میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در11 دسامبر 2014 ساعت 6:24 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 1,202 بازدید

آغاز فصل سرما اعضاي ستاد سوخت لارستان را گرد هم آورد

آغاز فصل سرما اعضاي ستاد سوخت لارستان را گرد هم آورد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ جلسه ستاد سوخت و قاچاق فرآورده های نفتی شهرستان لارستان به ریاست مهدی زینلیان معاون برنامه ریزی و امور عمرانی  فرمانداری ویژه لارستان و با حضور کلیه اعضاء ستاد سوخت شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید.

sokht-(1)

 

دراین جلسه ابتدا زینلیان ضمن بيان تسلیت ایام اربعین اباعبداله الحسین (ع) توضیحاتی در خصوص فرا رسیدن فصل سرما و لزوم برنامه منسجم جهت توزیع نفت سفید در شهرستان لارستان و همچنین لزوم نظارت بیش از پیش بر توزیع سیلندرهای گاز جهت مناطقی که گاز کشی نشده است را مطرح نمود.

در ادامه محمد رضا حق شناس نماینده شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه لارستان هم در خصوص موارد مطرح شده اعلام نمود که کسانی که کالابرگ مصرفی نفت سفید خود را گم نموده اند می توانند  با تایید شورای محله جهت دریافت حواله نفت سفید به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه لارستان مراجعه نمایند.

سپس رهسپاری نماینده معاونت سازمان و مدیریت جهاد کشاورزی لارستان نیز در خصوص میزان سوخت اختصاصی به لارستان و همچنین توزیع نفت گاز کشاورزان و همکاری با کشاورزانی که دارای چاههای فاقد مجوز می باشند و کشت آنها تا پایان مهرماه به طول انجامیده است توضیحاتی ابراز داشت.

مهرآزمای از اداره صنعت، معدن و تجارت هم در خصوص سهمیه سوخت شهرستان لارستان و مدیریت نحوه توزیع آن مطالبی را ارائه کرد.

سپس سروان فرهادی از پلیس آگاهی و پارسایی از ناحیه مقاومت بسیج لارستان هم نظارت بیشتر بر نحوه سهمیه سوخت کشاورزان و تراکتورداران بالاخص در منطقه شاه غیب و بریز را خواستار شدند.

در پایان علی پیروز رئیس اداره برنامه ریزی فرمانداری هم ضمن تشکر از فرماندهی نیروی انتظامی و ناحیه مقاومت بسیج لارستان در خصوص کشف سوخت قاچاق  و کلیه اعضای ستاد سوخت شهرستان، مواردی را مطرح نمود.

درادامه پس از بحث و بررسی با توجه به عدم بخشنامه در خصوص صدور کالابرگ المثنی و افرادي که کالابرگ نفت سفید آنان مفقود گردیده است، مقرر شد شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی لارستان در صورت تایید شورای اسلامی نسبت به صدور حواله نفت سفید اقدام نماید.

همچنین با توجه به مشکلات اهالی روستای درز بدلیل پلمپ جایگاه توزیع سوخت مقرر گردید بخشداری مرکزی پیگیری های لازم در خصوص فک پلمپ جایگاه داشته باشند.

در ادامه مصوب شدکه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه لارستان با هماهنگی اداره صنعت، معدن و تجارت نسبت به تعیین نرخ توزیع نفت سفید درب منازل اقدام و در صورت مشاهده تخلف توسط توزیع کنندگان نفت سفید برا بر قانون با مالکین خودرو برخورد نماید.

سپس مقرر گردید که ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان و فرماندهی انتظامی لارستان در صورت مشاهده قاچاق سوخت، لیست ماشین آلات به همراه مشخصات کامل افراد را به فرمانداری اعلام تا نسبت به مسدود شدن کارت سوخت خودروها اقدام گردد.

در پایان این جلسه مصوب گردید جهاد کشاورزی لارستان لیست کاملی از اطلاعات صاحبان لودرداران و تراکتورداران هر بخش را به تفکیک به بخشداری ها اعلام نمایند.

 


1 نظر

  1. علی گفت:

    0

    0

    ما که مسئول سوختی دراین جلسه نمی بینم

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان