میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در3 دسامبر 2019 ساعت 5:45 ق.ظ سرویس:مطلب شما 48 دیدگاه 1,153 بازدید

آقای بروجردی با این کهولت سن، نمایندگی چهار شهرستان در توان شما هست؟!

لارستان، خنج، گراش، اوز و مطالبات انباشته؛

آقای بروجردی با این کهولت سن، نمایندگی چهار شهرستان در توان شما هست؟!

آفتاب لارستان: «حجت محبی پور» کارشناس ارشد علوم سیاسی و فعال سیاسی و رسانه ای اصولگرایان در لارستان  طی یادداشتی که برای سایت «آفتاب لارستان»  ارسال کرده مدعی ناکارآمدی دکتر «بروجردی» برای حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز است. وی پیش از این نیز طی چند یادداشت موضع مشابهی درباره دکتر «جعفرپور» دیگر نامزد انتخابات پیش روی مجلس گرفته بود و وی را فاقد توانمندی لازم دانسته بود.

یادداشت تازه «حجت محبی پور» را با این توضیح بخوانید که مطالب منتشر شده در این بخش لزوما موید دیدگاه سایت «آفتاب لارستان» نیست و حق پاسخگویی به آن در همین سایت محفوظ است.

***

حجت محبی پور: دیروز اردشیر لاریجانی انصراف داد و احتمالاً امروز یا فردا، رفیق شفیق او، آقا علاء بروجردی از لارستان داوطلب خواهد شد.

… در همه ی این ۱۲ سال حلقه حامیان لاریجانی تنگ و تنگ تر شد. شاید تقصیر خودش بود. او خودش را وقف برجام و دولت تدبیر و امید کرد.

قبل از آن با تاختن به دولت احمدی نژاد و هدایتِ حملاتِ لفظی و رسانه ای به سمت نمایندگان اصولگرا آنان را رنجاند و مغرورانه فرقه خویش را بنیان نهاد. فرقه ای که قطب آن خودش بود و مجیز گویانش نیز بسیار. آفتاب تابان برجام که آمد و حمایت های بی دریغ او که کارساز شد؛ فکرش را هم نمی کرد که اوضاع اینگونه به سرعت برایش برعکس تاب خورد.

او خود را از اصولگرایان رانده بود و حالا مانده در باتلاق برجام و دولت تدبیر ناچار به حذفِ خودخواسته شد و اعلام کناره گیری کرد. دولتی که حامیان و آفرینندگانش نیز تلخکامی اش را تحمل نکرده و هر یک به طریق از آن می گریزند. جای دوری نرویم. در همین لار خودمان کدام کاندیدای احتمالی حاضر است خود را از طیف دولت تدبیر و امید بداند و بنامد؟

دیروز اردشیر لاریجانی رئیس ۱۲ ساله ی مجلس شورای اسلامی به صورت رسمی از انتخابات آتی کناره گیری نمود و این امر داغ ریاست طویل او را تازه کرد. از یکشنبه سیاه بگیرید تا تصویب بیست دقیقه ای برجام و ارادت محض اش به دولت روحانی و طرد هم فکران سابق خود و پریدن در آغوش تدبیر و امید.

پیش از او کاظم جلالی -دیگر یار صدیق اردشیر-  از مرکز پژوهش های مجلس به سفارت ایران در روسیه پناه برد. سایر مریدان و جان نثاران حضرتشان هم یک به یک در حال برافتادن یا در حال تغییر رنگ و لعاب اند. حالا اردشیر که خود را رییس جمهور آتی می دانست، احتمالاً باید به برادرش پناه برده و به کرسی مجمع تشخیص بسنده کند و فیلسوفانه به آنچه که بر سر مردم آورده فکر کند.

بی تردید مکمل این دو دکتر علاء الدین بروجردی بود. او سالیان سال از تولای قرابت با اردشیر همه کاره عرصه امنیت ملی و سیاست خارجی قوه ی مقننه شد.

کسی نمی تواند آقا علاء را بدون بزرگترش در مجلس(اردشیر لاریجانی) تصور کند. هرچند در این دوره به مرور مقام شامخ لاریجانی نیز نتوانست برای آقاعلاء کاری کند و او از حَیزِ انتفاع(نفعی که میتواند برساند) افتاد و ریاستش بر کمیسیون امنیت ملی رو به افول نهاد.

دکتر بروجردی نماینده ادوار بروجرد بود و هر بار بیشتر از قبل مقبولیتش کاهش یافت. کار به جایی رسید که دوره قبل را ناپلئونی و در مرحله دوم از سر گذراند.

حالا او در حالی که در ضعیف ترین حد نمایندگی خود است؛ در حالی که می گویند در لیست اصولگرایان تهران قرار نگرفته و در بروجرد هم مقبولیتی ندارد؛ در حالی که بزرگترش در مجلس نیز اعلام انصراف کرده و بی پشتوانه شده؛ در حالی که دیگر رییس کمیسیون امنیت ملی نیز نیست و در مجلس به عضوی بازنده مبدل شده؛ در حالی که در سن ۷۰ سالگی بار بزرگ کهولت سن را بر دوش دارد؛ در حالی که خود هم نیک می داند در صورت انتخاب شدن، این دوره را عصا به دست به پایان برساند؛ با همه این احوال ناخوش، دکتر بروجردی هشت سال دیرتر از روزی که مردم لار دعوتش کردند و او به این دعوت پاسخ منفی داد؛ حالا او آمده تا مسئولیت نمایندگی لارستان و شهرستان های اقماری اش را عهده دار شود.

رهبری دیروز گفت: «حالا بحث اسم‌نویسی برای انتخابات مجلس است، گفتند شروع شده، همین طور بدون محابا می روند! خب شما که می خواهی بروی آنجا، آنجا سؤال دارد؛ این توانایی‌ای که خدا به من و شما می دهد، کنارش مسئولیّت هست. این [مطلبی] که عرض می کنم، در مورد خود این حقیر از همه بیشتر است. شما هم همین جور؛ یعنی آن کسانی که مسئولیّتی دارند، همین جور. هر مسئولیّتی، هر سِمَتی، هر توانایی‌ای، در کنارش یک مسئولیّتی دارد، یک تعهّدی وجود دارد. می توانید آن تعهّد را انجام بدهید یا نه؟ این خیلی درسِ بزرگی است.»

جهت استحضار دکتر بروجردی؛ لارستان – خنج – گراش – اوز سرزمینی وسیع با مطالباتی انباشته است…

از این نویسنده بخوانید:

بی توجهی «لارستانی ها» به تجربه ارزنده «لامردی ها»

آزموده را آزمودن خطا هست یا نیست؟


48 نظر

 1. ناشناس گفت:

  1

  3

  سلام خدا کند آقای محبی پور مطلبی در تایید کاندیدایی بنویسد تا بدانیم نظر ایشان روی چه کسی مثبت است خدا کند فرماندار زمان احمدی نژاد در لار نباشد

  • آشنای غریب گفت:

   1

   0

   چند سوال از علا بروجردی

   ۱_ این قشر خودشون رو از ما بهترون یا همون ژن برتر میدونند. صحیحه یا نه؟ .

   ۲_ این طیف و قبیله عمری زعیم و رییس بوده اند پس ظرفیت نقد پذیری را ندارند.درسته؟

   ۳_ خدمات و حاصل حضور ۱۰۰ ساله این طایفه ( با حفظ احترام برای مقام روحانیشان) در این منطقه چه بوده است؟

   ۴_ علت عدم ثبت نام و حضور او از بروجرد چیست؟

   ۵_ حال که از حدود یکسال قبل و اخیرا در سه چهار هفته اخیر بحث داوطلبی او از لار مطرح شده چند نفر از معتمدین و بزرگان بروجرد بدنبال او رفتند که مثلا تشریفت رو بیار بروجرد؟

   ۶_ خدمات او به مردم بروجرد چه بوده و در این سالها چه کار اساسی و بزرگی انجام دادند؟

   ۷_ با توجه به اینکه وی با و از اصلاحطلبان نیست و اکنون بدلیل عدم توفیق در راهیابی به لیست اصولگرایان تهران مجبور به ادامه خدمت !!! از بلاد قحط الرجال زده لار شده و باز البته که از حمایت علی لاریجانی بدلیل عدم حضور در مجلس بعدی نیز محروم است ، چگونه و با همراهی و همیاری چه فرد یا جناحی میتواند در مجلس و بده بستان با قوه مجریه به لارستان خدمت کند؟

   ۸_ در صورت حضور و مثلا و بالفرض موفقیت ، آیا منتقدین او از حملات لفظی و احیانا فحاشی […] مصون و در امان خواهند بود یا خیر؟

   ۹_ پس از درج نوشته اولی جناب حجت محبی پور و با توجه به اشاره ضمنی جناب محبی پور در نوشتار دوم ، ظاهرا فرد یا افرادی تلفنا به جناب محبی پور فحاشی و توهین کرده اند.
   ایا جناب بروجردی مطلع هست یا خیر؟
   اگر مطلع هست درصدد دلجویی از فرد توهین شده بوده یا جناب محبی را مستحق ناسزا میداند؟
   اگر مطلع نیست الان مطلع شد پس چه خواهد کرد؟
   سکوت؟ بی خیالی؟ تجاهل؟ دلجویی؟ عذرخواهی؟ مهار اطرافیان؟ اموزش اطرافیان به رعایت ادب ؟

   چه تضمینی نسبت به این قبیل حرکات در اینده خواهد داد؟؟

   البته آن شخص ، نه برای بار اول است که فحاشی و تندی میکند و نه آخرین بار.

   ۱۰_ شناخت جناب بروجردی از منطقه در چه حد است؟

   آیا در پایان چهارساله و در فرض موفقیتش در انتخابات پیش رو ( فرض محال که محال نیست) باعث جذب و جلب اعتماد اهالی شهرستانها و روستاهای حوزه انتخابیه به لار و کاندیدای لاری میشود با باعث دلزدگی و رنجش مردم این سامان نسبت به شهر مرکز یعنی لار؟ با چه تضمینی؟

   ۱۱_ اکنون که فرمایش آقا جوان گرایی است بروجردی در اطاعت از منویات و نظرات حضرت آقا چقدر حرف پذیر و مطیع است؟

   ۱۲_ در مبحث ارتقا گراش ، بروجردی بعنوان رئیس کمسیون امنیت مجلس ، آیا از روند ارتقا گراش مطلع بود یا خیر؟
   اگر مطلع بوده چه اقدامی کرده و اگر بی اطلاع بوده آیا به وظیفه نظارتی خود در مجلس به نحو اکمل عمل مینموده یا خیر؟

   ۱۲_ ظاهرا بواسطه پرونده […]
   آیا بروجردی در این خصوص و رفع اتهام از […] برای مردم لار توضیحی دارد؟ یا حق فضولی نداریم؟

   قضیه چهارشنبه شب و مجادله در بیت مرحوم ایت اللهی و تهیه بلیط برگشت به تهران برای ظهر پنجشنبه و البته تصمیم به انصراف از ثبت نام وبعد تغییر تصمیم و توقف تا روز شنبه جهت ثبت نام را ممکن است بیان کند؟

   و چندین سوال دیگر که بعدا طرح خواهم کرد.

 2. ناشناس گفت:

  0

  6

  جناب محبی پور تمام مطلب شماتوهین است ونیش است وطعنه وفرسنگها با اخلاق اسلامی وانسانی فاصله دارد باید به خدا پناه برد از شر نفس اماره

 3. ناشناس گفت:

  7

  1

  جناب محبی پور عزیز ،مجلس ایران نیاز به نمایندگانی ندارد که جوان و چابک باشند ،زیرا مزاحم خواب دیگر همکاران می شوند، امروز مجلس بیشتر شبیه خانه سالمندان است ،
  راستی از طرح سه فوریتی اصلاح قیمت بنزین چه خبر؟

 4. ناشناس گفت:

  1

  0

  بنام خدا
  ………….؟!!!
  آقای دکتر با چه هدفی…؟
  و باکدامین راهبرد….؟ بالاخره پس از ماه‌ها و هفته‌های انتظار، موعد ثبت نام انتخابات مجلس
  .ش.ا. فرا رسید.انتخاباتی که بدون تردید باید آنرا کارزاری سخت، رقابتی طاقت فرسا در نهایت وزن کشی های سیاسی افراد و گروه‌های مختلف ارزیابی نمود(بدلایل متعدد)
  ومهمتر از همه، آن را سرابی دانست که برای بسیاری از داوطلبین آن تاکنون هرگز منجر به آب نگردیده و در واقع جز ضرر و زیان ،خستگی ،تحمل مرارت و سختی،نتیجه‌ای در پی نداشته است…!
  اما از آنجا که گفته اند انسانها همواره با امید زنده اند….!
  همه برای پیروزی(برد)و شکست رقبا وارد این میدان رقابت می گردند. و احدی خود را از پیش بازنده ی این ماجرا نمیداند. و اگر فرضیه ای جز این(پیروزی و غلبه بررقباء)برافکار کاندیداهای محترم و هوادارانشان مترتب بود.هیچ گاه وحتی عامی ترین افراد نیز پا در این مسیر نمی گذاشتند.
  علی ایحال: هرچندبه عنوان تحلیلگری مستقل هنوزقصد تحلیل و بررسی اوضاع اجتماعی لارستان(شهرستان های چهارگانه)بعنوان بستر انتخاباتی مجلس یازدهم نداشته و فعلاً باستماع نظرات و تحلیل های دیگر آگاهان اجتماعی منطقه کفایت و قناعت نموده و معتقدم تا شفافیت هرچه بیشتر فضای اجتماعی(انتخاباتی) و رفع غبار های موجود در پهنه ی سیاسی اجتماعی لارستان هنوز زمان زیادی باقیمانده است. اما عجالتاً (و درپی شایعات مسموع مبنی برکاندیداتوری برخی از افراد خارج از منطقه برای انتخابات لارستان که باعث ایجاد علامت سوال بزرگ در اذهان عمومی شهروندان گردیده است) مختصری تقدیم مخاطبین ارجمند می نمایم.

  *شایعه حضور دکتر بروجردی جهت شرکت در انتخابات نمایندگی مجلس از لارستان*
  که این علامت سوال بزرگ ایجاد نموده است….!

  هرچندشخصا معتقدم مطلب مذکور در واقع شایعه ای بیش نبوده وبدین علت نمی‌توان لفظ خبر بر آن اطلاق نمود..! وباحتمال قریب به یقین شایعه ی مذکور
  ۱/ برخاسته از حس علاقه مندی برخی از دوستانشان ۲/بعلت حضور(سالیانه ناشی ازقرابت خانوادگی) شان در لار..! و۳/ بجهت داغ تر نمودن تنور انتخابات دراین منطقه مطرح گردیده است.
  البته لازم بذکر است که صرف حضور هیچ کسی ازجمله جناب بروجردی در رقابت‌های انتخاباتی باعث تعجب نبوده و نیست…!
  چرا که همگان در صورت داشتن شرایط عمومی قادر به شرکت در انتخابات خواهند بود…!
  بلکه این تعجب در صورتی قابل بررسی و تحلیل خواهد بود که موضوع شایعه شده واقعیت داشته و در اصل خبری صحیح ناشی از حضور ایشان در انتخابات حوزه انتخابیه لارستان باشد.
  که در پاسخ به آن باید گفت:
  آقای دکتر با چه هدف…!
  کدامین راهبرد و چرا لارستان..؟
  پربیراه نیست اگر ادعا گردد
  درسپهر سیاسی ایران و در مقطع ۴۰ ساله گذشته دکتر علاء الدین بروجردی یکی از چهره‌های سیاسی مطرح(حداقل درجه ۲ پس از وزرا و سران قوا) در میان مدیران و سیاستمداران کشوری محسوب می گردند…!
  با سابقه ی حداقل ۱۰ ساله در وزارت امور خارجه (نمایندگی ایران در افغانستان) و پس از آن نیز حضور مداوم در ۵ دوره مجلس شورای اسلامی از شهرستان بروجرد که چندین سال آن نیز در ریاست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ایفای نقش نموده اند. باهمین رزومه کوتاه،بیوگرافی مختصر اما وزین و سنگین در حوزه سیاسی امنیتی….! که بدون شک طراح برخی از تصمیمات و تصمیم گیری های کلان کشوری در ابعاد داخلی و خارجی بوده و بسیاری از اوقات خود را با تئوریسین های مطرح سیاسی کشوری گذرانده اند.
  تئوری پردازانی که بخوبی و با دقت اوضاع سیاسی اجتماعی را رصد،مطالعه وتحلیل و بررسی نموده و مبتنی بر آن همواره دقیق‌ترین تصمیمات را اتخاذ مطلوبترین اهداف راتصاحب و کمترین اشتباهات را مرتکب میشوندمردانی(ازرجال سیاسی) که اصطلاحاً هیچگاه بی گدار به آب نزده و یک لحظه از سوابق کاری خود را به بوته ی آزمایش نخواهندسپرد…! حتی در موضوعاتی که ریسک آن بسیار پایین و کوتاه باشد…! تا چه رسد به حضور در عرصه ی (مبهم و مبتنی بر در هم تنیدگی های اجتماعی وسرخوردگی های سیاسی)انتخابات که هرگز نمی توان موفقیتی قطعی برای خود درآن متصور شد(از جمله اعلام عدم تمایل رییس و برخی نمایندگان فعلی مجلس جهت حضور مجدد و کناره گیری از رقابت) عرصه ای دشوار که بر مبنای سلایق فردی تک تک شهروندان یک جامعه وبرمبنای درخواستها،اختلاف نظرات و عقاید هر یک از آنان بنا گردیده و مضافاً مقابله ای سخت با رقبای سرسخت تر که هر یک از آنان نیز با طرح ها و طراحی های منحصر بفرد خود پای در این گستره پیدا و پنهان(از لحاظ اجتماعی و با همه ویژگی های خاص خود)نهاده اند. و چه کسی است که سختی این کارزدار طاقت‌فرسا(و بدون تضمین) را نداند؟حتی عامیانه ترین افراد جامعه…! میدانی که مصداق این واقعیت است که :: تاشخص سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد…
  و تعجب بزرگ این که جناب بروجردی بعنوان سیاستمداری کهنه‌کار(باتجربه) که بهر حال دارای سوابقی مهم در حوزه سیاسی اجتماعی امنیتی وبویژه در بعد انتخاباتی هستند چگونه و با کدام ملاک خود را پیروز انتخابات درلارستان دانسته و چگونه لایه های اجتماعی منطقه را ارزیابی نموده وبرچه معیاری حاضر به هزینه نمودن یک عمر سوابق کاری خود(مدیریت در سطح کلان کشوری)جهت شرکت در انتخابات مجلس از لارستان خواهندبود.؟ انتخاباتی که عموم کارشناسان معتقدند بلحاظ مسائل سیاسی اجتماعی
  (که خلاصه ای ازآن گفته شد) هیچکس از پیش برنده آن نبوده وچه بسادیده شده است،علیرغم تبلیغات گسترده و بیان ویژگی های حداکثری پیرامون شخصیت های مطرح،بعضا در برابر افراد گمنام،جوان وناشناخته میدان رقابت را واگذار نموده و با پرداخت تاوان اشتباه سیاسی خود برای همیشه ازادامه فعالیتها کنار رفته اند.
  که نمونه ها و مصادیق فراوانی ازآن(درانتخابات ریاست جمهوری گذشته تا ادوار مجلس) وجود داشته و دارد.
  النهایه: بسیار تعجب آور است اگر جناب دکتر بروجردی با چنین سبقه و سابقه سیاسی اجتماعی خود پا به مبارزه در چنین میدانی نهندکه هیچگونه تضمینی برای پیروزی شان وجود ندارد…! (هرچنداگر دوستانشان ایشان را متقاعد به پیروزی نمایند)وبدون شک بمحض ثبت نام و حضورشان در این عرصه(در لارستان وتوابع) با سوالات بسیارزیادی روبرو خواهند شد….! که :
  آقای دکتر با چه هدف…
  کدامین راهبرد..! وچرا لارستان…! و
  مضافاً اینکه چرا امروز…!
  خود را برای نامزدی از این حوزه آماده می نمایید؟ و روشن تر اینکه آیا از وزن و وزنه سیاسی قبلی تان در حوزه بروجرد برخوردارهستید…؟
  جهت شرکت در لیست های انتخاباتی تهران چطور…؟ چه وضعیتی دارا هستید…؟
  و چرا در سال ۹۰( مجلس نهم) و در زمان حیات حضرات آیت الله آیت اللهی و موسوی لاری که از جنابعالی خواسته شد نمایندگی لارستان را نپذیرفتید..؟ صادقانه بفرمایید آیاامروز نیز از جایگاه قبلی خود درمجلس و قدرت نفوذ کلامتان در میان مدیران کشوری برخوردار هستید یا خیر….؟؟؟ و مازاد بر سوالات مذکور(بجز شهر لار)چه شناختی از دیگر شهرها و عموم روستاهای لارستان خنج و گراش اوز(با همه مشکلات و عقب ماندگی هایشان)داشته و دارید..؟
  و سوالات دیگری که بلحاظ اختصار از ذکر آنها خودداری می گردد. چون همچنان معتقدم شم سیاسی واندیشه عقلانی حضرتعالی بسیار بیشتر و بالاتر از آنست که خود را درمیان رویارویی های سیاسی-اجتماعی و اوضاع پر تلاطم شهرستان های چهارگانه( بادههاوصدها مشکلات ریز و درشت آن) قرار دهید. با احترام

 5. لار گفت:

  0

  0

  رهبري با ٨٠سال سن يك مملكت را به خوبي و بي نظيرميچرخاند پس سن ملاك نيست!

 6. محبي پور و محتاجي گفت:

  0

  3

  اقاي محبي پور بر كسي پوشيده نيست كه شما يار اقاي منصور محتاجي هستيد.البته شما از حاميان جعفرپور نيز بوده ايد كه از انتخاب خود پشيمانيد.مردم نيز فرمانداري خووووووب جناب محتاجي بر لار را اصلا فراموش نميكنند!اگر بروجردي ان زمان از بيت رهبري مامور نميشد نه تنها اوز و بيرم و پنج معاونت اداره كل به لار نميدادند بلكه مثل كارزون با مردم لار رفتار ميشد.حد خود را بدانيد ايشان نوه ايت الله سيد عبدالحسين لاري هستند كه رهبري عكس جد ايشان را بالاي سر خود نصب كرده و ايشان نيز در سيستم رهبري هستند

  • دست بوسان فرودست گفت:

   1

   0

   دوستان
   دقت فرمودید؟!!
   چگونه صحبت میکنند؟؟
   چون فرزند اقای سیدعبدالحسین دزفولی نجفی جهرمی هست نباید ازاو پرسید؟
   نباید به وی انتقاد داشت؟

 7. حقیقت گو گفت:

  0

  0

  جناب آقای محبی پور از کی تا حالا شما شدی فعال سیاسی ازاون زمان که به اعتراف خودتان مدح و طرفداری آقای جعفرپور را میکردی و تازه فهمیدی که اشتباه کردی دیگر بهتر است دست از حرفها برداری بشینی سر جای خودت بسه دیگه اینقدر مقاله های بی ادبانه و توهین آمیز ننویس کسی با توجه به اخلاقیات شما دیگر توجهی به این صحبتهای شما نمیکند و به کاندیدای خودتان بگویید م. م با انتخاب شما بیشتر منفورتر خواهید شد

 8. ناشناس گفت:

  2

  1

  نظر آقای محبی پور درمورد آقای بروجردی کاملا صحیح هست. اگرایشان توانایی قبول مسئولیت دارند ازهمان بروجرد چراکاندید نمیشوند؟ چرا ۸سال پیش که دعوت شدند نیامدند؟ آقای بروجردی مرد نماینده برای حوزه انتخابیه لاروخنج وگراش واوز نیست. مردمی نیست . پرستیژ ایشان که درشخصیت ایشان وجود دارد درحد توقعات وانتظارات لار و خنج وگراش واوز نیست. ایشان نمیتواند ارتباط با مردم ومنطقه برقرارکند . خوی وخصلت خاصی دارد.این حوزه انتخابیه نماینده مردمی و اهل عمل وکار وفعال چون دکترجعفرپور میخواهد .که تاکنون درعمل نشان داده .

 9. ناشناس گفت:

  2

  0

  مطالب جناب محبی پور عین واقعیت است.بروجردی آمده تا برای خود کار انجام دهد نه برای لارستان

 10. فرمانداري گفت:

  1

  0

  اقاي مجبي پور شما بدون ازمون و با رانت فرماندار وقت جناب اقاي محتاجي در فرمانداري استخدام شديد و اقاي مجتاجي همه جا ميگويد من او را به فرمانداري اوردى حال از چه دم ميزنيد؟

  • کاسه داران گفت:

   1

   0

   فلان فلان شده ها
   ۰را به فرزند اغای سید علی اصغر جسارت کردی؟
   باید بازار تعطیل شود و تکلیف شما یهودی زاده های کوفی صفت مشخص شود.
   شما نمک نشناسید.
   شما بی وفا هستید و کوفی زاده

   بخشی از فرمایشات بادمجانهای دور قاب در چند روز ایتده

 11. سن و سال گفت:

  0

  0

  اقاي محتاجي جوان هستند؟؟؟؟كارامد ترين فرماندار كه بودن!تو جوان بودنشون شك داشتم!؟

 12. رهبري و ولايتي گفت:

  1

  5

  بروجردي هيچ كسي هم كه نداشته باشه علي اكبر ولايتي و بيت رهبري رو پشت خودش داره

  • که چی ؟ گفت:

   3

   0

   مقام معظم رهبری هم فرموده اند که ملاک ، حال فعلی افراد است
   اولا لطفا بی جهت افراد ناکارامد را به رهبری وصل نکنید
   ایشان اگر مشکلی نداشت در سمت رییس کمیسیون امنیت ملی باقی می ماند!!
   ثانیا آیا این حمایت هایی که به قول شما پشت اقای بروجردی وجود دارد ، برای مردم بروجرد چیزی را به همراه داشته است؟؟ بهتر از تحقیق کنید و از این تفکر غلط دست بردارید
   لارستان کسی را میخواهد که کار اجرایی بلد باشد و برای منطقه زحمت کشیده باشد!!

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   جمعش کن این قدر چرندیات ننویس

 13. ادمين گفت:

  0

  0

  ادمين بهتر دستاورد هاي بروجردي با محتاجي براي شهر و براي كشور و منطقه رو با هم مقايسه كنه

 14. ليست گفت:

  0

  0

  برو تحقيق كن ببينم ليست اصولگرا شيراز و تهران ازش خواستن كه از اونجا ثبت نام كنه يا ن؟

 15. عصر بیداری گفت:

  1

  1

  سلام آقای محبی پور بنده هم با کاندید شدن آقای بروجردی موافق نیستم اما مطلب شما برای رضای خدا نوشته نشده است تلاش کنید جهاد اکبر یعنی مبارزه با نفس را شروع کنید تا کنون چه کاری برای رضای خدا و مردم انجام داده اید؟

 16. ص.ا گفت:

  2

  0

  بروجردی کسی است که در کسوت رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس، بعد از فینال جام جهانی ۲۰۰۶ به زیدان نامه نوشت و از او به خاطر دفاع از حیثیت اسلامی اش تقدیر کرد. بدبختی آنجاست که در این اوضاع قحط الرجال، این اقا جز عقلای قوم محسوب می شود.

 17. ناشناس گفت:

  2

  0

  بروجردی دنبال حفظ جایگاه خودهست ازبروجرد رانده شده امیدی به آنجا ندارد به لارچشم دوخته. مردم همه میدانتد. همچنین مسائلی […] که راست یادروغ رمورد ایشان وفرزندش گفته شده و….تمام اینها دال بر نیامدن بروجردی وعدم مقبولیت ایشان درلارهست.نسبت ها تاثیری درمقبولیت ایشان ندارد. مردم اگاهند وبیدار

 18. لاری گفت:

  0

  1

  جناب محبی پور جوری مطلب نوشته اند که گویی در این مملکت زندگی نمیکنند.

 19. شهر ستانهای اقماری گفت:

  0

  0

  اقای محبی پور شهرستانهای گراش اوز خنج کاملا مستقل وتابعه فارس هستند نه شهرهای اقماری لارستان این هم از صحبتهای من در اوردی جنابعالی

 20. بروجردی از همه جا رانده شده گفت:

  0

  0

  صرف نظر از اینکه جناب محبی پور طرفدار چه کسی است و …
  امایک موضوع را خوب نوشته است….ان هم اینکه اقای بروجردی اصلا به درد مردم لارستان نمیخورند و تجربه مردم بروجرد پابت کرده که پس از رای آوردن کاری برای منطقه نمیکند…برای بروجرد کاری نکردند چه برسد به لارستان بزرگ که ۴ شهرستان دارد !!
  کاملا واضح است که فقط دنبال راهی میگردند که بر نحوی خود را در مجلس جای دهند
  مردم لار باید هوشیار باشند…کاری نکنید که مردم بروجرد به ما بابت انتخاب جناب بروجردی بخندند زیرا آنها اقای بروجردی را از شهر خود دور کرده و گفته اند که به علت عملکرد ضعیفش او را نمیخواهند…
  اینکه چرا برخی ها کسی را که از همه جا رانده شده را دلسوز مردم لار معرفی میکنند برایم بسیار عجیب است!!!!!!!! اگر دلسوز مردم لارستان بود که همان ۸ سال قبل می آمد

 21. ناشناس گفت:

  2

  0

  آفرین به شجاعت شما آقای محبی پور عزیز

 22. فرمانداري گفت:

  0

  1

  نجيب زاده از دفتر سياسي انداختت ارد و نان بروجردي ميندازتت داخل ناوايي ميگه ن نگاه كن

  • دلسوز لارستانی گفت:

   1

   0

   به دنبال بروجردی راه افتادن یعنی توهین به مردم با فرهنگ لارستان مگر در کل لارستان بزرگ قطع الرجال است که به دنبال کسی باشیم که از همه جا راندهشده است. ایشان مگر سالیان زیاد مسئولیت نداشته اند.چه قدمی یرا لارستان برداشته است؟ از ایشان بپرسید لارستان چند بخش است. تاز تایید صلاحیت ایشان هم شرط است.

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   پیامهات نشون دهنده شعور و معرفتت هست
   پس خیلی هم به خودت افتخار نکن

 23. ناشناس گفت:

  0

  0

  تحلیل درست و منطقی هست

 24. عبدالرضا گفت:

  0

  0

  آقای بروجردی از همه جا رانده شده و پیر و فرسوده که در دوره قبل در دور دوم به مجلس راه یافت و همان مردم بروجرد اصلا بهش رای نمیدن, یه پیشنهاد خدمتشون دارم که به خاطرابروی خاندان ایت ارهی هم که شده پا به عرصه انتخابات در شهر لار نزارن که قطعا با اختلاف زیاد ارا کنار خواهند رفت و حتی به مناسبتهای مختلف هم نمیتونن بیان لار و مردم فهیم لارستان میدونن به کی رای بدن

 25. لاری گفت:

  0

  0

  من هم معتقد هستم شهرستانهای گراش خنج واوز کاملا مستقل وزیر مجموعه استانداری فارس می باشند وگفتن شهرستانهای اقماری لارستان کاملا نا درست وناشی از تمامیت خواهی وتعصب ایشان است

 26. نکته سنج گفت:

  0

  0

  آقای محبی پور با این مقاله میخواهند کسی را که ادامه تحصیلش از سیکل و دیپلم و دانشگاهش و نیز استخدامش در فرمانداری انجام داده و مدیونش میباشد تطهیر کرده و بر روی کرسی سبز مجلس بنشاند . و ذهنیت مردم لار را در خصوص نقشش در حوادث لارستان و دستگیری جوانان و کتکاری آنها را پاک کند ولی زهی خیال باطل که مردم آن فرماندار و عملش را هیچگاه از یاد نخواهند برد .

 27. ناشناس گفت:

  1

  0

  اقاي محبي پور پيرو نوشته شما رهبر نيز با كهولت سن توان رهبري يك كشور با ٨٠ ميليون جمعيت را نبايد داشته باشند؛ واقعا تحليل افتضاحي كرديد اقاي محبي پور.
  من نيز مانند سايرين به شما پيشنهاد ميكنم به جاي تخريب ديگران و نشان دادن شخصيت خود، به بيان خدمات اقاي م . م كه به شما وعده هايي دادند، بپردازيد هرچند كه بعيد ميدانم عملكرد مثبتي از ايشان وجود داشته باشد.

 28. رضا گفت:

  0

  1

  کهولت سن !!!

  ظاهراً در کل کشور اختلاف در اردوگاه اصولگرایان منافع اشخاص را نشانه رفته است که پیاده نظام بداخلاق هر گروه دقیقا با همین روشی که پیشتر در مقابله با بقیه جناح ها رفتار کرده اند، به جان هم افتاده و به همدیگر میتازند
  و جالب است که همه آن تعارض ها و ناکارآمدی های چندساله را رها ساخته و به ایرادات نازلی چون کهولت سن متوسل شده اند

  شاید ناچارند …

  چرا که اگر به هر کدام از فجایع درونگروهی خود بپردازند به مثابه خودزنی بوده و به فرافکنی متهم میشوند

  از طرفی
  وقتی که حاکمیت برخلاف شعار جوانگرایی، با اعتقاد به قحط الرجال بودن، جنتی را با ۹۴ سال سن با کارت سبز رهبری رییس مادام العمر شورای نگهبان قلمداد می‌کند
  و این عقل کل با ولایت بر شورا خود را صاحب حق وتو دانسته و نه تنها بر تمامی سازوکار شورا، بلکه بر کل مصلحت کشور، سرنوشت و حقوق مدنی مردم قیمومیت دارد،
  چه جای گله گذاری از کهولت سن یک کاندیدای نمایندگی مجلس است

  بنظر بعضی اقلیت زورگو‌ و چماق بدست اصولگرا به اندازه کافی در تزویر و نیرنگ‌ و فساد غوطه ور هستند که نیازی به دادن آدرس غلط به مردم‌ نباشد

  پس‌ فارغ از بهانه های واهی،
  یا همدیگر را با هر مشقتی تحمل کنید
  و یا
  با تقابلی منصفانه روشنگری کرده و‌ مردم را در اتخاذ تصمیم صحیح یاری نمایید

 29. ناشناس گفت:

  0

  0

  هرکه باشد و هرچه باشد از جعفرپوری که نتوانست یک قلم جاده لار جهرم و لار بندر عباس را تمام کند بهتر است ( پس اگر اینطور باشد که شما میگویید و ظاهرا نان به نرخ روز میخورید آقای محبی پور و در هر دوره ای خود را به یک نفر میچسپانید اگر نفر سوم جوان شایسته ای بیاید و برنده انتخابات شود از این دو نفر(جعفرپور و بروجردی ) بهترند البته منظورم محتاجی نیست هاااااااا

 30. ح توانا گفت:

  0

  0

  اساسا چه دلیلی دارد یک نفر چندین مسوولیت داشته باشد؟ مگر علامه دهرند یا اعجوبه اند یا اینکه در مملکت قحط الرجال است؟
  *اگر همین آقایان به یک کار اکتفا می کردند اینهمه دانش آموخته بیکار نداشتیم.*
  یک عده با تفکر محدود سنتی خود که رنگ و لعاب احترام به بزرگتر دارد این فکر عقیم را تقویت می کنند که فلانی بخاطر سوابقش *تا لب گور* هم باید در راس مناصب و پستها باشد.
  کی از دست این مغزهای زنگ زده راحت می شویم؟

 31. ناشناس گفت:

  0

  0

  په نه په در توان جعفرپور هست ؟ برو آموووووو…..

 32. نصرال کله گفت:

  0

  1

  با امدن دکتر بروجردی دیگر افراد نباید به خود اجازه دهند که در مقابل شخصیتی بین المللی و فهیم و سیاستمداری همچون اقا علا قد علم کنند.
  انسان باید قدر و اندازه خود را بداند.
  و شعور و معرفت و شناخت کافی و وافی داشته باشد.

 33. آشنای غریب گفت:

  1

  0

  سلام

  چند سوال از اقای بروجردی

  ۱_ این قشر خودشون رو از ما بهترون یا همون ژن برتر میدونند .

  ۲_ این طیف و قبیله عمری زعیم و رییس بوده اند پس ظرفیت نقد پذیری را ندارند.

  ۳_ خدمات و حاصل حضور ۱۰۰ ساله این طایفه ( با حفظ احترام برای مقام روحانیشان) در این منطقه چه بوده است؟

  ۴_ علت عدم ثبت نام و حضور او از بروجرد چیست؟

  ۵_ حال که از حدود یکسال قبل و اخیرا در سه چهار هفته اخیر بحث داوطلبی او از لار مطرح شده چند نفر از معتمدین و بزرگان بروجرد بدنبال او رفتند که مثلا تشریفت رو بیار بروجرد؟

  ۶_ خدمات او به مردم بروجرد چه بوده و در این سالها چه کار اساسی و بزرگی انجام دادند؟

  ۷_ با توجه به اینکه وی با و از اصلاحطلبان نیست و اکنون بدلیل عدم توفیق در راهیابی به لیست اصولگرایان تهران مجبور به ادامه خدمت !!! از بلاد قحط الرجال زده لار شده و باز البته که از حمایت علی لاریجانی بدلیل عدم حضور در مجلس بعدی نیز محروم است ، چگونه و با همراهی و همیاری چه فرد یا جناحی میتواند در مجلس و بده بستان با قوه مجریه به لارستان خدمت کند؟

  ۸_ در صورت حضور و مثلا و بالفرض موفقیت ، آیا منتقدین او از حملات لفظی و احیانا فحاشی […] مصون و در امان خواهند بود یا خیر؟

  ۹_ پس از درج نوشته اولی جناب حجت محبی پور و با توجه به اشاره ضمنی جناب محبی پور در نوشتار دوم ، ظاهرا فرد یا افرادی تلفنا به جناب محبی پور فحاشی و توهین کرده اند.
  ایا جناب بروجردی مطلع هست یا خیر؟
  اگر مطلع هست درصدد دلجویی از فرد توهین شده بوده یا جناب محبی را مستحق ناسزا میداند؟
  اگر مطلع نیست الان مطلع شد پس چه خواهد کرد؟
  سکوت؟ بی خیالی؟ تجاهل؟ دلجویی؟ عذرخواهی؟ مهار اطرافیان؟ اموزش اطرافیان به رعایت ادب ؟

  چه تضمینی نسبت به این قبیل حرکات در اینده خواهد داد؟؟

  البته آن شخص ، نه برای بار اول است که فحاشی و تندی میکند و نه آخرین بار.

  ۱۰_ شناخت جناب بروجردی از منطقه در چه حد است؟

  آیا در پایان چهارساله و در فرض موفقیتش در انتخابات پیش رو ( فرض محال که محال نیست) باعث جذب و جلب اعتماد اهالی شهرستانها و روستاهای حوزه انتخابیه به لار و کاندیدای لاری میشود با باعث دلزدگی و رنجش مردم این سامان نسبت به شهر مرکز یعنی لار؟ با چه تضمینی؟

  ۱۱_ اکنون که فرمایش آقا جوان گرایی است بروجردی در اطاعت از منویات و نظرات حضرت آقا چقدر حرف پذیر و مطیع است؟

  ۱۲_ در مبحث ارتقا گراش ، بروجردی بعنوان رئیس کمسیون امنیت مجلس ، آیا از روند ارتقا گراش مطلع بود یا خیر؟
  اگر مطلع بوده چه اقدامی کرده و اگر بی اطلاع بوده آیا به وظیفه نظارتی خود در مجلس به نحو اکمل عمل مینموده یا خیر؟

  ۱۲_ ظاهرا بواسطه پرونده […]
  آیا بروجردی در این خصوص و رفع اتهام از […] برای مردم لار توضیحی دارد؟ یا حق فضولی نداریم؟

  قضیه چهارشنبه شب و مجادله در بیت مرحوم ایت اللهی و تهیه بلیط برگشت به تهران برای ظهر پنجشنبه و البته تصمیم به انصراف از ثبت نام وبعد تغییر تصمیم و توقف تا روز شنبه جهت ثبت نام را ممکن است بیان کند؟

  و چندین سوال دیگر که بعدا طرح خواهم کرد.

 34. ناشناس گفت:

  0

  0

  اگر بروجردی اومد خدا به فریاد مردم برسه با این چند لفاظ بد دهن دوروبرش

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان