میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱:۲۱ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 134 بازدید

آغاز طرح سراسری غنی‌سازی اوقات فراغت بچه‌های مسجد در لارستان

آغاز طرح سراسری غنی‌سازی اوقات فراغت بچه‌های مسجد در لارستان

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس از آغاز طرح سراسری غنی‌سازی اوقات فراغت بچه‌های مسجد در شهرستان لارستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ستاد کانون‌های فرهنگی‌ هنری مساجد جنوب فارس، محمدابراهیم اخوت با اشاره به فرا رسیدن فصل تابستان و وظیفه کانون‌های مساجد در غنی‌سازی اوقات فراغت اظهار داشت: طرح سراسری اوقات فراغت امسال با شعار «اخلاق، نشاط و معنویت» برای مقاطع سنی مختلف به ویژه نونهالان، نوجوانان و جوانان برگزار می‌شود.

وی افزود: این طرح قرار است در بیش از ۱۲۰ کانون فرهنگی فعال منطقه جنوب فارس با هدف کشف استعدادها و جذب حداکثری نسل جوان و نوجوان به مسجد برگزار شود.

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، فعالیت اوقات فراغت‌ کانون‌های مساجد در ۶ محور اصلی قرآن و عترت، آموزش و توانمندسازی، شبکه‌سازی و فضای مجازی، کتاب و کتاب‌خوانی، هنرمتعالی و فعالیت‌های اجتماعی اجرا می‌شود.

اخوت با بیان اینکه مسجد مرکزی بی‌بدیل برای تربیت صحیح جوانان و نوجوانان و مقابله با توطئه‌های دشمنان است، گفت: مسئله غنی‌سازی اوقات فراغت و ترویج فرهنگ ناب انقلابی و اسلامی، وظیفه‌ای بر دوش همه مسئولان و دلسوزان عرصه فرهنگ است. باید طوری برنامه‌ریزی شود تا با پتانسیل‌هایی که در مساجد وجود دارد همه نیازهای جوانان و نوجوانان دیده شود تا از ورود آسیب‌های اجتماعی به این قشر جلوگیری کرد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان