میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در17 مارس 2015 ساعت 5:46 ب.ظ سرویس:مطلب شما 18 دیدگاه 1,691 بازدید

آقاي استاندار! مردم ما آگاه هستند

آقاي استاندار! مردم ما آگاه هستند

آهو دشتي:‌ اخیرا استاندار محترم فارس در مصاحبه ای با رسانه ها فرموده اند عوامل حمله به علي مطهري در شيراز شناسایی و به مقامات قضایی معرفی شده اند و اینکه این افراد وابسته به هیچ گروه و دسته ای نبوده اند.
سوال اینجاست: پس این افراد چه كساني هستند و انگیزه آنها از اين اقدامات چیست؟! اگر وابسته به هیچ گروه و جریانی نيستند پس دقیقا به چه منظوری مرتکب این حمله شده اند؟!

اگر مثلا یکی از تیم های قرمر یا آبی به شیراز بیاید و برخی به اصطلاح تماشاگرنمای طرفدار آن یکی تیم به اتوبوس حامل بازیکنان حمله کنند خوب این دیگر در فوتبال کشور ما امری عادی شده است. اما اینکه یک مقام سیاسی آن هم علی مطهری نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی که منتقدانش در خود مجلس هم نمی خواهند سر به تنش باشد مورد حمله قرار می گیرد قطعا نمی تواند توسط عده ای که وابسته به هیچ گروه و جریانی نیستند صورت گرفته باشد. واضح است كه اين اقدام حتما از جایی آب می خورد.

اینکه موتورهای سنگین داشته اند و از گاز فلفل هم استفاده کرده اند ما را به یاد نیروهای […] می اندازد. مگر اینکه بپذیریم کشور ما آنقدر ناامن است که یک عده اراذل و اوباش ضمن دسترسی به امکاناتی نظیر همان موتورهای سنگین و گاز فلفل و البته سازماندهی شده به راحتی به مقاماتش حمله می کنند و حتی کلانتری محل را هم محاصره می کنند و آب هم از آب تکان نمی خورد!

اگر قرار است مردم از اصل جریان مطلع نباشند بهتر بود استاندار محترم حداقل دروغی دیگر تحویل مردم می دادند. می توانستند مثل قضیه اسیدپاشی ها به گردن عوامل اسرائیل و آمریکا و منافقین بیاندازند! نمی شود که عده ای لشکركشی کنند و وابسته به هیچ گروهی نباشند!

به نظر من بهتر است مسئولان امنیتی حداقل مثل قضیه انفجار در حسینیه رهپویان وصال شیراز عمل می کردند. ابتدا قضیه را به صورت یک تصادف در رسانه ها مطرح کردند به این شکل که یک نمایشگاه از مواد منفجره جنگی آنجا بوده و بر اثر بی احتیاطی منفجر شده است و در واقع با اين روش يك ترفند و تاكتيك به عوامل دست اندر کار این حمله تروریستی زدند و بعد پس از شناسایی و دستگیری عوامل و تخلیه اطلاعاتی کامل آنها و کشف تمام شبکه مربوطه، واقعیتِ موضوع را رسانه ای کردند.

البته قطعا نمی توان ابعاد این حمله اخیر را با بمب گذاری در حسینیه رهپویان وصال مقایسه کرد اما از بعد رسانه ای قضیه بهتر بود مسئولان اگر مردم را محرم نمی دانند که در جریان واقعیات قرار بگیرند حداقل برای آرام کردن اذهان عمومی دروغی بهتر سر هم می کردند!


18 نظر

 1. ستایش گفت:

  0

  0

  ﮔﻔﺘﯿﺪ: بهتر بود استاندار محترم حداقل دروغی دیگر تحویل مردم می دادند
  ﺑﺎﯾﺪ ﮔﻔﺕ ﮐﻪ ﺍﺯ ﮐﺠﺎ ﻣﻌﻠﻮﻡ ﺷﻤﺎ ﺩﺭﻭﻍ ﮔﻭ ﻧﯿﺴﺘﯿﺪ ﻭ ﻓﻘﻂ ﻣﺴﺌﻮﻝ ﻣﻤﻠﮑﺘﯽ ﮐﻪ ﺍﺗﻔﺎﻗﺄ ﺳﺨﻨﯽ ﺧﻼﻑ ﺁﻧﭽﻪ ﺷﻤﺎ ﭘﻨﺪﺍﺷﺘﻪ ﺍﯾﺪ ﮔﻔﺘﻪ، ﺩﺭﻭﻏﮕﻮ ﺍﺯ ﺁﺏ ﺩﺭﺁﻣﺪه.

  ﺍﺯ ﻃﺮﻓﯽ ﻧﯿﺰ ﺩﯾﮕﺮ ﺯﻣﺎﻥ ﺩﻭﻟﺖ ﺩﺭﻭﻏﮕﻮﯾﺎﻥ ﺑﻪ ﺗﻌﺒﯿﺮ ﺍﻣﺜﺎﻝ ﺷﻤﺎها ﺑﺴﺮ ﺁﻣﺪﻩ ﻭ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺩﻭﻟﺖ ﺭﺍﺳﺘﮕﻮﯾﺎﻥ ﺑﺮ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﻫﺎ ﺣﮑﻤﺮﺍﻥ ﺍﺳﺖ

  ﮐﻤﯼ ﺧﺠﺎﻟﺖ بکشید

  • آهو دشتی گفت:

   0

   0

   متاسفانه مدیران میانی دولت روحانی اکثرا” همان مدیریان معجزه هزاره سوم هستند.
   این یکی از نقاط ضعف دولت روحانی است که هنوز از مدیران میانی دولت قبل استفاده می کند.
   ضمنا” شما دقیقا متوجه منظور من از این یاد داشت نشده اید.پس کمی تامل داشته باشید.

 2. ... گفت:

  0

  0

  استاندار تدبیر و امید،تدبیر ندارد

  • آهو دشتی گفت:

   0

   0

   این را درست فرمودند استاندار تدبیر و امید ضعیف عمل می کند.
   وقتی کنسرت تعطیل می شود ، وقتی به مطهری حمله می شود و …

 3. عبدالرضا گفت:

  0

  0

  اینم نتیجه گندکاری پسرحاج آقا
  http://roshangari.ir/video/32330

 4. عبدالرضا گفت:

  0

  0

  راستی چراحاج آقا۱۷سال درانتخابات ناکام مانده ……!؟
  اینم ببین آهوخانم
  http://roshangari.ir/video/32310

  • آهو دشتی گفت:

   0

   0

   اگر در انتخاباتی ناکام بوده خوب قطعا” رای دهندگان او را اصلح نمی دانستند.
   اما اگر رد صلاحیت شود و مردم از رای دادن به او محرو م گردند نمی توان او را ناکام نامید.

 5. عبدالرضا گفت:

  0

  0

  انواع هاشمی رادرادوارمختلف بشناسید.
  صفرهایی که عددشان هاشمی بود….!؟
  http://roshangari.ir/video/32350
  بچه ها یه دیقه تنفس حرف سنگینیه!

  • آهو دشتی گفت:

   0

   0

   هاشمی گاندی نیست،مارتین لوتر کینگ نیست،نلسون ماندلا نیست،ژاک شیراک نیست.
   اما در مقابل مصباح یزدی هم نیست،صادق خلخالی هم نیست،احمدی نژاد هم نیست.
   هاشمی امروز هاشمی تاثیر گذار در رای مردم برای انتخاب روحانی بوده است.البته با در نظر گرفتن پشتیبانی خاتمی از روحانی و صد البته اعتلاف با عارف.
   دولت روحانی محصول گفتمان هاشمی است.

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   ائتلاف درست است !!!

  • آهو دشتی گفت:

   0

   0

   ناشناس
   شدی معلم دیکته
   ممنون
   ولی یک بار هم اگه لطف کنی نظرت را در مورد مطلبی که می نویسم بفرمایی ممنون می شم !

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   در انتخابات خبرگان رد صلاحيت نشدند اما ايشون ناکام ماندند ، ان شاءالله شوراياري محله جماران به ايشان برسد.

 6. سوشا گفت:

  0

  0

  تحلیل واقعا مزخرفی بود!!

  […]

 7. آهو دشتی گفت:

  0

  0

  متشکرم !

 8. فرانک گفت:

  0

  0

  اينطور ميگيد علي مطهري انگار کي هست و کسي سابقه اش رو نميدونه ، بابا علي مطري خودش يه پا خشونت طلبه ، تومجلس دعوا ميکنه و کف گرگي ميزنه ، بريد بپرسيد .

 9. روح ا... گفت:

  0

  0

  خانم دشتی سلام
  مطلبتون جالب بود
  برخلاف بقیه دوستان من می خوام از یه زاویه دیگه “هم” نگاه کنم.
  البته اگر ناراحت نشید ممنون میشم.

  یه جورایی حس کردم به یه عده ای تازیدید.
  اینگه گفته اند این گروه وابسته به هیچ گروهی نبودند که معلوم است خود سخن خلافی است چون قبلش گفتند “گروهی” از ارذل و اوباش …

  بقیه مطالبتان تقریبا هم عقیده ایم
  ولی
  به نظر من نظرات و تفکرات آدمیان به مانند اثر انگشتانشان متفاوت است.
  و اینجاست که ملاک حقانیت به اشخاص و گروه ها نمی رسد بلکه به نوع عملکردی است که از بینش و تفکر و تعقل افراد سرچشمه می گیرد.
  در این صورت افراد هر جبهه و گروه و حزب و … تمام و جملات و حرکات و سکناتشان صحیح نیست.

  البته بحث من در جزئیات بود نه در کلیات که کلیات هم به نوبه خود بحثی جدا می طلبد.

  دوستتان دارم.
  پاینده باشید.

 10. ناشناس گفت:

  0

  0

  به گزارش “دولت بهار” مهدی کوچک زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در واکنش به وقایع روز دوشنبه شیراز و حمله به علی مطهری یادداشتی را با عنوان، از ماست که بر ماست، منتشر کرد که به شرح ذیل است:

  راستی همه کسانی که با مواضع علی مطهری در باره فتنه آشنایند می دانند که ایشان یکی از توجیهاتی که برای فتنه و راه افتادن آشوب های خیابانی که در آن جان و مال بسیاری از مردم مورد تعرض خس و خاشاک ها (نه رای دهندگان به موسوی) قرار گرفت را حرف ها و سخنان آقای احمدی نژاد در متاظره و یا در به قول ایشان جشن پیروزی می داند و این نظر خود را در مصاحبه ها و سخنرانی های متعددی که به راحتی با جستجو در اینترنت قابل مشاهده است بیان نموده و البته می گوید همانطور که باید آن خس و خاشاک ها و راهبرشان محاکمه و مجازات شوند آقای احمدی نژاد هم باید به خاطر حرف هایش که خس و خاشاک ها را عصبانی کرده محاکمه شود!

  احسنت! مرحبا!

  آیا با همین استدلال آقای مطهری و بر اساس الزموهم بما الزموا علیه انفسهم اجازه هست ما بپرسیم :

  آیا آقای علی مطهری با حرف هایش کسی را عصبانی نکرده و اگر کرده و موجب این وضع شده نباید به خاطر فراهم کردن زمینه و مقدمه تعرض خیابانی محاکمه شود؟

  ای کاش رعایت حرمت مادر بزرگوار ایشان و همسر شهید مطهری دست دستگاه قضایی را برای سخنان زمینه ساز برای آشوب هایش را نمی بست!

  علی آقای مطهری که بر خلاف تصمیم قانونی مراجع تامین کننده امنیت استانی و با مسئولیت رئیس دانشگاه شیراز که نظرخود را فوق همه تصمیمات مراجع قانونی پنداشته برای یک سخنرانی به شیراز رفته بوده است در اثر برخورد خشونت آمیزخیابانی کسانی با وی مجبور به بازگشت به تهران بدون انجام سخنرانی شده است. وی در مصاحبه هایی با کسانی که در سالهای ۷۸ در کوی دانشگاه و خیابانهای اطراف آن و در سال ۸۸ در جای جای خیابانهای تهران و در روزی نامه هایشان مروج خشونت خیابانی بوده اند و اقدامات وحشیانه خشونتگران خیابانی را حرکت ستودنی مردم خداجوی در مسیر احقاق حق قلمداد کرده اندٰ گله کرده که چرا برخورد خیابانی با وی صورت گرفته! و از مراجع مسئول خواستار برخورد با خشونتگران شده است. این در حالیست که وی برخورد قانونی با سران و بنیانگذاران خشونت خیابانی در حد حصر آنها را بر نمی تابد و همه قوانین و مقررات و مسئولین را به این بهانه که چرا این آشوبگران در حصرند مورد تاخت و تاز قرار می دهد! و البته این همه حرف و تنها حرفی است که چند وقت است مایه کاسبی ایشان شده است و در سخنرانی های مختلف مثل نوار ضبط صوت تکرار می شود! به راستی چگونه است که رهبران و مسئولان خشونت های خیابانی مشتی خس و خاشاک که به چهره نظام سنگ زدند و اموال مردم و مسجد را به آتش کشیدند نباید سرزنش شوند و نباید در حصر باشند اما کسانی که به علی آقا سنگ انداخته یا گوجه فرنگی پرت کرده اند باید به اشد مجازات برسند؟ علی آقا این مفسده را خودت با دفاع بیجایت از مسئولان اصلی خشونت های خیابانی مباح کردی! این شعر کتاب دوران مدرسه مان را یادت هست؟

  روزی ز سر سنگ عقابی به هوا خواست

  وندر طلب طعمه پر و بال بیاراست

  بر راستی بال نظر کرد و چنین گفت

  امروز همه روی جهان زیر پر ماست

  بر اوج چو پرواز کنم از نظر تیز

  میبینم اگر ذره ای اندر تک دریاست

  گر بر سر خاشاک یکی پشه بجنبد

  جنبیدن آن پشه عیان در نظر ماست

  بسیار منی کرد و ز تقدیر نترسید

  ناگه ز کمینگاه یکی سخت کمانی

  تیری ز قضای بد او گشت بر او راست

  بر بال عقاب آمد و آن تیر جگر سوز

  وز ابر مر او را بسوی خاک فروکاست

  گفتا عجبا اینکه ز چوبی و ز آهن

  این تیزی و تندی و پریدن ز کجا خواست

  زی تیر نگه کرد و پر خویش برآن دید

  گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست

  آری آقای علی آقا! روزی که برای شاخص شدن و آزادیخواه جلوه کردن علم دفاع از داماد منحرف مردم سلحشور لرستان و فرزند ناخلف آذربایجان غیور را برافراشتی و از رهبران آشوبگران خیابانی و هرج و مرج طلبانی که ماهها آسایش را بر مردم حرام کرده بودند دفاع کردی پر خویش را بر تیری می بستی که در شیراز بر بدن خودت نشست! زیاد جای گله نیست

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان