میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در23 آوریل 2015 ساعت 1:43 ق.ظ سرویس:مطلب شما 4 دیدگاه 2,891 بازدید

آقاي رئيس جمهور! لطفا «بيرم» را از قفس آزاد كنيد!

آقاي رئيس جمهور! لطفا «بيرم» را از قفس آزاد كنيد!

عباس-رستمي-330x270عباس رستمي/ بيرم كبير: تفاوت انقلاب اسلامی با انقلاب ها و نظام های دیگر این است که بر پایه دو اصل مهم توحید و عدالت استوار گردیده است. بر این اساس اصول نظام شکل گرفته و مسئولین و کار گزاران آن هم با ایمان و اعتقاد قلبی وظیفه خود می دانند در این مسیر الهی حرکت نمایند. از این رو ملت بزرگ ایران و جای جای این سرزمین پهناور شاهد خدماتی بزرگ بوده است که هر کدام از این خدمات برکاتی را برای مردم به ارمغان آورده است.

منطقه لارستان بزرگ و جنوب فارس هم از مناطقی است که شامل این برکات عظیم بوده است. اما در این منطقه بزرگ، مناطقی هم هستند که شاید نتوانسته باشند آن طور که شایسته نظام و مردم این منطقه است، از این خدمات شایسته بهره مند گردند. منطقه تاریخی و مذهبی بیرم و مناطق اطراف آن که امروزه بین دو قطب لارستان بزرگ قرار گرفته اند از جمله مناطقی هستند که بنا به دلایلی که در این مقال مجالی برای واکاوی آن نیست از بسیاری از خدمات محروم گردیده اند و امروز وصله ناجوری در این منطقه بزرگ می باشند.

به نظر می رسد مهمترین مسئله ای که باعث عقب ماندگی در مقوله های مختلف گردیده عدم توجه به راه ها و در بن بست قرار دادن منطقه بيرم و مناطق همجوار آن است. با توجه به این که در دهه ۶۰ منطقه بیـرم در مسیر اصلی دو قطب لارستان بزرگ قرار داشته، خوشبختانه با باز شدن راه های جدید در مناطق اطراف این منطقه که منجر به توسعه مناطق دیگر گردیده متأسفانه همان اندازه به محرومیت ها و عقب ماندگی این منطقه وسیع با جمعیتی حدود ۱۰۰ هزار نفر افزوده شده و کاملاً در بن بست قرار گرفته است و آن طور که شایسته است توجه لازم به راه های آن صورت نگرفته است.

این در حالی است که پیشنهادهای منطقی و سودمندانه هم به مسئولین ذیربط داده شده که اکثر کارشناسان بر اهمیت آنها صحه گذاشته اند ولی متأسفانه تاکنون اقدامی برای اجرای آن صورت نگرفته است. لذا مردم این مناطق انتظار دارند ان شاءالله با سفر پر خیر و برکت حضرتعالی [رئيس جمهور] به استان فارس به این خواسته به حق و مغفول مانده عنایت ویژه صورت گیرد و این قفس ساختگی شکسته شود تا مردم این مناطق هم همانند مناطق همجوار خود از برکات و نعمات نظام مقدس جمهوری اسلامی بهره مند گردند.

راه-توسعه-بيرم1

 


4 نظر

 1. لاریستان بزرگ گفت:

  0

  0

  موضوع لازمه از سوی اداره کل محترم راه و شهرسازی لارستان هم همچنان که دنبال نموده اند اقدام بشود.

 2. اشرافی گفت:

  0

  0

  سلام.اقای رستمی خدا خیرتون بده. .خدا بیرم را از قفس لار برهاند

 3. سجاد گفت:

  0

  0

  احسنت اقای رستمی.جزاکم الله خیرا.ان شاالله که همینجور خواهد بود تا

 4. عبدالله گفت:

  0

  0

  جالب هست چندبار متن را خواندم ولی ابهام واشارات، مرا به منظور نوشته نرساندند … با این حال، دوستان، نقد ونظر هم نوشته اند!!
  بازهم میخوانم و ازفهمیدگان میپرسم

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان