میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در4 می 2015 ساعت 1:14 ق.ظ سرویس:یادداشت 12 دیدگاه 1,425 بازدید

آقاي رئيس جمهور! نا اميدي گناه است؛ مي خواهيم اميدوار بمانيم

آقاي رئيس جمهور! نا اميدي گناه است؛ مي خواهيم اميدوار بمانيم

r34r3ابراهيم احمدي/ اوز امروز: جناب آقاي رئيس جمهور! سلام. من از خطه لارستان با شما سخن مي گويم؛ از منطقه ای که مردم گرمای وجود خود را از سخاوت خورشید تابان گرفته اند و همت و سخاوت آنان درکمک به همنوعان زبانزد عام وخاص است؛ من از شهر اوز با شما سخن می گویم که به دیار مدرسه سازان مشهور بوده و در زمینه آموزش عالی، خدمات بهداشتی درمانی و… نیز از هیچ کوششی دریغ نکرده اند.

جناب آقای دکتر روحانی!

مردم منطقه ما از دیر باز شما را می شناسند و خدمات شما به نظام جمهوری اسلامی درعرصه های مختلف برای آنان روشن است. برهمین اساس از زمانی که زمزمه نامزدی شما برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم شنیده شد بارقه امید در دل آنان روشن شد. وقتی سخن از دولت تدبیر و امید راندید آنان به آینده ایران و منطقه خود امیدوارتر شدند زیرا قرار بود چرخ کشور با درایت بچرخد. وقتی اجماع تشکل هایی که به پیشرفت و توسعه متوازن ایران معتقد بودند، را برشما دیدند امیدواری مردم دوچندان شد و بالاخره در روز انتخابات با حضور چشمگیر پای صندوق رای با درصد بالایی از آرا شما را انتخاب کردند به این امید که با تدبیرتان به آینده کشور و منطفه خود امیدوار بمانند.

جناب آقای رئیس جمهور!

مردم منطقه ما می دانند، پذیرش این مسئولیت خطیر درشرایطی خاص و حساس کاری بس دشوار بود اما درایت شما به ویژه درابعاد بین المللی می رود که بسیاری از گره های مشکلات را باز کند. درابعاد اقتصادی نیز تورم لجام گسیخته مهارشده، گرچه راه درازی در پیش است اما می توان به رونق اقتصادی امیدوار بود. سفرهیئت دولت به استان ها نیز آغاز شد و مردم منطقه ما در پوشش محدود اخبار صدا و سیما استقبال چشمگیر مردم و سخنان امیدوار کننده شما، علیرغم تغییر برنامه های سفر استانی نسبت به دوره ی قبل، را می دیدند و همچنان بارقه امید دردل آن ها روشن بود و به انتخاب حضرتعالی به عنوان رئیس جمهور می بالیدند.

تا این که پس ازحدود ۲۰ ماه از آغاز به کار دولت یازدهم، نوبت سفر استانی هیئت دولت به استان فارس رسید. حضرتعالی خود به شیراز وتخت جمشید رفتید و وزرا به عنوان نمایندگان شما به شهرستان ها آمدند. حجت الاسلام یونسی دستیار محترم ارشد رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت ها هشتم اردیبهشت ماه به اوز آمدند و پس از تجمع درجمع مردم و مسئولین و استماع سخنان امام جمعه، نماینده مجلس و رئیس شورای شهر گفتند درخواست دیرینه مردم که همانا ارتقای بخش اوز به شهرستان بود را صورت ویژه پیگیری می کنم، این حرف باز بارقه امید را با امید به پیگیری اصلی ترین مطالبه مردم بخش توسط دستیار ارشد رئیس جمهور زنده کرد.

روز نهم اردیبهشت همزمان با حضور شما درشیراز، قرار بود دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان وآموزش پزشکی که به دلیل تدبیر حضرتعالی وهیئت دولت دراختصاص اعتبار طرح تحول سلامت محبوبیت خاصی یافته اند به منطقه بیایند. مردم اوز که مشارکت درعرصه سلامت را سرلوحه کار خود قرار داده اند مشتاق حضور در مراسم استقبال از وزیر پرکار دولت و شنیدن سخنان وی بودند اما برنامه ها لحظه به لحظه تغییر می کرد. عده ای برای استقبال به فرودگاه لارستان رفتند، عده ای فکر می کردند وزیر وهیئت همراه زمینی از طرف هرمزگان می رسند تا این که خبر رسید از سمت خنج به اوز می آیند و ساعت ۱۹ به اوز می رسند. بالاخره پس ازحدود ۲ ساعت تاخیر حوالی ساعت ۲۱وزیر وهیئت همراه به اوز رسیدند و در محوطه دانشکده بهداشت اوز که به همت خیرین ساخته شده و جنب آن بیمارستان ۹۶ تختخوابی جدید به عنوان سومین بیمارستان خیرساز اوز درآینده نزدیک توسط نیکوکار دیگری ساخته می شود مورد استقبال قرار گرفتند.

وزیر آمدند و سخنان بخشدار، نماینده هیئت امنای دانشکده بهداشت ونماینده مردم در مجلس و مطالباتی که مشترک بود را شنیدند اما متاسفانه پاسخی امیدوار کننده به مطالبات ندادند. مردم انتظار زیادی نداشتند اما گویا برای وزیر مشارکت مردمی درعرصه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اهمیتی زیادی نداشت زیرا علیرغم این همه تاکید درمشارکت مردمی، حتی از تقدیر زبانی از خیرین عرصه سلامت هم دریغ کردند. مشارکت مردمی درعرصه بهداشت، درمان آموزش پزشکی در اوز که سابقه دیرینه به قدمت سابقه این بخش یعنی ۶۶ سال دارد اما نماینده هیئت دولت نه تنها برای اوز بلکه برای مرکز شهرستان نیز مصوبه یا قول امیدوار کننده ای نداشتند.

دولت تدبیر وامید است، مردم منطقه امیدوار بودند با تدبیر دولت از یک سو و درایت نماینده دولت در سفر استانی به این منطقه به تحول درعرصه سلامت امیدوارتر بمانند.

جناب آقای رئیس جمهور! ناامیدی گناه است ما به سهم خود سعی می کنیم ازگناه دوری کرده و همچنان امیدوار بمانیم، شاید مصوبات سفر استانی لارستان به هیئت دولت موکول شده، شما نیز با تدبیر به سهم خود عمل کنید و نگذارید مردم امید بازیافته خود را ازدست بدهند. متشکریم.

 


12 نظر

 1. لاري گفت:

  0

  0

  اقاي احمدي مشكل إز وزير نيست مشكل إز آقاي نماينده است كه نتوانسته است ارتباط خوبي با وزير داشته باشد وكرنه وزير در شهرهاي ديكر كه خوب امتياز داد آقاي احمدي إز ماست كه بر ماست

  • علی گفت:

   0

   0

   فرماندارو استاندار و …. هیچ […] نکردند حالا شما بگو نماینده ای که این همه پرتلاش هست کاری نکرده !

   شعر نگو !!!!!!

   لطفا !

 2. اوزی گفت:

  0

  0

  اقای احمدی وزیر در اوز فکر میکرد درخواست بیمارستان دیگری برای اوز میکنند در حالیکه بیمارستان جدید میخواهد جای گزین بیمارستان قدیمی شود انهم با همت خیران اوزی نه با پول دولت دلیلی ندارد که مخالفت کنند یکبا ر روشن از طریق نماینده ویا مسولین دانشکده پیگیری نمایید

 3. آهو دشتی گفت:

  0

  0

  نماینده محترم ما وقت رسیدگی به امور شهرستان را ندارند.درگیر پاسخ ادن به نامه مطهری به امام جمعه شیراز هستند.

  • شیرعلی صحرایی گفت:

   0

   0

   سرکارآهودشتی.اظهارات متعددوگاها بی اساس وآمیخته بانوعی بی نزاکتی شما هیچ نقطه قوتی برای نظراتتان به حساب نمی آید.لذادراین روند تجدید نظرکنید.نظرات شما درحقیقت آیینه ای ازعملکرد سایت آقای [منشي] است که البته بدان وابسته اید.لطفا بقول خودمان کمی سنگین تر باشید.

  • آهو دشتی گفت:

   0

   0

   به نظر شما چرا باید نامه علی مطهری به امام جمعه شیراز را نماینده لارستان پاسخ دهد.من که می گویم بیکار است یا اینکه نمی داند وظیفه اش چیز دیگری است.
   من کجا بی نزاکتی کرده ام.؟آیا دروغ گفته ام؟
   تا به حال نطقی از نمیانده لار در مجلس ایراد شده است؟تا به حال مصاحبه ای چیزی در مورد مسائل ملی یا مسائل حوزه شهرستان لار از ایشان دیده اید؟ ایشان مکررا جلسه هم اندیشی با مقامات امنیتی برگزار می کنند که ته آن چیزی در نمی آید.
   فرمده اید من وابسته با سایت آقای منشی هستم.چقدر اطمینان دارید؟
   من وابسته به هیچ کس و هیچ نهادی نیستم.نظرات خودم را می گویم.شما انگ وابستگی به من زده اید.من می گویم وابسته نیستم و شما می فرمایید وابسته ام.یکی از ما دروغ می گوید.دروغگو دشمن خدا و پیرو شیطان است.افراد دروغگو یا از نطفه حرام هستند یا از لقمه حرام ارتزاق کرده اند.انشاالله شما فقط فکر می کنید من وابسته ام.اگر دانسته دروغ می گویید پس بدانید یکی از دوحالت در مورد افراد دروغگو در مورد شما هم صدق می کند.

 4. لار 88 گفت:

  0

  0

  شبی که وزیر بهداشت به لار آمده وی و همراهانشان در خیابان سرگردان در جستجوی منزل آقای منیری بوده اند که آدرس را از یک تاکس تلفنی جویا شده و یکی از رانندگان آژانس با خودرو خود آن ها را راهنمایی می کند و گلایه های وزیر بهداشت از سرگردانی خود و نبود مسوولی آن که آنان را همراهی کند را به گوش خود می شنود . پس بی علت نیست که وزیر بهداشت با لار چپ افتاد

  • ... کوروش ... گفت:

   0

   0

   این دیگه از اون حرفا بودا قوه تخیلت بالاست یا خواب زیاد می بینی دوست عزیز؟

  • لار 88 گفت:

   0

   0

   برو از بچه های تاکسی تلفنی بعثت بپرس

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  اقای وزیر عدم توجه جنابعالی به در خواستهای به حق مردم لارستان .گراش .اوز .خنج و دیگر شهرهای منطقه باعث ایجاد نا امیدی از دولت تدبیر و امید شده

 6. تدبیر! گفت:

  0

  0

  البته این سفر باعث شد مردم هم متوجه کارآمدی و هم تدییر او اعتدال این دولت شوند!!!

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان