میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در31 می 2014 ساعت 5:02 ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده 11 دیدگاه 1,324 بازدید

آقاي جعفرپور؛ نقش شما در حمايت از نخبگان لارستاني چقدر است؟!

آقاي جعفرپور؛ نقش شما در حمايت از نخبگان لارستاني چقدر است؟!

dr-jafarpourناگفته پيداست يكي از مواهب و افتخارات لارستان، دارا بودن نخبگان و منابع انساني عالِم و توانمند است. چه اينك تعداد زيادي از نخبگان لارستاني در جايگاه ملي نيز مشغول مديريت و خدمت شايسته به كشور و ملت خود هستند.

اين موضوع يعني استفاده مناسب از منابع ارزشمند انساني اين شهرستان اما متاسفانه در استان فارس و خود شهرستان به گونه شايسته و بايسته انجام نشده است. همين امر به حدي مورد دغدغه افكار عمومي است كه معمولا غالب مردم اولين مصداق ايجاد تغييرات را تغيير مديران و مسئولان تلقي مي كنند. همچنين توجه به اين موضوع باعث مي شود تا معمولا يكي از اصلي ترين شعارهاي انتخاباتي نمايندگان مجلس پيش از ورود به خانه ملت، تغيير و كارآمدسازي مديريتي باشد.

نماينده مردم لارستان، خنج و گراش نيز از اين قائده مستثني نبود و يكي از اصلي ترين وعده هاي خود را حمايت از نخبگان حوزه انتخابيه خود و اعطاي مسئوليت به آنها عنوان كرد. با اين وصف اما همچنان به نظر مي رسد نماينده محترم نتوانسته اند آنگونه كه بايد و شايد توقع افكار عمومي را پاسخ دهند. البته اين به معناي ناديده گرفتن تلاش هاي او و ايجاد تغييرات مثبت و قابل دفاع نيست اما بايد قبول كرد وضعيت موجود با مطالبات افكار عمومي و وعده هاي داده شده فاصله معناداري دارد.

از مديريت شهرستان كه با ورود فرماندار جديد و در موقعيت دولت اعتدال گراي روحاني، افق خوشبينانه تري را ايجاد كرده است مي گذريم و به نقش نماينده محترم در حمايت از نخبگان لارستاني در مديريت استان مي پردازيم.

همانگونه كه مي دانيد دكتر جعفرپور يكي از حاميان و به تعبير درست تر پيشروترين حامي استاندار فعلي، قبل از انتصاب او به اين سمت بود. اين موضوع به حدي شفاف است كه حتي خود آقاي استاندار نيز بارها و بارها به حمايت هاي تعيين كننده نماينده لارستان، خنج و گراش از خود اذعان كرده است اما به نظر مي رسد نماينده محترم هنوز نخواسته يا نتوانسته از اين قرابت و همسويي استفاده كند.

يكي از مصداق هاي اين مدعا (صرف نظر از مديران سابق) عدم ورود حتي يك نفر از نخبگان لارستاني به مجموعه مديريتي جديد استان است. اين در حالي است كه تاكنون ديگر نمايندگان استان كه حتي زحمت كوچكترين حمايت از آقاي استاندار را به خود نداده بودند توانسته اند به معناي واقعي كلمه «سهم» خود را از سفره مديريت استان بگيرند.

توقع مي رود لارستان كه چه از حيث درصد آراي مردم به رئيس جمهور منتخب، چه حمايت نماينده آن از استاندار و چه قرابت با زادگاه دكتر احمدي، موقعيتي ويژه دارد بيش از اين مورد توجه استاندار واقع شود و براي تحقق اين مهم نقش نماينده محترم لارستان در مجلس بسيار كليدي و موثر است. نقشي كه تاكنون و حداقل در مورد حمايت از نيروهاي حوزه انتخابيه در ورود به مديريت ارشد استاني بسيار كمرنگ بوده است. البته شايد نماينده محترم در اين باره تلاش خود را كرده باشند اما معمولا وزن «تلاش» با شاخص «نتيجه» محاسبه مي شود!


11 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  تيكه آخر مطلب رو كاملا موافقم. اينكه وزن تلاش با شاخص نتيجه محاسبه مي شود. با اين تعريف جناب دكتر ما بايد تلاش بيشتري بكنند.

  • قث گفت:

   0

   0

   به عکس، شاید تنها جایی از متن که کاملاً غلطه و هیچ شک و شبهه ای توی غلط بودنش نیست، قسمت آخره؛ اونم این که: «وزن «تلاش» با شاخص «نتیجه» مشخص می شود.»

 2. ass.dd گفت:

  0

  0

  اينكه همه جا مي گوييد بايد نيرو بكاريم خب بكاريد ديگر. واقعا چرا از اين فرصت استفاده نمي شود؟؟!! الان بشماريد در استان چند مدير […] منصوب شده اند. آن وقت لارستان در اين زمينه هم عقب است كه!

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  آقای دکتر جعفرپور.شما نباید تسلیم شوید.حجب و حیا را کنار بگذارید…این حق مردم است.انتظار مردم است.

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  نویسنده مطلب […] جونه؟ آخه فقط اونه که اسمش رو نمی نویسه و فقط دنبال کار خودشه

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  دکتر جان ما هنوز به شما امید داریم….حمایت کنید تمام تلاش خود را بکنید.جلو زورگویان بایستید.

 6. X گفت:

  0

  0

  وقتی امثال دکتر […] و دیگر اصلاح طلبان تایید نشوند و جایی در مجلس نداشته باشندبایستی امثال آقای […] بیایند و فقط حضور فیزیکی در مجلس ثبت کنند و هر از گاهی هم در مصاحبه ها و سخنرانی ها شعار بدهند.متاسفانه در سالهای اخیر خصوصا” از سال ۸۸ تاکنون شاهد تنزل جایگاه مجلس هستیم که نتیجه آن این همه اختلاس و غارت بیت المال توسط مفسدین اقتصادی که اتفاقا” برخی از آنها از نمایندگان مجلس نیز هستند بوده است.مجلسیان اکثرا” در این سالها به جای نظارت بر عملکرد دولت مداح دولت شدند. آن هم دولتی که خودش از مداحی خود کم نمی گذاشت.جریان اصول گرایی ثابت کرده که اهل منطق و استراتژی نبوده و فقط شعار می دهند.

 7. لارستاني بيدار گفت:

  0

  0

  مطلب بسيار دفقيق و بجايي بود. آقاي دكتر بجنبيد كه همه بردند. در دولت قبل كه كلا استانداران با لارستان قهر بودند حالا كه استاندار ادعا مي كنه لارستانيه بايد وضعيت لارستان تغيير كنه. بايد چند نفر نيروي توانمند لارستاني وارد مجموعه استاني بشن. لطفا اين فرصت تاريخي رو از دست ندهيد.

 8. ناشناس گفت:

  0

  0

  بابا دكتر بجنب، خيلي كندي و اين كندي ات اين مدت حرص ما را دراورده. دكتر بجنب كه خيلي عقبي.

 9. ناشناس گفت:

  0

  0

  البته زياد عجله نكنيد. آقاي دكتر ما وقتي از دغدغه افزايش جمعيت كشور و مرخصي زايمان زنان شاغل و نامه نگاري به ضرغامي براي انتقاد از برنامه هسته اي دولت و توجه به […] فارغ شدند و البته پس از اينكه تمام پست هاي مهم استاني تصاحب شد شايد تكاني خوردند.

 10. ناشناس گفت:

  0

  0

  به نظرم دکتر ادم با جربزه ای است تذکر کتبی کار بزرگی بود

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان