میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در3 ژانویه 2015 ساعت 10:22 ق.ظ سرویس:اجتماعی 2 دیدگاه 1,264 بازدید

آغاز عملیات قیرپاشی و آسفالت ادامه اتوبان لار – گراش

آغاز عملیات قیرپاشی و آسفالت ادامه اتوبان لار – گراش

عملیات قیرپاشی و آسفالت ادامه اتوبان محور لار- گراش آغاز شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی لارستان داریوش نصر مدیرکل به همراه سلمان مهرابی رئیس اداره راه و شهرسازی گراش از پروژه چهار خطه کردن محور لار – گراش بازدید نمودند.

IMG_0305

نصر در ابتدای این بازدید عنوان داشت: محور لار– گراش یکی از محورهای پرتردد حوزه استحفاظی این اداره کل به شمار می رود که با همکاری شهرداری و اداره راه وشهرسازی گراش چهار خطه کردن این محور در دستور کار قرار گرفت.

مدیر کل راه وشهرسازی لارستان افزود: در ابتدای سال ۹۳ حدود بیش از یک کیلومتر از مسیربه صورت چهار خطه به بهره برداری رسیده است.

وی ادامه داد: در حاضر حاضر عملیات زیر سازی پروژه به اتمام رسیده و عملیات قیرپاشی و آسفالت مسیر به طول چهار کیلومتر به صورت چهار خطه آغاز شده است و امیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد بهره برداری از این مسیر باشیم.

در ادامه مهرابی رئیس اداره راه وشهرسازی گراش عنوان داشت: حجم خاکبرداری ۷۸۰۰ متر مکعب و حجم خاکریزی ۱۸۲۰۰ متر مکعب و ترانشه برداری نیز ۹۳۰۰ متر مکعب بوده است.

رییس اداره راه وشهرسازی گراش با بيان اينكه احداث راه هميشه با هزينه هاي فراوان همراه و با مشكلات متعددي مواجه است عنوان داشت: در اين بين ابنيه فني در عمليات راهسازي از اهميت ويژه اي برخوردار است به همين منظور و در جهت بالا بردن سرعت عمل و كاهش هزينه پيشنهاد توليد پل هاي باكسي مطرح گرديد و با تهيه قالب هاي مورد نياز و بر اساس نقشه هاي فني تيپ، این پل ها براي اولين بار در محور لار گراش مورد استفاده قرار گرفت.

وی همچنین از مردم خواست تا انتقادات وپيشنهادات سازنده خودرا از طريق پيام كوتاه به شماره ۳۰۰۰۴۸۶۶۰۰۱۹۷۱ با اداره روابط عمومي اداره كل در ميان بگذارند.


2 نظر

  1. لارستانی گفت:

    0

    0

    تا قبل ازاینکه شهرستان بشن نمی گذاشتن اتوبان به گراش برسه حالا که به هدف خودشون رسیدن

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان