میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در4 سپتامبر 2020 ساعت 3:59 ق.ظ سرویس:عناوین اصلی یک دیدگاه 179 بازدید

آغاز فعالیت حضوری و مجازی مدارس لارستان از ۱۵ شهریور

آغاز فعالیت حضوری و مجازی مدارس لارستان از ۱۵ شهریور

روابط عمومی اداره آموزش و پرورش لارستان طی مطلبی نوشت:

به اطلاع همشهریان عزیز و اولیای محترم می رساند چنان که مستحضرید بنابر اعلام ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونای کشور روز شنبه پانزدهم شهریور ماه روز آغاز سال تحصیلی اعلام و بر اساس وضعیت های سه گانه سفید، زرد و قرمز در سراسر کشور مدارس فعالیت آموزشی و پرورشی خود را آغاز خواهند نمود.

لذا با توجه به قرار گرفتن شهرستان لارستان در وضعیت زرد مدارس شهرستان بر اساس برنامه ریزی مدیران همانند زوج و فرد کردن کلاسهای دانش آموزان به صورت حضوری و همچنین روش غیر حضوری از طریق شبکه شاد و سایر روش‌های الکترونیکی دیگر در کلاس درس شرکت خواهند کرد.

دکتر مهدی اسماعیلی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش لارستان با اعلام مطلب فوق، ضمن تقدیر از خانواده‌ها و اولیای فهیم لارستانی که همیشه همراه و همگام با برنامه های آموزش و پرورش بوده اند، از پدران و مادران درخواست نمود در این ایام با حساسیت بیشتری در کنار مدارس باشند.

وی افزود به مدارس اعلام گردیده، برنامه‌های خود را به خانواده ها اعلام و همراهی و همکاری آنان را درخواست نمایند. مراقبت از سلامت فرزندان شما مهمترین اصل برای آموزش و پرورش می باشد لذا در این خصوص تمام دستورالعمل های بهداشتی را ابلاغ نموده و به یاری خداوند و همراهی شما اولیای ارجمند تلاش خواهیم کرد محیط مناسبی را برای فرزندان عزیز شما  فراهم نمائیم.

مدیر آموزش و پرورش لارستان تاکید کرد توصیه ما به مدیران پرتلاش و مسئولیت‌پذیر مدارس این است که در این ایام ارتباط تنگاتنگی با خانواده ها داشته و امر آموزش فرد به فرد دانش‌آموزان را رصد نمایند. جلسه مستمر  و ارتباط حداکثری با اولیا،فعال نمودن بیش از پیش شورای مدرسه، نظارت  و پاسخگویی حداکثری از برنامه‌های مهم مدیران دراین سال تحصیلی خواهد بود.

لازم به ذکر است در این ایام بازرسینی از آموزش و پرورش، دانشکده علوم پزشکی به همراه نماینده ستاد کرونای شهرستان بر اجرای صحیح پروتکل های بهداشتی مدارس نظارت خواهند داشت. با آرزوی صحت و سلامتی همه شما اولیا ارجمند و فرزندان دلبندتان

روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش لارستان


1 نظر

  1. لاری گفت:

    0

    0

    جناب عقل کل
    شهرستان لارستان وضعیت قرمز داشته که با رعایت مردم عزیز به وضعیت زرد تبدیل شده. دوباره دانش اموزان را مجاب به کلاسهای حضوری نکنیدتا دوباره شاهد وضعیت قرمز نباشیم. موقعیت خودتان مهمتر است یا سلامتی دانش اموزان. اینکه معلمای در شرف باز نشستگی قادر به استفاده از سیستم مجازی نیستند یا پول موبایلشان زیاد میشود دلیل نمیشود که دانش اموزان را وادار به کلاسهای حضوری نمایند.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان