میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در2 مارس 2020 ساعت 3:31 ق.ظ سرویس:عناوین اصلی 59 دیدگاه 1,484 بازدید

آقای جعفرپور خیلی راحت می توانست نه به نفع من بلکه به نفع شهر کنار برود/ عده ای از پشت دیوارهای بلند برای شهر ما تصمیم می گیرند

«منصور محتاجی» در گفت و گوی اختصاصی با آفتاب لارستان:

آقای جعفرپور خیلی راحت می توانست نه به نفع من بلکه به نفع شهر کنار برود/ عده ای از پشت دیوارهای بلند برای شهر ما تصمیم می گیرند

به گزارش زینب دلام از «آفتاب لارستان»، منصور محتاجی در گفت و گوی اختصاصی با این رسانه در مورد پیش بینی نتیجه انتخابات اظهار کرد: مشارکت بسیار پایین برای من تعجب برانگیز بود و بحث اجماع گراش هم در حوزه سیاسی چیز خارق العاده ای بود که به این شکل روی برخی از صلاحیت های اصلی همچون اصلح بودن ارجحیت پیدا کرد و به شکل غیرقابل باوری به سمت انتخاب عنصری که در حوزه سیاسی غیرقابل باور بود رفت.

فکر نمی کردیم دخالت برخی نهادها، تا این حد روی آرای ما تاثیر داشته باشد

وی در مورد پیش بینی این میزان آرا تصریح کرد: با توجه به هجمه های زیادی که نسبت به ما اتفاق افتاد، فکر نمی کردیم دخالت نهادهای خاص در این روند، تا این حد روی آرای ما تاثیر داشته باشد اما بداخلاقی هایی که در حوزه سیاسی اتفاق افتاد و ورود نهادهای مختلف و مجموعه ای از ادارات، به این کار منجر شد که چنین اتفاقی بیفند و آرای ما به سمت رقبای دیگر برود.

آرای ما در برآوردهای اولیه، خیلی بیشتر از این ها بود

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز افزود: نگاه های متفاوتی وجود داشت، برخی نگاه شان به این سمت بود که باید به نیرویی که رای آورتر است رای دهیم، برخی هم مباحث اعتقادی و سیاسی را مطرح می کردند و همه این ها منجر به این شد که آرای ما کم شود وگرنه آرای ما به این شکل نبود و در برآوردهای اولیه خیلی بیشتر از این ها بود.

خودم را به مردم به عنوان تصمیم گیرنده نهایی معرفی کردم که فردا گله ای نباشد که کاری از محتاجی ساخته بود اما در صحنه سیاسی حضور پیدا نکرد

محتاجی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اگر از اول می دانستید که چنین جایگاهی پیدا می کنید و آرای تان به این میزان است، آیا باز هم وارد کارزار انتخاباتی می شدید گفت: کاری به آرای کم یا زیاد نداشتم بلکه مسئولیتی داشتم و احساس تکلیف می کردم که باید حضور یابم؛ بنابراین، آمدم تا خودم را به مردم به عنوان تصمیم گیرنده نهایی معرفی کنم و این موضوع را بر عهده مردم گذاشتم که فردا گله ای نباشد که کاری از محتاجی ساخته بود اما در صحنه سیاسی حضور پیدا نکرد.

ساز و کار مناسبی در جلسات شورای شهر به ما ارائه نشد

وی در مورد موضع اش در جلسات موسوم به اجماع در شورای شهر لار اظهار کرد: ساز و کار مناسبی در جلسات شورای شهر به ما ارائه نشد و از خود نامزدها خواستند که ساز و کارها و راهکارهای خودشان را برای اجماع بیان کنند.

نمی شد پذیرفت که یک نهاد خاص در بحث انتخابات نظرسنجی را اعلام کند

فرماندار اسبق لار افزود: برخی از دوستان، بحث نظرسنجی را مطرح می کردند، ما با کل نظرسنجی مخالف نبودیم اما با نهادی مشکل داشتیم که این نظرسنجی را انجام می داد که متاسفانه برخی از این آقایان نهادی خاص را معرفی می کردند که شائبه حمایت از این جریان را در کارنامه اش داشت و نمی شد پذیرفت که یک این نهاد در بحث انتخابات نظرسنجی را اعلام کند.

آقای جعفرپور خیلی راحت می توانست نه به نفع من بلکه به نفع شهر کنار برود

منصور محتاجی خاطرنشان کرد: آقای جعفرپور که اظهر من الشمس بود و ریزش آرای اش هم در سطح شهر و هم در مناطق زیاد بود خیلی راحت می توانست نه به نفع من بلکه به نفع شهر کنار برود.

کل آرای ما در دوره گذشته به سبد آرای آقای جعفرپور منتقل شد

وی در مورد توافقی که در دوره قبل با آقای جعفرپور شده بود و از طرف دفتر ایشان تکذیب شد گفت: در بیانیه به صراحت این مطلب را عنوان کرده ایم و همین ملاک نظر ماست که کل آرای ما در دوره گذشته به سبد ایشان منتقل شد.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز افزود: این بحث را عنوان نمی کنیم که ایشان به نفع ما کنار برود بلکه به نفع شهر باید کنار می رفت، ایشان باید احساس خطر می کردند، عنصر سیاسی ای که دو دوره رئیس کمیسیون و هشت سال نماینده بوده و تیم ستادی اش به قول خودش یک تیم کارآمد با ابزار بسیار خوب بوده است، معلوم بود که ایشان هیچ وقت در مقابل اجماع شهر همجوار نمی تواند آرای لازم را به دست آورد ضمن اینکه در کل جریان انتخابات مشخص بود که آرا به چه شکلی کم و زیاد می شود، ایشان می توانست به نفع شهر کنار برود و در این قضیه اقدام خوبی را برای مجموعه داشته باشد.

به آقای جعفرپور گفتم که اگر بحث اجماع را دنبال نکنید بعد از انتخابات حتما پشیمان می شوید

محتاجی در مورد اجماع گفت: من خودم به دنبال حل این مشکل در بحث اجماع بودم و یک روز قبل از انتخابات یعنی روز پنج شنبه ساعت ۱۰صبح از آقای جعفرپور خواستم که بیایند و این موضوع را دنبال کنیم و من به صراحت به ایشان گفتم که اگر بحث اجماع را دنبال نکنید حتما بعد از انتخابات پشیمان می شوید.

وی افزود: به ایشان گفتم بیایید و بزرگواری کنید، نه به نفع ما بلکه به نفع شهر این کار را انجام دهید که مردم از نگرانی بیرون بیایند و این مشکلات را نداشته باشیم اما ایشان اصرار داشتند که من رای اول را دارم و اگر شما می خواهید می توانید کنار بروید، من هم گفتم که ما یک دوره به نفع شما کنار رفتیم اگر این موضوع را قبول ندارید حداقل به نفع شهر کنار رفته ایم و دین مان را نسبت به شهر و مردم ادا کرده ایم و الآن وظیفه شما ایجاب می کند که برای اینکه مشکلات شهر را به حداقل برسانید از صحنه انتخابات کنار بروید تا حداقل مردم تکلیف خودشان را در این زمینه بدانند و اگر هم به ما رای ندادند به کسی رای می دهند که مورد اعتمادشان است.

فرماندار اسبق لارستان خاطرنشان کرد: به ایشان گفتم که اگر شما حضور داشته باشید دلسردی خاصی در جامعه حاکم می شود و حتی آرا هم متمرکز نمی شود.

رای ما بر اجماع تاثیر زیادی نداشت

منصور محتاجی در پاسخ به این سوال که چقدر به مردم حق می دهید که شما و سایر نامزدهایی را که از اول هم پیش بینی می شد رای بالایی در انتخابات نخواهند داشت مقصر بدانند اظهار کرد: مردم که مسیر خودشان را انتخاب کردند و رای ما بر اجماع تاثیر زیادی نداشت.

وی افزود: آرای آقای جعفرپور بر اجماع تاثیر داشت، باید بحث اجماع را قبول می کرد و از دور انتخابات خارج می شد تا نتیجه ای که مدنظر دوستان در شهر لار بود به دست بیاید.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز تصریح کرد: در بیانیه به صراحت اعلام کرده ایم که آرای ما در دور قبل انتخابات، کاملا به سبد آرای آقای جعفرپور منتقل شد و همه شواهد حاکی از این بود که این کناره گیری به نفع آقای جعفرپور بوده است.

اگر آقای جعفرپور ادعا دارد که لیست نامزدهای شورای ائتلاف در این دوره مهندسی شده بود، در دوره گذشته که ایشان بر اساس لیست ائتلاف رای آوردند آن هم مهندسی شده بود

محتاجی در مورد وارد شدن به لیست نهایی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: اگر آقای جعفرپور ادعا دارد که این دوره مهندسی شده بود، در دوره گذشته که ایشان بر اساس لیست ائتلاف رای آوردند آن هم مهندسی شده بود! ما در این موضوع، یک بام و دو هوا که نداریم، اعضای شورای ائتلاف که تغییر نکرده اند و ساز و کار دوره گذشته هنوز وجود دارد و می توانید بروید سوال کنید که آیا محتاجی حتی یک بار برای اینکه اسمش وارد لیست شود رایزنی کرده است؟

برای اینکه اسمم در لیست ائتلاف نیروهای انقلاب بالا بیاید پیگیری هم نکرده ام

وی افزود: شما یک مورد پیدا نمی کنید که بر فرض محتاجی یک بار رایزنی کرده باشد، حتی برای اینکه اسمم در لیست ائتلاف بالا بیاید پیگیری هم نکرده ام.

فرماندار اسبق لارستان خاطرنشان کرد: اعضای شورا بررسی ها و تحقیقاتی انجام می دهند و از عناصری برای نظرسنجی های اولیه استفاده می کنند؛ نظرسنجی هایی که قبلا عنوان شد بر اساس همین بوده که اعضا، شخصی که رای آور است و صلاحیت حضور در ائتلاف را دارد انتخاب می کنند.

اگر بر فرض شوری ائتلاف تهران قبول نداشت پس چرا اسم ما را تایید کرد؟!

منصور محتاجی افزود: همه این ساز و کارها با تهران هماهنگ بوده است اما چطور ایشان تهران را مقصر نمی داند اما استان را مقصر می داند؟! استان با تهران هماهنگی خاصی دارند و اگر بر فرض تهران قبول نداشت پس چرا اسم ما را تایید کرد؟!

وی تصریح کرد: همه این ها بهانه است برای اینکه به هر شکلِ ممکن، به انتخابات لارستان ورود کنند و رای ها را به سمت خودشان مهندسی کنند.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز خاطرنشان کرد: از اول، نوع مخالفت شان با این ائتلاف و سپس هماهنگ کردن همه ادارات و نهادها برای حضور در این عرصه و کارهایی که به صورت شبانه روزی انجام می دادند نشان می داد که آن ها از هر ابزاری استفاده می کنند تا مردم را به سمت و سوی خودشان بکشانند و بتوانند مشکلاتی را در بحث آزادی انتخابات اجرایی کنند.

محتاجی در مورد اینکه کسی که وارد لیست شورا می شود باید بنابر نظرسنجی و تصمیم اعضای شورای ائتلاف در شهرستان انتخاب شده باشد گفت: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در تهران احساس کرد که این مسئله در شهرستان لارستان به سمت و سوی دیگری کشیده می شود و در نهایت با استعفای دو نفر از این مجموعه که از طرفداران پر و پا قرص آقای جعفرپور بودند بحث ائتلاف در لارستان با شکست مواجه شد.

وی افزود: وقتی این موضوع به شکست انجامید، شورای ائتلاف استان وظیفه دارد که از راهکارهای دیگر برای معرفی نیرو در لیست استفاده کند، در این مجموعه نیروهای قَدَر اصول گرایی وجود داشت که بر اثر تحقیقاتی که انجام دادند در نهایت من را برای لیست ائتلاف انتخاب کردند و اگر این روند اشکال داشت در دوره گذشته نیز انتخاب آقای جعفرپور بر همین اساس بوده است چون آن دوره هم در شهرستان، کسی را انتخاب نمی کردند بلکه مستقیما از تهران معرفی کردند، در آن دوره تصمیم گرفتند آقای جعفرپور را معرفی کنند و در این دوره نتیجه گرفتند که من را معرفی کنند.

مجموعه جریان اصول گرایی باید به نظر شورای ائتلاف تمکین می کرد و الآن که تمکین نکردند خودشان باید جوابگو باشند

فرماندار اسبق لارستان خاطرنشان کرد: اگر خود شهرستان می تواند کسی را معرفی کند این کار را انجام دهد اما وقتی نتوانست و اعضای آن استعفا دادند و به این سمت رفتند که نمی خواهند این کار را در شهرستان انجام دهند وظیفه استان است که این کار را انجام دهد و آن ها هم به هر شکل انجام دادند. مجموعه جریان اصول گرایی باید تمکین می کرد و الآن که تمکین نکردند خودشان باید جوابگو باشند.

عده ای از پشت دیوارهای بلند برای شهر ما تصمیم می گیرند

منصور محتاجی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا نیروهای اصول گرای منطقه علی رغم حضور شما در لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، رای کافی به شما ندادند اظهار کرد: تخریب ها و بگو مگوهای زیادی مطرح شد، عده ای از پشت دیوارهای بلند برای شهر ما تصمیم می گیرند، کسانی که از شهرهای مرزی آمده اند و چندین سال است که در لار ساکن شده اند و مردم باید تکلیف خودشان را با مجموعه های این چنینی تعیین کنند که در هر انتخاباتی این مجموعه ها روی آرای شان تاثیر می گذارند و در این دوره نیز این ها به شکلی ورود پیدا کردند و توانستند در سطح شهر لار مشکل آفرینی کنند.

اگر برخی از مجموعه ها، نظر مقام معظم رهبری را رعایت می کردند و از ورود به عرصه های حمایتی در انتخابات خودداری می کردند مردم به راحتی می توانستند به انتخاب شان برسند

وی افزود: اگر این مجموعه ها نظر مقام معظم رهبری را رعایت می کردند و از ورود به عرصه های حمایتی در انتخابات خودداری می کردند مردم به راحتی می توانستند به انتخاب شان برسند و مشکل خاصی هم در سطح منطقه به وجود نمی آمد.

رقابت بین جریان اصول گرایی نبود بلکه رقابت را در شهر لار دو طرفه کرده بودند

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در پاسخ به این سوال که قبول دارید در این دور از انتخابات رقابت فقط بین اصولگرایان بود و مردم تفاوت زیادی بین نامزدها حس نمی کردند گفت: اصلا رقابت بین جریان اصول گرایی نبود بلکه رقابت را در شهر لار دو طرفه کرده بودند و از سوی دیگر فراموش کرده بودند که رقابت منطقه ای هم وجود دارد.

دو نامزدی که رای شان بالا بود در سطح شهر به شکل غیرمتعارفی علیه هم موضع داشتند و یکدیگر را تخریب می کردند

محتاجی تصریح کرد: نامزدهایی که نفرات دوم و سوم انتخابات شدند، ۴۴ هزار رای به دست آوردند اما در رقابت منطقه ای کم آوردند و در سطح شهر به شکل غیرمتعارفی علیه هم موضع داشتند. آنها یکدیگر را تخریب می کردند و به نحوی بقیه آرا را مهندسی کرده بودند که به سبد شخص رقیب ریخته نمی شد مثلا به آقای جوکار از بخش بنارویه فشار آورده بودند که به هیچ وجه کنار نرود تا آرای اش به سمت بر فرض آقای بروجردی ریخته نشود.

وی افزود: اگر آن ها این کارهای مهندسی ویژه را نکرده بودند، قطعا منطقه و شهر به نتایج بهتری می رسید.

اگر جناح اصلاح طلب به جریان منطقه ای ورود می کرد تاثیر خاص خودش را داشت

فرماندار اسبق لارستان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا معتقد نیستید که در این دوره، جای خالی یک جناح سیاسی همچون جناح اصلاح طلب خالی بود گفت: در مجموع، جناح اصلاح طلب نیز می توانست تاثیرات خوبی را در قضایا داشته باشد چون حدود ۱۷هزار رای را در شهر لار فارغ از جریانات منطقه ای داشت که اگر به جریان منطقه ای ورود می کرد تاثیر خاص خودش را داشت اما آن ها در این زمینه ورود پیدا نکردند.

مردم برای حضور در پای صندوق های رای دلسرد شده بودند

منصور محتاجی در مورد پایین بودن نرخ مشارکت در لارستان و کشور اظهار کرد: احساس می کنم که مردم از تخریب هایی که در دو جناح مطرح لار به شکل واقعا افراطی انجام می شد تا حدودی زده شده بودند و با توجه به اینکه بحث های منطقه ای در این قضایا ورود پیدا کرده بود مردم برای حضور در پای صندوق های رای دلسرد شده بودند.

بین ۳۰ تا ۳۵ میلیون در حوزه تبلیغات هزینه کردیم و محل تامین آن شخصی است

وی در مورد هزینه تبلیغات انتخاباتی و محل تامین آن تصریح کرد: فقط برای هزینه تبلیغاتی، خودمان خرج کردیم و در بقیه موارد طرفداران ما این کارها را انجام می دادند به عنوان نمونه شام یا ناهار نمی دادیم و هزینه های رفت و آمدمان را کسانی که با ما بودند پرداخت می کردند.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز خاطرنشان کرد: بین ۳۰ تا ۳۵ میلیون تومان در حوزه تبلیغات هزینه کردیم و محل تامین آن شخصی است.

هنوز زود است که بتوانیم برآیندی در مورد آینده داشته باشیم

محتاجی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چقدر احتمال دارد در دوره بعد نیز به عنوان نامزد از حوزه لارستان وارد شوید گفت: آماده هستیم که چه در عرصه انتخابات و چه در غیر از این عرصه در خدمت مردم باشیم و هنوز زود است که بتوانیم برآیندی در مورد آینده داشته باشیم اما ما خودمان را سرباز مردم می دانیم و هر جا هم احتیاج بود آماده ایم که حضور پیدا کنیم.

هر جایی که مردم به حمایت نیاز داشته باشند آماده ام که در خدمت شان باشم

وی در مورد برنامه ی کاری اش بعد از انتخابات اظهار کرد: برنامه ام خدمت به مردم است و در هر جایی که مردم به حمایت نیاز داشته باشند آماده ام که در خدمت شان باشم.

به ستادمان سفارش کرده بودیم که به هیچ وجه علیه کسی توهینی صورت نگیرد

فرماندار اسبق لارستان در پایان تصریح کرد: در این دوره، بداخلاقی های زیادی هم از طرف گروه های رقیب و هم از طرف کسانی که ادعای جریان اصول گرایی داشتند انجام شد که کار خوبی نبود.

منصور محتاجی خاطرنشان کرد: به ستادمان سفارش کرده بودیم که به هیچ وجه علیه کسی توهینی صورت نگیرد و در مجموعه کانال ها و گروه های فضای مجازی مان کاملا مشخص است که توهینی نداشتیم و صرفا به عملکردهای خودمان می پرداختیم.

در این دوره از انتخابات، دو رئیس کمیسیون، یک نماینده و دو فرماندار داشتیم و الآن هیچ کدام از این ها در عرصه کار سیاسی حضور ندارند و همه را از دست دادیم

وی اظهار کرد: بهتر از این می توانستیم از نیروهای مان استفاده کنیم، در این دوره از انتخابات، دو رئیس کمیسیون، یک نماینده و دو فرماندار داشتیم و الآن هیچ کدام از این ها در عرصه کار سیاسی حضور ندارند و همه را از دست دادیم اما به عنوان نمونه در شهر لامرد هم نیروی لامردی بالاترین رای را در شهر لامرد به دست آورد و هم شخص دیگری در شیراز که از اهالی لامرد بود توانست رای بالایی داشته باشد؛ در واقع، آن ها دو عنصر خوب را به دست آوردند و ما هر دو را از دست دادیم.


59 نظر

 1. ناصر گفت:

  1

  2

  شورای ائتلاف یک مجموعه خودخوانده است و نظرش برای همه نیروهای انقلابی، اصولگرا یا متمایل به اصولگرایی حجت نیست بخصوص که در لار از سازوکار متداول خودش به دلایل نامعلوم عدول کرد.
  آقای محتاجی با همین بند به چاه رفت و دیگر در نیامد. اختلاف رای شانزده هزارتایی بین ایشان و آقای جعفرپور به روشنی نشان دهنده برآورد غلط شورای ائتلاف بوده است.
  شورای ائتلاف اول باید برادری اش را به نیروهای اصولکرا و انقلابی ثابت کند بعد امر و نهی نماید.

  • ناشناس گفت:

   1

   2

   چند ماه قبل از انتخابات سران اصولگرای لار از جمله آقای مقیمی خودشان را به زمین و زمان زدن که آقای جعفر پور در لیست شورای ائتلاف قرار گیرد
   ۸۰ درصد معرفی شدگان از لیست ائتلاف در سطح کشور به مجلس راه پیدا کردن!!!
   این یعنی آقای محتاجی بعد از اینکه به مجلس راه پیدا می کردند از لابی خیلی قوی در مجلس برخوردار بودن…
   ولی متاسفانه…

  • ناشناس گفت:

   0

   2

   اگر ادارت و ارگان ها به کارزار انتخابات وارد نشده بودند هم انتخابات پرشورتری رو شاهد بودیم و هم اینکه مردم براساس شایستگی ها فرد اصلح را انتخاب می گردند….اتفاقی که در این دوره در لار نیفتد و برخی از مسئولین که برای مردم کاملا مشخص هم هستن باید جوابگوی اتفاقات پیش امده باشند
   در این دوره اقای جعفرپور باید کنار می رفتند…تا جایی که اطلاع داریم خود ایشون هم راضی به کنار رفتن بودن ولی یه عده که منافع شخصیشون در خطر بود راضی به کنار رفتن جعفرپور نشدن

  • شهپر گفت:

   0

   0

   اقایان مقیمی اصالتا اهل کجا هستند ؟
   کی به لار امده اند؟
   تا چه زمانی لار باید تحت نفوذ این برادران باشد؟

   برادران لاریجانی که تمام شدند.

  • منطقی باش گفت:

   1

   0

   جعفرپور با ۲۰ هزار رای به نفع ۳هزار و خورده ای می رفت کنار؟؟

   اقای محتاجی
   شما خیلی لار رو به عقب بردین
   اگر اون زمان که اقای محبی نماینده بود دهستان ارد رو به بخش ارتقا داده بودید اونوقت گراش نمی شد شهرستان
   اگر در نماز جمعه هفته اول بهمن ۸۸ واقعیت رو گفته بودید که گراش کارهای شهرستان شدنش شده هیچ وقت اون افتضاح در تاسیس یک فرمانداری غیر انتفاعی با ۳۰۰ هزار جمعیت و سی کیلومتر فاصله تشکیل نمی شد
   اگر بچههای جوان لار رو […] باز میشد ازتون دفاعی کرد
   جناب […] یا همون محتاجی عزیز
   اقازاده مرحوم […]

 2. میثم .ش گفت:

  1

  0

  جناب محتاجی گفتند نزدیک ۳۰ میلیون تومن هزینه کرده اند . . .
  اما جناب محتاجی فیلم برداری که ۲۴ ساعته با شما بود در طول این مدت بیش از این چیزی که شما میگویی هزینشان شده و این حجم تبلیغات و چاپ عکس این حرفتان را کاملا تکذیب میکند
  جناب محبی با این حجم خیلییییییی کم ان هم فقط در شهر لار که تبلیغ نموده بودند با صداقت تمام اعلام کردند بین ۱۰ تا ۱۵ میلیون هزینه کردند اما جناب محتاجی چگونه مال شما شد ۳۰ تا؟
  یه حساب سر انگشتی هم کنیم بیش از این میزان اعلامی هزینتان میشود.

 3. ناشناس گفت:

  2

  0

  نکته اصلی این بود که ما باور نکردیم مردم هوشیار شده اند. امروزه انتساب به فلان حزب و فلان بیت و فلان جریان سنتی چندان کمکی به انتخاب شدن نمی کند. درصد کمی از مردم نگاهشان به دهن فلان فرد شهراست که چه می گوید. اکثر مردم پوست اندازی کرده اند و ذهنشان باز شده است. چرا محتاجی و جعفرپور و بروجردی و… نمیخواهند بلوغ نسبی مردم را باور کنند؟!!!
  بابا مردم از تکرار موجودات تکراری و خسته کنتده، خسته اند. دست بردارید و بروید بیل بزنید تا مردم خودشان بذر عزت را هر کجا که صلاح میدانند بکارند. مردم به شما گفته اند : نه
  شما هم بروید تا نیروهای جوانتر بیایند و کار کنتد.

  ای پیران خسته، ای اهالی بازنشسته، دست از سر ما بردارید

  • لار گفت:

   1

   0

   بنده از همان مردم هستم و به بروجردی رای دادم
   عده ای از اون مردم هم به جعفرپور رای دادند
   من میگم این ناشناس که این همه تفرقه ایجاد کرد غریبه است!!!!!!

 4. خزان 98 گفت:

  0

  1

  درود بر جناب محتاجی عزیز
  درود بر جنابعالی که شفاف و روشن همه چیز را مطرح فرمودید .
  ورود نهادهای خاص به موضوع انتخابات علی رغم سفارشات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری مبنی بر عدم ورود به انتخابات
  مهندسی نمودن انتخابات و فشار بر جوکاری بنارویه به منظور عدم کناره گیری از انتخابات توسط اقای ..
  افرادی که از پشت دیوار های بلند و شهرهای مرزی هم واقعا خوب اومدی

 5. ناشناس گفت:

  1

  1

  از پشت دیوار بلند و شهرهای مرزی رو خوب اومدی حاج منصور

  البته اصالت انها از شهرستان مهر هم هست که در خرمشهر بنشین بودن و بعد تز جنگ ، به لار امدند .
  از زمان ارتحال امام در هر انتخاباتی دخیل هستند.

 6. ناشناس گفت:

  1

  0

  خواهشا دیگه ادعای اصولگرایی نکن منصور

  شما ادعا میکنی فلانی رو مهندسی کردن که ارای او به سمت فلانی نرود.

  ولی خودت هم به غیربومی حاضر میگی اگه برم کنار ارای من به سمت دکتر جعفرپور میره

  یا میگی در ده فیش

  اگه قرار هم به انصراف باشه به نفع مسافری از بروجرد کنار میرم نه دکتر جعفرپور

  و از طرفی به بچه های متدین و انقلابی هم گفتی اگر برم کنار به نفع بروجردی هست پس می مانم تا به سمت بروجردی نرود ارای من

  به این میگین سیاسی کاری یا …؟

 7. ای. لاری ها. بدانید گفت:

  1

  0

  به علت خود خواهی. وخود بزرگ بینی. همه. این. اقایان. ما. در انتخابات. شکست. خوردیم. وگراش. با اتحاد.خودشان پیروز. شدند. وکلیه. امال. وارزوهای ما. لاریها. برای مدت. ۴، سال. به. تعویق. خواهد. افتاد. دیگر. از. ارتقای به. استان. ارتقای. علوم. پزسکی. وادارات کل. در لار خبری. نیست. مردم. از سما. خیلی. دلخور. وگله مند هستند

 8. لارستان گفت:

  2

  0

  چند نكته:
  ۱٫مي فرمايند كه خودشان براي قرارگرفتن در ليست شوراي ائتلاف مراجعه نكردند كه خود فاجعه است.پس ازجايي مديريت شده بازي خورده ايد.آنجا كه نمي خواستند لارستان يك نماينده قوي داشته باشد كه همه مي دانيم
  ۲٫چرا همه اش از دكتر جعفرپور صحبت كرده ايد و از كسي كه در تقريبا همه مناطق اول شده مي خواهيد كنار برود.پس شما هم در شعار نه به جعفرپور شريك بوده ايد كه نوعي ضربه زدن به لارستان بود.
  ۳٫جز نگراني از دكتر جعفرپور چيز ديگه اي در مصاخبه ديده نمي شود.
  ۴٫هيچ منطقي در سخنان مطرح شده ديده نمي شود جز سفسطه براي بيان عقده هاي در دل مانده

 9. شهروند گفت:

  0

  0

  فکر نمی کردیم دخالت برخی نهادها، تا این حد روی آرای ما تاثیر داشته باشد!!!
  اگر برخی از مجموعه ها، نظر مقام معظم رهبری را رعایت می کردند و از ورود به عرصه های حمایتی در انتخابات خودداری می کردند مردم به راحتی می توانستند به انتخاب شان برسند.
  جناب آقای محتاجی عزیز خدا قوت
  فکر نمیکنم منظورتون از نهاد خاص سپاه و بسیج باشه!!!
  آن ها فقط کار بصیرتی برای مردم انجام دادن!!
  و بالاخره پروژه با موفقیت به اتمام رسید.

 10. ناشناس گفت:

  0

  0

  اقای محتاجی
  همین قدر که خود را برمسافر چندروزه مقدم تر و کارامد تر دانستی ازت ممنونیم
  شما بومی خومو هستی

 11. دیده بان! گفت:

  4

  0

  آقای محتاجی دو بار ضربه بزرگ به لارستان زدی!
  سال۸۸ در ماجرای گراش و…
  سال۹۸ با شرکت لجوجانه در انتخابات
  برای همیشه در ذهن این دیار خواهد ماند

 12. ناشناس گفت:

  2

  1

  آقای محتاجی حمله شما به جعفرپور و عدم نقد بروجردی کار درست نیروهای انقلاب را نشان داد.شما شایسته حمایت اصولگرایان نبودید.برای شما متاسفم.خودتان با خود خلوت کنید و دلیل عزت نداشتن نزد مردم و نیروهای ارزشی را از خودتان بپرسید! در خلوت …

  • لار گفت:

   0

   0

   پدر بروجردی در آوردید تو این مدت جای نقد نداره ….
   شما باید باهوش بودی که نوبدی!!!
   این همه توهین این همه اتهام … حتی اگه ثابت هم بشه ربطی به ما نداره بگو شورای نگهبان جواب بده
   حالا ببینیم کدوم پایداری تو کشور میان به کمک شهرمون … برای شما متاسفم … اهداف سران پایداری رو بدون هیچ سودی برای شهر پیش بردید
   عقده پاپی نژاد رو خالی کردید

 13. ناشناس گفت:

  0

  0

  آقای محتاجی جای تعجب است با توجه به آری زیر هزار و حدوداً ۸۰۰ رای چگونه هنوز خود را مدعی آراء بالا میدانید. اتفاقاً شورای ائتلاف فریب شما و نامه ی که توسط حامی شما نوشته و به امضاء هفت نفر رسانده بود خورد،
  شورای ائتلاف فارس میبایست از منتخب نیروهای انقلابی لار حمایت میکرد، نه اینکه خودسرانه شما را که وجهه مثبت و مطلوبی نبودید را انتخاب کند. یعنی با داشتن حدود ۸۰۰ رای در سطح شهر خود را به محک زدید و برای همیشه آزمون را باختید.
  اما در یک نظر که ورود و دخالت غربای مرزنشین و لاری دانستن خود در تعیین سرنوشت لار که کار درستی نیست ، نظر اکثریت مردم از روی آگاهیست .
  اما آقای محتاجی قبول کن که پرونده شما با اثبات به خودتان نیز بسته شد.
  خداااااااانگهدار ……

 14. مهدی گفت:

  0

  1

  شما همیشه باعث رکود و شکست لار بوده ای
  و نباید کاندید میشدی

  وقتی یک نفر مثل اقای موحدی هست تو دیگه چی میگی

 15. ناشناس گفت:

  0

  0

  آفرین ، والا رو هم داری @@
  با ۳۰۰۰ تا باز هم مصاحبه ؟؟ عجب رویی !!!!!

 16. زینلی گفت:

  0

  0

  اقای محتاجی
  شما فرزند لاری مثل اقای جعفرپور
  و اقای حسین زاده هم متعلق به این خاک و اب و سرزمین

  مهم این بود که غیربومی رای نیاره که به کمک شما عزیزان نیاورد.
  همه تون عزیزد وردوست داشتنی

 17. عباس گفت:

  0

  0

  مثل اینکه اولین تخریب از ناحیه اطراف ایشان شروع شد بر علیه سایرین

 18. محمد گفت:

  0

  0

  همین افرادی که این دوره ایشان را به شورای ائتلاف معرفی نکردند از شهرستان اگر ایشان را معرفی کرده بودند آیا می گفت از سر مرز اومدن و حکومت می کنند
  پس چرا برای رسیدن به پست و مقام از هر نوع اتهام و افترایی دریغ نمی کند

 19. حسین گفت:

  1

  0

  عجیب است در مصاحبه به خاتمی می گویند مطرود
  و الان می گوید که اصلاح طلبان از ظرفیت منطقه‌ای خود استفاده نکردند

 20. رحیم گفت:

  1

  0

  خودت خوب میدانی که در این چهار سال چقدر بر علیه جعفرپور تبلیغات منفی کردی و بین همه اختلاف انداختی
  خدا را شکر جواب حرکات منافقانه خود گرفتی

 21. ناشناس گفت:

  0

  0

  تمامی کاندیدا باید به نفع یکی کنار می رفتند مثل گراش لذا همه مقصرید

 22. ناشناس گفت:

  0

  0

  عادت کاندیدا لاری است که هرکس خودش من می داند و اطرافیان آنها هم جسارت مشاوره واقع بینانه نداشتند

 23. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام‌ ، دقیقاً همینطوره ، فقط روسیاهی ماند برای شورای ائتلاف فارس، که خودسرانه و بدون مشورت و نظرخواهی از نیروهای انقلابی لارستان دست به چنین عملی زد و یک […] را با کمک[…] در لیست خود آورد و نتیجه آن را هم در آخر دید.

 24. مجید لارستان گفت:

  1

  0

  جناب اقای محتاجی
  هرچند انتخاب اقای حسین زاده اتفاق بسیار مبارکی است چون قرار نیست که همیشه نماینده از مرکز لار باشد و خصوصا در این دوره که غیر لارستانی هم باحمایت خانواده ای محترم در این انتخابات شرکت کرده بود و انتظار تحریک احساسات منطقه ای می رفت ولی مشخصا جناب عالی با توجه به وقایع ۸۸ و بحث ارتقا گراش نمی توانستید برنده اکثریت در شهر لار شوید.
  حتی دوستی از لار تعریف کرد که اگر اقای محتاجی کاندیدای منحصر بفرد از شهر لار هم بود مردم لار به گراشی یا افراد لارستانی دیگه ای رای میدادند ولی به اقای محتاجی اصلا .

  و مشکل دیگر شما ، سیاسی کاری شما بود.
  شما هم به نقد بروجردی میپرداختید و هم به جعفرپور نقد داشتید
  و دقیقا باعث شدین که مردم مناطق به شما روی اوری کمتر داشته باشند.
  اما اکنون که میزان مقبولیت خود را متوجه شدین به شما برادرانه توصیه میکنم از مباحث انتخاباتی برای همیشه کناره گیری و به زندگی خودتون و دفتر خدمات قضایی خودتون برسید.
  والعاقبه للمتقین

 25. ناشناس گفت:

  1

  0

  عجیبه هرگی میاد میگه رای من تاثیری نداشت. درسته جعفر پور به شهر […]کرد ولی خوب غیر از سه رتبه اول حدودا بیست هزار رای هم بین شماها تقسیم شد . شماها که میدونستید رای نمارید چرا موندید؟

 26. عباس گفت:

  0

  0

  سلام
  شرم و خجالت بکشید ازروی جوانان
  چرا […] هر ۹نفر که کاندید شدید واجماع نکردید حالا توپ به زمین همدیگر می اندازید وبا احساسات جوانان شهرمان بازی کردید
  شما با برخورداری از کمترین بهره هوشی ادعای هوشمندی ونمایندگی مردم وجوانان لارستانی را هم دارید معز فرسوده […]

 27. ناشناس گفت:

  0

  0

  جناب محتاجی در حرفهایتان صداقت نیست . چه هجمه ها وبد اخلاقی ها ناصواب وغلط انداز وتخریب های دورازانصاف که درسخنرانی هایتان و برخورد حامیانتان نسبت به دکتر جعفرپور درمحافل ودرفضای مجازی که انجام ندادید. !!!! خود وحامیانتان رااخلاق مدار جلوه ندهید . اتفاقا دکترجعفرپور وحامیانشان خیلی نسبت به شما نجابت ومدارا وانعطاف نشان دادند. تخریبی که جناب بروجردی وشما وحامیانتان نسبت به دکترجعفرپور کردید واذهان مردم را منحرف کردید حق الناسی است که برگردن شما وحامیانتان هست . باید پاسخگوی مردم و خودشخص دکترجعفرپور باشید . بداخلاقی دورانصاف کم نکردید . باعث ریزش دوهزارتایی رای ایشان نسبت به بروجردی شد. واین ریزش به این مقدا ر از شان وشخصیت ومقبولیت ایشان بهیچوجه نکاسته ونمیخواهد . مردم با انصاف و قدرشناس واهل فهم ودرک درمناطق و شهر نسبت به ایشان کم نیستند.
  تلقی شما درمورد سبداراء کاملا اشتباه هست . سبدآراء شما بیش ازاین دراین دوره نبود. مردم نطرخودشان را نسبت به شما اعلام کردند کمتر ازچهارهزارتا . دردوره قبل هم به نفع دکتر جعفرپورکنارنرفتید وهمانطور که دکترجعفرپور ادعایتان راتکذیب کردند کاندیدشدن ونمایندگی متاعی نبوده که دست به دست شود .این بار من دفعه بعد شما . این توهین به شعورمردم و انتخابات مردمی است . چنین قول وقراری نبوده .دوره قبل همه متوجه شدند چون رای نداشتید ودرهمین حد این دوره شاید کمتر شایدکمی بیشتر بودید نهایتا انصراف دادید . دوره قبل رای جعفرپور رای مردم به خودایشان بود . نه سبد رای شما به ایشان . به نفع دکتر جعفرپور کنارنرفته بودید که سبدرای شما به سمت دکتر جعفرپوربرود . ای کاش دوره قبل هم مانده بودید تا حساب دستتان می امد. این بار خودرا امتحان وآزمایش کردید وسبدآراء خودرادیدید .
  عدم مقبولیت شمااظهر من الشمس شد وتفاوت اراء شمابادکتر جعفرپور که حاکی ازمقبولیت ایشان هست برکسی پوشیده نیست . واما ریزش اراء دکترجعفرپور اولا نسبت به بروجردی تفاوت زیاد نبود . درحد دوهزارتا. ثانیا اجماع گراش بریک نفربود و تعدد کاندید درلار وپراکندگی آراء که اجماع نکردید کنارنرفتید .وبایدپاسخگوی مردم باشید . ثالثا درکل کشور بدلایل مختلف وضع اقتصادی ومعیشتی مردم تبلیغات دشمن درعدم مشارکت مردم مساله کرونا تخریب ها و….مشارکت مردم کمتربود . درهمین مصاحبه تان هم متاسفانه دست ازتخریب برنداشتید .
  جناب محتاجی !اگر شما ودیگر کاندیداها که رایی نداشتید تخریب وبداخلاقی انتخاباتی نمیکردید اگر کنار میرفتید که متاسفانه خودشیفتگی غرور خودخواهی و… مانع شد همین مجموع آراء نتیجه راتغییر میداد . بنابراین تقصیر را بپذیرید و طفره نروید وپاسخگوی مردم باید باشید .

  • لار گفت:

   1

   0

   دوست عزیز یکم برگرد عقب کلیپ ها و پیامها رو مطالعه کن ببین کی تخریب می شد
   برادر من از زمین آسمان برای بروجردی میزدید
   من دوباره یادآوری میکنم حتی جناب علیشیر هم تو سخنرانی مسجد به جای نشان دادن قابلیت خودش داره به بروجردی حمله می کنه
   تمام کاندید ها به نوعی ضد بروجردی تبلیغ کردند.
   ما نمی خواییم شما (کاندیدها) سوخت بشید ولی این دوره بروجردی به نفع شهر بود . قبول کنید
   قبول نکنید آینده متوجه میشید .

 28. ناشناس گفت:

  0

  0

  باقسمت آخر صحبت های جناب اقای محتاجی موافقم . وزیر […] که بارای لاریها به این جایگاه رسیده تاکنون نه تنها قدم مثبتی برای کل حوزه انتخابیه لار وخنج وگراش واوز برنداشته که سنگ انداز ومانع وکارشکن درمقابل مطالبات دکترجعفرپور ومردم هم بوده . واکنون که دکترجعفرپور که مخالف فساد وبی عدالتی وتبعیض بود چندماه دیگربیشتر نیست جناب […] نفس راحت میکشد وخوشحال هست که درمقابل تبعیض های او کسی نیست قدعلم کند . این از[…] . نماینده شان موسوی لامردی . قادری ازشیراز لامردی . رضایی ازجهرم باوجود رد صلاحیت شدن دقیقه نود تایید صلاحیت شد اذری جهرمی وزیر ارتباطات . دژکام امام جمعه شیراز جهرمی و….
  متاسفانه مردم حوزه انتخابیه لار خنج وگراش واوز تنها نیروی برجسته وشناخته شده ومقبول وموفق درسطح کشور دکترجعفرپور بود که متاسفانه با عدم رعایت اخلاق وتخریب ناجوانمردانه ودورازانصاف وقدرنشناسی رقبا وبرخی مخالفین ومنقدین که ازروی دلسوزی نبود ایشان راهم ازدست دادند . جناب بروجردی کارغیراخلاقی وکاملا اشتباه ودور ازسباست وتدبیر درست کرد نه خودش رای اورد نه گذاشت دکترجعفرپور به کارهای نیمه تمامش ادامه دهدوبه سرانجام برساند . ورودش واستفاده ازحمایت بیت و حامیانش اشتباه بزرگی درحق منطقه ولارمرتکب شدند . دیگر کاندیداها هم که مجموع ایشان میتوانست موثرباشد ومفید واقع شود اجماع نکردند وبه نفع جعفرپور یا به نفع شهرومنطقه کنارنرفتند. زیان ازدست دادن دکتر جعفرپور نماینده برجسته توانمند متعهد وباتقوی و دست پاک واخلاق مدار وخستگی ناپذیر درخدمت به منطقه وشهرعزیزمان لار خسارتی است که دراینده نزدیک ودرآینده دور هویدا میشود

 29. ناشناس گفت:

  0

  0

  آقای محتاجی محبی علیشیر موحدی مردم ازشما دلگیرند . اگرمی رفتید کنار اجماع میکردید کل رایتان وجنبه روانی آن میتونست سرنوشت رو جور دیگه رقم بزنه. شما که میدونستید رای ندارید .
  اگربحث مطرح شدن بود مطرح هم شده بودید .

 30. ناشناس گفت:

  1

  0

  آقای منصورمحتاجی . نظرتان درمورد ورود بروجردی به عنوان کاندید ورقیب شدن برای جعفرپور چیست ؟ جعفرپور درخانه خودبودبعدارهشت سال خدمت خالصانه وقابل قبول درشرایط سخت اقتصادی وبودجه وخزانه واعتبارات مملکت . بروجردی درسن هفتادسالگی بعد ازبیست سال وناامیدی ازرای بروجردآمد . خدمات وعملکرد هشت ساله جعفرپور رابه عنوان خادم مردم ونیروی انقلابی ارزشی واخلاقی نادیده گرفتید. چرا کنار نرفتید ؟ چرا اجماع نکردید ؟ آیا این خیانت به لاروکل منطقه نبود ؟ رفتار خود راچگونه ارزیابی میکنید؟ مردم چگونه شمارا ارزیابی میکنند؟ البته سبدآراء حقایقی رانشان داد.

 31. ناشناس گفت:

  0

  0

  اگر مردم لار بین شما و یک گراشی بودند بازهم فرد گراشی را انتخاب می کردند،مطمئن باشید.

 32. غیر لاری گفت:

  0

  0

  دقت کنید گفته اند جعفر پور باید به نفع شهر کناد میرفت یعتی مردم غیر لاری و کاندیدهای غیر لاری کشک نکته همینجا

 33. لاری. غمگین گفت:

  0

  0

  هر چی بود گذشت ولارستان با تمام بزرگیش در مقابل. گراش شکست خوردند وقطعا هر نماینده اول برای. پیشرفت. زادگاهش کار وخدمت میکند دیگه هم ادعا زیادی مثل ادارات کل. واستان لارستان و……نمی توانیمداشته باشیم باید. تاوان ندانم کاری.فعالات اجتماعی در. لار. درین. ۴. سال بپردازیم

 34. حامد گفت:

  0

  0

  – خوشم مياد هنوز هم اعتماد به نفسشون با اينكه تعداد آراى ايشون از آراى باطله هم كمتره بازم مثل زمان تبليغات انتخاباتى دارن صحبت ميكنن
  – حاجى جان كل اقبال شما همين بود كه ديدى حالا چه دوره قبل چه اين دوره !!!
  – حرف از اين ميزنيد كه به اعضاى ستادتون تاكيد كرديد كه بر عليه دكتر جعفرپور حرف نزنن ، خداروشكر خودم ديدم و سر اين دروغتون حجت بر من يكى تمام شد
  – مدعى انقلابى بودن دارى ولى بدجور تو زمين كس ديگه اى بازى كردى
  – به اعضاى ستادت كه اغلب مدعى انقلاب بودن ولى مسير رو تشخيص ندادن چيز ديگه اى ميگفتى ولى خودت هم ميدونى كه براى كس ديگه اى بازى كردى و الحمدلله لااقل متوجه شدى كه مقبوليت شما به اندازه همون تعداد آراتون بود ، خيلى مونده كه ٢٠ هزار تا رأى بياريد و اى كاش دور قبل مونده بوديد كه اين اعتماد به نفس چهار سال پيش دورش تموم ميشد و متوجه واقعيت ماجرا ميشديد

 35. ناشناس گفت:

  1

  0

  پرونده محتاجی در انتخابات بسته شد برای همیشه…
  ولی هنوز پرونده تاریک ایشون بین مردم بازه ( لازمه بادآوری کنم اتفاقات پیرامون جداشدن گراش رو؟)

 36. على گفت:

  0

  1

  براى مردم هميشه اين سوال بوده و هست كه چرا اقاى جعفرپور على رغم اينكه ميدانست مردم از عملكرد ٨ساله او راضى نيستند باز هم اصرار بر ماندن داشت يكى از بزررگان ميگفت رسما از ايشون خواستم كه برود كنار ولى ايشون پاسخ داده كه پشت من قوى هست و من راى بالايى دارم ما بحثمان اينست كه چرا پس از دو دوره حضور در مجلس و عدم رضايتمندى مردم ايشون مصربودند باز هم وكيل مردم شوند مگر نبايد موكل از وكيل راضى باشد ؟
  يكى از بزرگترين نارضايتى مرم از ايشون حذف مديران توانمد بوىى از منطقه بود مثل مدير كل فرودگاه كه بعد از رفتن مهندس انصاريفرد نوار پيشرفت فرودگاه قطع شد

 37. ناشناس گفت:

  0

  1

  جناب محتاجی بنده طرفدار شما نبودم وبرعلیه شما هم نبودم ولی در بین مصاحبه ها شما به واقعیت ها ی انتخاباتی که پیش آمد خوب اشاره کردید. مخصوصا آن نظری که گفتید اگر جناب جعفرپور که خود دوبار توسط اجماع رای آورده بود اگر بخاطر لارستان خودرا کنار کشیده بود هم اکنون همه شاد وخرسند و نام نیکی از خود به یادگار گذاشته بود.

 38. ناشناس گفت:

  0

  0

  جناب اقای محتاجی سوال مهمی ازمصاحبه شما برای مردم مطرح شده این هست که چرابه آقای بروجردی نگفتید کناربرود ؟ چرابه ایشان نگفتید ممکن است شماهم رای نیاورید وپشیمان میشوید ؟
  جناب بروجردی درطول بیست سال دوران نمایندگی شان دربروجرد دردوران فرمانداری نه چندان موفق شما(ازدیدگاه مردم) چه قدمهای مثبتی چه خدمات چشمگیری برای لار ومنطقه کرده بود ؟ ۸سال خدمت وتلاشهای مثبت دکترجعفرپور رانادیده گرفتید وباوجود انکه میدانستید رای بالایی دارد چرا ازایشان چنین درخواست غیرمعقول وغیرمنطقی کردید ؟ آقای بروجردی که خدمتی به لار نکرده بود ؟ چراازایشان درخواست کناررفتن به نفع منطقه وشهر نکردید؟
  نارصایتی اقلیتی سیاسی کار وبرخی نااگاه ووبی اطلاع وغیرمنصف وقدرنشناس ازعملکرد های قابل قبول ومتنوع ومتعدددکترجعفرپور درسخت ترین شرایط اقتصادی وبودجه ایی کشور آن هم‌درحوزه های مختلف دلیل نمیشد که شما هم در کانال ها وفضای مجازی ودرمحافل تان شما وحامیانتان ایشان را ناجوانمردانه تخریب کنید ومردم را گمراه کنید . شمادرمقابل تمام صحبت هایتان که کردید مسئولید درمقابل مردم و وجدان و دادگاه عدل الهی .
  دکترجعفرپور نماینده پرتوان وبرجسته کشور واستان فارس ومنطقه وکل حوزه انتخابیه بود. اگر درک این داشته باشیم که بفهمیم اکنون چه کسانی کدام همسایگان کدام رقبا دراستان کدام وزیر ازوزراء وکدامیک ازدولتمردان ازنبود دکترجعفرپور خوشحالند متوجه اشتباه خود میشوید . که چه کسی را ازدست دادیم .
  امیدواریم دکتر جعفرپور با تمام توان خود وارتباطات وتعاملاتی که درسطح کشور با مسئولین ودولتمردان گذشته وحال دارد ودرآینده خواهد داشت بازهم مثل گذشته درخدمت مردم باشد وقدرنشناسی و بی انصافی برخی ها را نادیده بگیرد.چرا که خداشاهد نیات و تلاشهای ایشان بوده و خدا شاکرحقیقی ومردم فهیم کل منطقه ولارستان بزرگ قدر دان ایشان هستند.

 39. ناشناس گفت:

  0

  0

  آقای محتاجی در مصاحبه با آفتاب لارستان مطالبی را اظهار کرده اید که جای تعجب دارد:
  – گفته اید از دکتر جعفرپور خواستم نه به نفع من بلکه به نفع شهر کنار برود !
  درحالی که شورای شهر در جلسه اجماع گفته اند اگر ۲ نفر که رای بیشتر دارند بمانند و بقیه انصراف دهند حتما یک نفر از لار رای می اورد و مشارکت هم بالا میرود.
  اقای محتاجی چرا به نفع اجماع شهر کنار نرفتید. یعنی با ۳۸۰۰ رای خودتان را جزء ۲ نفر اول می دانستید؟!!
  – انتظار داشتید جعفرپور با ۲۰۰۰۰ رای (۵ برابر محتاجی)به نفع او کنار برود؟
  – اگر بفرض جعفرپور به نفع محتاجی کنار می رفت مردم به محتاجی رای می دادند که نفر اول بشود؟!! قطعا اینگونه نبود.ونمیشد .

  اقای محتاجی گفته اید شورای ائتلاف فارس مهندسی نکرد و با موافقت تهران ،طبق ساز و کار دوره قبل (که دکتر جعفرپور برگزیده شد)مرا معرفی کردند.:
  -درحالی که این دفعه ساز و کار که خود شورای ائتلاف کشور اعلام کرده بود متفاوت بوده با دوره قبل .به این ترتیب که باید اسامی از طرف اصولگرایان شهرستان تعیین به استان و سپس کشور اعلام می شد. یعنی ازپایین به بالا اعلام میشد .
  شیراز چه حقی داشت برخلاف سراسر کشور از بالا به پایین برای لارستان تصمیم گرفت‌ ؟
  درتحقیق بعمل آمده تهران هم در جریان این اقدام شیراز نبود و دکتر قدیمی امور شهرستانهای ائتلاف اعلام می کرد این انتخاب مورد تایید ما نیست.
  – اقای حداد عادل رییس شورای ائتلاف کشور یک هفته بعد از پایان انتخابات از این عمل شورای فارس اظهار بی اطلاعی و تعجب می کند.
  -حداقل انتخابات اخیر این حسن را داشت که وزن کشی صورت گرفت تا هرکس میزان مقبولیت خود را بداند و بر سر مردم منت نگذارد که من همیشه فداکاری میکنم و بخاطر شهر انصراف می دهم. آراء دکترجعفرپور باتفاوت چشمگیر ازجناب محتاجی وتفاوت اندک بابروجردی رضایت مردم ازعملکرد دکتر جعفرپور مردعمل واخلاق راتشان میدهد .باشد که بفهمیم .

 40. لاری گفت:

  0

  0

  کسی روی شما حسابی نکرد خودت با عزت میرفتی کنار

 41. داغ مردم. تازه نکنید گفت:

  0

  0

  مردم صبور. لار از خودخواهی وعدم گذشت بروجردی. جعفر پور. محتاجی. و….. به خاطر. لارستان. سخت. ناراحت. هستند. هیچکس. کنار. نرفت. ویک شکست. نصیب مردم. لار. شد. حالا هم. هر کدام. عذر.بدتر از گناه می اورند. ما باید. برای. این. خود. خواهی حضرات. ۴. سال صبر. کنیم چون. نمایندگان. غیر. لاری. دنبال. کار های. بزرگ. واساسی برای. لار نمی. روند. اینرا. مطمین. باشید. که. هر کس. به. فکر. زادگاه. خودش. است

 42. ناشناس گفت:

  0

  0

  صحبت های آقای محتاجی واقعیت های تلخی است که باید بپذیریم بنده با ایشان نبودم ولی فکر می کنم که تحلیلش،نسبت به انتخابات درست است.

 43. محمد رسول گفت:

  0

  0

  درجواب داغ مردم زنده نکنید. چرافکر میکنید حتما باید نماینده لاری باشد آیا این خودخواهی نیست. بقیه کاندیداها هم توانایی داشتند و بختشان را امتحان کردند .آقای حسین زاده هم زمانی که وارد مجلس شدند و در مدت ۴ سال آینده توانایی شان مشخص خواهد شد .شاید نماینده بعدی لاری باشد یا خنجی یا اوزی یا گراشی و….. همیشه هر آنچه باب دلمان باشد نمیشود و باید راضی باشیم به رضای خدا

 44. دلسوز گفت:

  0

  0

  طوری میگید نمایندگان غیرلاری دنبال کارهای بزرگ برای لار نمی روند مثلا این لاریهایی که تا حالا داخل بودند چه کار بزرگی برای لار کرده اند فراموش نکنید دانشکده پرستاری لار زمان حسنی به دانشکده علوم‌پزشکی ارتقا پیدا کرد همزمان با دانشکده گراش همچنین فرمانداری ویژه لارستان

 45. حسن.ر گفت:

  0

  0

  آقای محتاجی ، حالت خوبه؟
  عزیزجان شما با رای ناچیزی پنجم شدید بعد اونوقت اقای جعفرپور که سوم شدن و بیش از ۲۰ هزار رای داشتن باید به نفع شما کنار میرفتن؟
  دارید شوخی میکنید یا منطق شما در این حده؟
  یعنی واقعا یا این حد از منطق قصد داشتید نماینده لار شوید؟ به حق چیزای ندیده و نشنیده…

 46. ملا گفت:

  0

  0

  بعله منصور خان، چوب خدا صدا نداره….
  هیچ احدی به اندازه تو […]به گراش نکرده….

 47. ناشناس گفت:

  0

  0

  پانردهم اسفند سالگرد مرحوم نخبه است
  حیف که جناب جعفرپور وطرفدارانش از خود گذشتگی مرحوم نخبه وجناب حاج یوسف محبی در اسفند ماه سال ۱۳۹۰ فراموش کردند.
  که چگونه بنفع لارستان انصراف دادند و موجب شد جناب جعفرپور به کمک ویاری مردم به بهارستان برسد
  این هم خواست الهی است که بعضیا ختم بخیر بگرداند وبعضیا نگرداند

 48. لارستاني گفت:

  0

  0

  بنده يك لارستاني غير لاري هستم با شناختي كه از مناطق داشتم اگرچه در لار از دكتر جعفرپور ناراضي بودند ولي راي اول كل حوزه انتخابيه را داشتند. آمدن بروجردي همه چيز را به ضرر لار به هم ريخت والسلام نامه تمام.اين مطالب ديگه همه اش توجيهاته نه توضيحات

 49. ناشناس گفت:

  0

  0

  یکی از عوامل اجرایی که طرفدار شما بود بارای منفی به کاندیدای جوان وپر انرژی باعث حذف خیلی ها شد
  خدا هم از سر شما در آورد.موقع انتخاب شورا هم مردم سزای خودش می دهند صبر کن

 50. ناشناس گفت:

  0

  0

  حاج منصور بنده طرفدار شما نبودم ولی حرف هایت حرف دل خیلی ها بود فکر کنم واقعیت ها را برملا کردی .از اینکه یک گزینه لارستانی نرفت هم ناراحت هستم ولی خودکرده را تدبیر نیست.اکثر مهره ها که برعلیه شما ایستادن خودت آورده بودی. اگر جناب نماینده می دانست که محبوبیت چندانی نداشت وخودرا کاندید نمی کرد همه چی درست می شد.ولی چه کنیم توهم توهم توهم اول شدن در وجود همه بود حتی طرفداران. امیدواریم درس عبرتی باشد که نمی شود.

 51. غیرلاری دوستدارلار گفت:

  0

  0

  لارستان بزرگ زمانی لطمه خوردکه حسنی به مجلس راه پیدا کرد تصمیم در تهران گرفته شده بود جناب محتاجی کاری نمیتونست انجام بده الان که او ز شهرستان شد مقصرین بود اونهم مقصرمحتاجی بود ماباید از حوادث انتخابات ۸۶درس می گرفتیم که نگرفتیم متاسفانه لامرد داره برنامه می ریزه باهمکاری نماینده لارستان بزرگ استان پارس جنوبی به مرکزیت لامرددائرگردد و این واقعا برای همه ما دردآوره

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان