و پیش بینی نشده


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان