میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در2 فوریه 2015 ساعت 12:42 ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 840 بازدید

آغاز جشن هاي سالگرد پيروزي انقلاب در اوز

آغاز جشن هاي سالگرد پيروزي انقلاب در اوز

احمد خضري/ اوز: جشن های دهه مبارک فجر با آیین ویژه نمادین ورود حضرت امام راحل در گلزار شهدای اوز آغاز شد. ابتدا زنگ انقلاب با به صدا درآوردن توسط امام جمعه، مدیر مدرسه عالی احمدیه، بخشدار، رئیس آموزش و پرورش، حاج آقا عدالتی و رئیس سپاه اجرا شد. سپس آئین ویژه آغاز جشنهای انقلاب با قرائت قرآن توسط دانش آموزان ابراهیمی و سرود جمهوری اسلامی و قرائت مقالات توسط دانش آموزان به نام های محسن بیات و ستاره منوچهری و اجرای سرود توسط گروه سرود دانش آموزان مدارس بدری و محمودزاده ادامه یافت.
در این مراسم که به همت حوزه مقاومت بسیج و همکاری بخشداری، شهرداری و اداره آموزش و پرورش منطقه اوز و سایر ادارات ترتیب یافته بود. امام جمعه اوز ویژگی ها و شخصیت والای حضرت امام راحل و تاریخ مختصر مبارزات وی را توضیح داد و اظهار داشت حق که وارد مملکت شد، باطل رخت برست و این موضوع در تاریخ ماندگار شده است. حاج شیخ عبدالعزیز قاضی زاده گسترش و ترویج فرهنگ اسلامی را وظیفه همگان دانست.
حاج شیخ احمد عدالتی روحانی مستقر در اوز نیز اظهار داشت در تاریخ و سرنوشت ملتها وقایعی اثرگذار وجود دارد که پیوسته باید از آنها یاد کرد و دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی، به رهبری امام راحل در کشور ما از آن جمله است.
وی انقلاب اسلامی را حاصل خون هزاران شهید مخلص و والامقام دانست و در پایان گفت: ولایتمداری و بصیرت افزایی را باید به جوانان آموزش داد. در انتهای مراسم امام جمعه، و بخشدار و رئیس شورای اسلامی شهر و سایر مسئولان حاضر در جلسه قبور مطهر شهدا را غبارروبی و عطرافشانی کردند و مراسم به پایان رسید.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان