میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در13 ژوئن 2020 ساعت 1:22 ق.ظ سرویس:مطلب شما 29 دیدگاه 1,015 بازدید

آقای دکتر جعفرپور بیش از این حیثیت خود را در معرض خطاهای دیگران قرار ندهید/ نمایندگی وزارت امور خارجه هم دربدر یافتن دفتر آبرومند است!

آقای دکتر جعفرپور بیش از این حیثیت خود را در معرض خطاهای دیگران قرار ندهید/ نمایندگی وزارت امور خارجه هم دربدر یافتن دفتر آبرومند است!

آفتاب لارستان: بعد از یادداشت انتقادی «حجت محبی پور» درباره فقدان دفتر نماینده در لارستان(اینجا)، دفتر نماینده جدید در همان مجموعه ای که نماینده سابق در آن مستقر است (بیمارستان قدیم لار)، استقرار یافت. اما این پایان ماجرا نیست و محبی پور اینبار از دو نهاد دیگر که مشکل تامین ملک دارند پرده برداشته و البته نماینده سابق شهرستان را به چالش پاسخگویی درباره قرارداد با هلال احمر و مجوز فعالیت وی تحت هر عنوانی فراخوانده است.

متن کامل این یادداشت را با این توضیح بخوانید که حق پاسخگویی به آن نیزدر همین سایت محفوظ است:

***

حجت محبی پور: یادم هست در ابتدای طرح بحث حضور دکتر بروجردی در انتخابات و پیش از نام نویسی وی، یادداشتی انتقادی از حضور آن بزرگوار در «آفتاب» نوشتم که اتفاقاً بسیار هم به مذاق دوستان نماینده سابق خوش آمد!

در پی درج آن یادداشت یکی از افراد نزدیک به دکتر بروجردی در لار در تماسی تلفنی ضمن گلایه از نوشتن آن مطلب، عباراتی دون شأن را بکار بردند که البته بلافاصله پاسخ شایسته ای را هم دریافت کردند؛ اما آنچه برایم جذاب آمد، نحوه برخورد آقای بروجردی با آن یادداشت انتقادی و حمله آن فرد به بنده بود. دکتر بروجردی به محض اطلاع از آن تماس توهین آمیز، مستقیماً با آن فرد برخورد کرده و می گویند هیچ کس حق ندارد با منتقد که در محیط رسانه نقطه نظراتش را طرح می کند اینگونه برخورد کند و در ادامه آن فرد را چندین روز از مجموعه ستادی خود اخراج می کند و پاسخی ادیبانه را نیز مرقوم داشتند که در آرشیو آفتاب موجود است.

حال آداب برخورد دکتر بروجردی با منتقد خود را مقایسه کنید با آداب مواجهه رئیس دفتر نماینده سابق با منتقدان مجموعه نماینده سابق تا حساب کار دستتان بیاید که این جماعت کیستند و چه ادعایی دارند و اگر دستشان برسد چه ها خواهند کرد. به نظرم توجه به پاسخ خیال پردازانه ای که دوستان مرهمت داشتند(اینجا) در شأن نیست و قرار گرفتن در توضیح مسائل پیش پا افتاده را راه فرار آقایان برای عدم پاسخ گویی به مسائل اصلی و شفاف سازی درباره نحوه عملکرد هشت ساله می دانم.

بنابراین قطعاً روی سخنِ این نوشته رئیس دفتری که مودبانه با منتقد تعامل نمی کند؛ نیست. که اگر بود؛ می شد؛ به سبک خودشان جوابشان را داد؛ و مثلاً به ایشان توصیه کرد:«حالا که خداخواست و پس از هشت سال فراغت خاطر یافته اید؛ بهتر است به اعراب گذاری دیوان حافظ بپردازید که اتفاقاً کاری مفید و برای نسل فعلی و آینده کشور بسی ارزشمند است.»

یا می شود به ایشان جواب داد: «آن کسی که از نتیجه انتخابات دوم اسفند ماه شوکه شد، شخص جناب جعفرپور است که در مصاحبه خود اظهار داشته: اگر یقین داشتم سوم می شوم قطعا وارد (انتخابات) نمی شدم…» (بماند که چه کسانی توهم سومین دوره نمایندگی را برای ایشان رقم زدند) یا می شد به برخی استخدام های دستگاه های دولتی در سالهای اخیر ورود کرد و…

اما سوگمندانه از رویکرد نومیدانه رئیس دفتر سابق، روی این مطلب به سوی شخص آقای دکتر جمشید جعفرپور است که سابقه ریاست کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی را یدک می کشد؛ به امید آنکه ادب او به ز دولتش باشد*!

۱) حالا که دارند معاون اجرائی سابق قوه قضائیه را محاکمه می کنند؛ بیشتر از قبل به اصل مطالبه شفافیت و شجاعت در فاش ساختن زشتی ها پی می بریم. شاید وقت آن است که در لارستان نیز اراده جوانان نیکو نهاد بر آن قرار گیرد که شجاعانه، پاسخگویی را از مسئولان طلب کنند.

به جناب آقای دکتر جعفرپور و دوست عزیزمان مجاهد گمنام پیشنهاد می کنم اگر به اصولگرایی و ولایت مداری پایبند هستید؛ قدم اول را خودتان بردارید و اجازه دهید، همه مردم و جوانان منطقه آزادانه مطالبه مهم رهبرشان را اجابت گفته و در بیان نقد و انتقاد از شما بیم شنیدن توهین و بی ادبی را نداشته باشند. رهبر معظم انقلاب در دیدار دانشجویان در رمضان سال جاری فرمودند: پرچم آرمانخواهی و مطالبه‌گری را برافراشته نگه دارید و دو سال قبل هم همین را طلب کرده بودند: لشکر جوانان مؤمن و انقلابی وارد میدان مطالبه آرمانهای انقلاب شوند.

جناب آقای جعفرپور و ایضاً مجاهد گمنام؛ بسم الله! در اولین قدم اجازه دهید منتقدان، مطالبه آرمانخواهی انقلابی را بدون واهمه و لکنت و بدور از شنیدن توهین ارائه کنند تا بقیه مسئولان نیز از شما الگو گیرند! هرچند در همین دو یادداشت اخیرِ اینجانب ثابت کرد دوستان حتی تاب انتقادِ دوستانه یک نیروی خودی را هم تاب ندارند؛ و شاید همین تندخویی هایی اخیر تکلیف را برای بقیه که عضو ناحیه سیاسی شما و مجاهد گمنام نیستند مشخص کند…

۲) درباره فعالیت جنابعالی بعد از دوران نمایندگی در قالب همان دفتر ـ با همان ترکیب ـ با همان انگیزه دوران نمایندگی (پیگیری مطالبات منطقه ای)، بیم آن می رود که موجب موازی سازی با دفتر نماینده فعلی شود. این برداشت طبیعی ترین وجه برداشت از تداوم فعالیت های دفتر جنابعالی است؛ چراکه سابقه نداشته هیچ کدام از نمایندگان شهرستان در دوره های قبل (حتی علی اصغر حسنی) بعد از اتمام دوره نمایندگی اقدام به راه اندازی دفتر نمایند. در کل کشور هم که بچرخید بعید است نماینده سابقی باشد که در حوزه انتخابیه دفتر راه اندازی کند. حتی در بین مقامات عالی رتبه کشور هم تنها روسای جمهور سابق مجاز به در اختیار داشتن دفتر بوده اند و سایر مسئولان مثل رئیس مجلس سابق، وزیر سابق، نماینده ولی فقیه سابق، رئیس سازمان صدا و سیمای سابق، امام جمعه سابق، فرمانده سپاه و ارتش سابق و… هیچ یک دفتر و دستگاهی را پس از اتمام دوره مسئولیت خود با هویتی قرین به هویت حقوقی قبلی خود ایجاد نکرده اند. لذا از محضر شما تمنا می کنم این بدعت را در منطقه بنیان ننهید.

۳) در عالمِ امکانِ عدالت خواهی، یکی از استانداردهای قابل قبول، استاندارد دوگانه است. در دایره المعارف سیاسی می نویسند: «یک بام و دو هوا» یا استاندارد دوگانه اصطلاحی است برای اشاره به تبعیض و بی‌عدالتی. بدین معنا که زمانی در شرایط یکسان ولی برای افراد متفاوت، مجموعهٔ متفاوتی از اصول یا قوانین اعمال می‌گردد و از همین رو چنین عملکردی بر خلاف اصول اولیه عدالت شناخته می‌شود. امیدوارم دوستان حزب اللهی و هم جناحی بنده و بخصوص مجاهد گمنام هم این مطالبه (لغو فعالیت دفتر سابق) را از شما داشته باشند.

برای درک بهتر موضوع بهتر است یک لحظه تصور کنند سیدمنصور کشفی به عنوان نماینده اصلاح طلب مجلس ششم یا ابراهیم انصاری لاری به عنوان استاندار اسبق و اصلاح طلب فارس بدنبال راه انداختن دفتری در لارستان بودند… اگر چنین بود، چه واویلا و شیونی که به پا نمی شد!

۴) باید آن را نیکو دانست. که دوست دارید تا به منطقه خود خدمت کنید. اما با توجه به عدم حضور حضرتعالی در منطقه و سکونت چهل ساله تان در پایتخت، فعال ماندن دفتر در منطقه بدون حضور شما، می تواند شائبه نظر داشتن اطرافیان شما جهت فعالیت در انتخابات های آتی را در اذهان متبادر کند؛ که این حاشیه پر رنگ تر از متنِ مدنظر جنابعالی خواهد بود. آیا می توانید این تعهد را به مردم بدهید که فعالیت این دفتر بر انتخابات های آتی (نظیر شورای شهر و مجلس آینده) موثر نیست؟ برای آگاه شدن مردم و قضاوت آنان چند ماه کافی است…

۵) شاید مد نظرتان است که فعالیت دفتر سابق در قالب یک سازمان مردم نهاد با رویکرد اجتماعی یا فرهنگی باشد؛ اگر چنین است، مردم مشتاق هستند تا مجوز فعالیت سازمان مردم نهاد یا حزب سیاسی شما را ببینند.

اگر تاکنون مجوزی اخذ نکرده اید؛ اصرار به در اختیار داشتن مکان دولتی متعلق به هلال احمر ـ که در اختیار شما به عنوان یک شخصیت حقوقی و نماینده وقت مردم بوده، خیلی عجیب و از شما به عنوان یک حقوق دان دور از انتظار است. اولین مطالبه مردم از مردان قانون، عمل به قانون است. فعالیت دفتر سابق تحت همان عنوان یا بازگشایی دفتر بر همان مدار قبلی، برای منظوری که هنوز مجوز آن را اخذ نکرده اید، هیچ وجه از قوانین جاری کشور را شامل نمی شود و این اهمال از شما که قانون نویس این مملکت بوده اید بعید است. نیست؟

۶) خوب است که صادقانه درباره وضعیت مالکیت و اجاره دفتر و اموالی که در اختیار آن مجموعه (شخصیت حقوقی نماینده مردم) بوده، شفاف سازی کنید. اجازه دهید کمی زحمت شما را کم کنم:

الف) گویا ساختمان مذکور در مالکیت هلال احمر بوده و دو سال قبل بدون عقد هر نوع قرارداد مکتوبی به اعتبار شخصیت حقوقی شما در اختیار دفتر نماینده قرار می گیرد. به ازای حق الاجاره، توافق می شود که آن مجموعه ترمیم و بهسازی شود. درباره محل تأمین هزینه های بازسازی، شنیده ها مختلف است که یکی از دمِ دستی ترین این توضیحات، تأمین آن توسط خیرین بوده که اگر چنین است، احتمالاً علتِ تقبل آن هزینه ها توسط خیرین بزرگوار، فعالیت شما در قالب نمایندگی مردم بوده و نه چیزی دیگر.

ب) درباره اموال و دارائی های دفتر نیز شنیده ها مختلف است. می گویند برخی خیرین یا … در این امر مشارکت داشته اند. اگر چنین است و وجه اموال و دارائی های دفتر از جیب شما پرداخت نشده؛ قطعاً خودتان نیز زیبنده نمی دانید که اموال دفتر به عنوان اموال شخصی شما قلمداد شده و به بعد از دوره نمایندگی منتقل گردد. بی تردید عزت نفس و مناعت طبع شما والاتر از آن است که نیازمند دریافت کمک مالی از دیگران و یا بهره مندی از اموال عمومی باشید…

ج) همانگونه که ذکر شد از بدو در اختیار داشتن مجموعه ی مذکور (در پانسیون پزشکان جنب بیمارستان امام سجاد(ع)) به اعتبار نمایندگی حضرتعالی، هیچ قراردادی بین مالک و مستأجر (هلال احمر و نماینده مردم منطقه) منعقد نشده و آنانکه باید بدانند، می دانند بعد از عدم موفقیت شما در انتخابات اسفند ماه سال ۹۸، تازه به فکر قرارداد بستن با سازمان هلال احمر افتاده و طی تماس تلفنی با یکی از مقامات سازمان هلال احمر موافقت شفاهی آن را اخذ کرده اید که این امر نیز کم دقتی شما بود. چرا که در آن برهه شما به عنوان نماینده مردم ملک مذکور را در اختیار داشتید و نه یک شخص عادی که حالا بعد از اتمام نمایندگی خواستید همان مجموعه به صورت شخصی در اختیار شما قرار بگیرید. به همین دلیل نیز به نظر می رسد کماکان هیچ قراردادی بین شما (به عنوان یک شخص حقیقی) و سازمان هلال احمر بسته نشده باشد؛ اگر قرارداد منعقد شده لطفاً آگهی مزایده یا لااقل سند اجاره آن را به افکار عمومی ارائه کنید.

د) منابع موثق می گویند وقتی که دوره نمایندگی تان برای بار سوم تمدید نشد؛ با توجه به اینکه شهرستان متعهد است مکانِ استقرار مجموعه مهم نمایندگی وزارت امور خارجه را تأمین کند؛ این تقاضا از جانب مسئولان مطرح می شود که دفتر تجهیز شده شما به آن مجموعه تحویل داده شود. اگر این پیشنهاد صحت دارد، مشتاقم که پاسخ شما به این تقاضا را از زبان خودتان بشنوم.

علاوه بر نمایندگی وزارت امور خارجه که در باره آن در آستانه یک فاجعه قرار داریم؛ همگان اطلاع دارند که افتتاح نمایندگی ایرنا در لارستان مستلزم تأمین دفتر و تأمین سکونت گاه مدیرِ مستقر بوده و اکنون تأمین آن ملزومات نیز با اما و اگر مواجه است.

دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در لارستان و مکان استقرار مسئول خبرگزاری ایرنا در لارستان دو نیاز مهم شهرستان است. بهتر نیست به عنوان نماینده سابق و یک دلسوز لارستان که از نزدیک این نیازها را درک کرده اید؛ تأمین مکان برای آنان ـ بخصوص نمایندگی وزارت امور خارجه که دیگر همگان قصه پرغصه اش را می دانند؛ ـ را ارجح بر فعالیت آتی خود بدانید؟ پیشنهاد می شود علاوه بر ساختمان اداری ، اگر منابع مالی خیرین نیز نزدتان محفوظ است برای امور مهم شهرستان ایثار نموده و از اعتبار خود برای منافع همگانی هزینه نمایید تا بیشتر از قبل به شریف بودن نماینده سابق خود افتخار کنیم.

هـ) خوشبختانه بعد از یادداشت انتقادی هفته گذشته؛ ـ شاید به دلیل اینکه آقای حسین زاده در صدد ایجاد تقابل با شما نیست ـ و یا شاید به این دلیل که دوست ندارد خود را وابسته به شما بداند؛ با پیگیری امرای شهرستان به شکل کنایه آمیزی دفتری در همان محدوده که شما دفتر پیشین خود را برپا کرده اید(یعنی محدوده بیمارستان امام سجاد(ع)) در اختیار مسئول دفتر جناب نماینده قرار گرفت تا لااقل یکی از مجموعه هایی که هووی دفتر شما است؛ موقتاً به حاجت خویش برسد.

اما اطلاع دارم که آقای حسین زاده نماینده محترم قصد ندارند که در چهار شهرستان حوزه انتخابیه هزینه خاصی را برای دفاتر (حتی در زادگاه خود گراش) انجام دهند و مبلغی که مجلس شورای اسلامی برای ایشان به عنوان هزینه دفتر در نظر گرفته، قرار است برای هزینه در قالب دفتر تهران متمرکز شود. در نتیجه هم اکنون مسئول دفتر ایشان در لارستان از این حیث در مضیقه اند و کماکان تأمین ملزومات اداری دفتر نماینده باقی است و دوستان به شدت در جست و جوی تجهیزات هستند! این ملزومات همان تجهیزاتی است که پیش از این شما برای دفتر نماینده شهرستان فراهم کرده اید و شاید وقت آن است حتی اگر از جیب خود این تجهیزات را خریداری کرده اید؛ بزرگواری نشان داده و تجهیزات اداری و آرشیو نامه ها و مکاتبات را در اختیار دفتر نماینده جدید قرار دهید تا برادری شما به دوستدارانتان و مردمی که هشت سال از شما حمایت کردند؛ چون همیشه اثبات شود.

جناب آقای جعفرپور نماینده سابق شهرستان لارستان با شناختی که از شما دارم، می دانم که بیشتر از هر کس فراغت برای تمرکز بر فعالیت های علمی و فرهنگی را قدر می دانید و هشت سال قبل هم به اصرار برخی دوستان به این وادی کشانده شدید.

خودِ شما هم بعد از هشت سال نمایندگی فرمودید که با اتمام نمایندگی به تعلیم و تعلم دانشجویان در یکی از عالی ترین دانشگاه های کشور در قامت استاد و عضو هیات علمی دانشگاه می پردازید.

از همین رو عاجزانه از شما تقاضا دارم، بخاطر تداوم حیات سیاسی و اجتماعی افرادی خاص در لارستان، این فراغت و تمرکز را از خودتان نگرفته و بیش از این حیثیت خود را در معرض خطاهای دیگران قرار ندهید و به امر خطیر پژوهش علمی و فرهنگی پرداخته و در راهی که راهِ انبیاست باقی بمانید.

چه آنکه مسئول بودن و نبودن، کناره گیری کردن یا کنار گذاشته شدن از مسئولیت، منتخب مردم شدن یا منتخب مردم نشدن همه از آزمون های الهی است و از ته دل آرزومندم تا در آزمون الهی خود بعد از اتمام دوره نمایندگی و بعد از پایان فعالیت در شورای عالی انقلاب فرهنگی، در سنگری که از همان جا برخاسته اید، سربلند باشید…

اصل مصرع «ادب مرد به ز دولت اوست» در امثال الحکم دهخدا این مصرع شعر را منصوب به مکتبی شیرازی دانسته اند.


29 نظر

 1. رضا محبی گفت:

  0

  0

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 2. ناشناس گفت:

  1

  1

  افرین به قلمت

 3. ناشناس گفت:

  1

  0

  حجت محبی پور، قلمت طلاست

 4. حرف حساب گفت:

  0

  0

  بنظر می رسد بخاطر نماینده بودن وبخاطر لارستان هیچ قرار دادی بین هلال احمر ونماینده اسبق بسته نشده هردو طرف توافقی کردند که به جای اجاره ایشان هم ساختمان مرمت کنند.
  بعد از اتمام قرار داد در اسفند ماه ۹۸وعدم انتخاب ایشان اگر قرار است مجدد از این دفتر استفاده کنند هلال احمر باید مزایده برگزار کنند. اگر اینکار نکند خلاف است که اماکن دولتی بدون مزایده به شخص حقیقی بدهند.

 5. ناشناس گفت:

  0

  1

  اینها بدنبال شورای شهر ونماینده مجلس بعد هستند. که مجدد بیایند
  یکی نیست که به آنها بگوید تاریخ مصرفتان خیلی وقت تموم شده است

 6. ناشناس گفت:

  5

  1

  جناب محبی پور چرا کاسه داغتر از آش شده اید ؟ مگر نمی فرمائید که این مکان متعلق به هلال احمر است ؟ آیا شما وکیل جمعیت هلال احمر هستید ؟ اگر نماینده فعلی دفتر می خواهند اکنون که در مصدر قدرت هستند خودشان از هلال احمر مطالب می نمایند و هکذا وزارت خارجه و هلال احمر که هر دویشان زیر مجموعه دولت هستند می توانند با هم تعامل نمایند . شما چه عنادی با آقای جعفرپور دارید؟

 7. امیر علی گفت:

  1

  0

  نقد خوبی بود اما فکر نمی‌کنم این مسئله در اولویت فعلی منطقه باشد. با این حال خیلی مشتاقم موضع اطرافیان جعفرپور به خصوص کسی که خودش رو پدرخوانده جوانان منطقه میدونه آقای م. م درباره وضعیت کنونی و سرنوشت منطقه چیه هرچند به نظر میرسه خودش رو مثل سال‌های گذشته در قالب های مختلف مثل نخبه علمی و… پنهان کنه.

 8. ناشناس گفت:

  3

  0

  مشکل آقای محبی پور احتمالا داده نشدن پست به ایشان است وگرنه خودش حامی نماینده بود.ضمنا اگر آقای جعفرپور با هزینه خودش اجاره کرده اختیار با خود ایشان است.

 9. ناشناس گفت:

  0

  0

  حجت آقا خودم کردم که لعنت بر خودم باد. چقدر سنگ این آقا به سینه می زدید. این آقا وبعضی از اطرافیانش لایق این همه لطف نبودند. نمک نشناسی آنها نسبت به مردم و کسانی که واسطه شدند که رای بیاورند نمایان گشت.

 10. ناشناس گفت:

  0

  0

  مردم با چه زبانی به شما بگویند که کمی استراحت کنید. طی هشت سال لارستان را گلستان کردید کافی است.

 11. لاری گفت:

  0

  3

  آقای جعفرپور بیشتر از این تخم نفاق در منطقه نینداز و از کسی که رئیس کمسیون فرهنگی مجلس بوده بعید است به نوعی بی فرهنگی را در جامعه اشاعه دهد بهتر است دفتر و تشکیلات را تحویل دهید حتی اگر با پول شخصی هزینه کرده اید (بابت تجهیز دفتر به هر نماینده ای بودجه اختصاص میدهند)تا روال تغییر نکند و هر نماینده ای بعد از اتمام دوره اش بدنبال فعال نگه داشتن دفترش نباشد آن هم مکان دولتی ……استدعا دارم عقل خود رابه دست افرادی که رویا پردازی آینده در سر دارند نسپارید و همینها بودن که باعث شدن که مردم برای بار سوم به شما اعتماد نکنند امثال بقایی و مشایی ها بودن که احمدی نژاد را به حاشیه راندند پس با کمی تفکر راهتان را پیدا کنید و با مردم باشید نه بر علیه مردم و دنبال منافع شخصی افراد اندک شمار امید است با رفتارن به بدنه احاد مردم برگردید تاهم مردم و هم خدا ازشما راضی باشد

 12. ناشناس گفت:

  0

  1

  احسنت بر أقای محبی بور

 13. لارستان گفت:

  1

  0

  به جای پرداختن به مطالب جزیی که مشکلی را حل نمی کند و اثرات منفی آن بیشتر است به فکر رسیدن به یک اتفاق نظر درست برای مبارزه با چالش ها و تهدیدات مهم که از جاهای دیگه لارستان را تهدید می کند باشید. باید منیت ها را کنارگذاشت و واقعیت ها را دید.

  یک واقعیت ،اشتباه استراتژیک دعوت از بروجردی بود

  یک اشتباه عدم ارتباط دوستان لاری با دیگر نقاط لارستان و عدم رایزنی در رسیدن به نظرات واحد است
  یک اشتباه بزرگ کوبیدن نیروهای بومی از جمله همین آقای دکتر جعفرپور هست

  و…..

  • لار گفت:

   0

   1

   دعوت از بروجردی هیچ اشتباهی نداشت . همان طور که دعوت از سید عبدالحسین برای لار منفعت داشت .قبول کن جناب جعفرپور مورد قبول مردم نبود و با هزار […] و همراهی بعضی ارگان ها (امیدوارم […] نداشته باشند) تونستند به سوم برسند
   اما مصاحبه جناب جعفرپور در میلاد را خواندم و الان متوجه شدم تمام سم پاشی های شبکه های اجتماعی دیدگاه شخص ایشان بوده که توسط گروه خود انجام می دادند در آن زمان تمام اتهام زده می شد و ایشان سکوت کرده بودند ولی تک تک انها را در این مصاحبه گفتند .
   ضمنا نمی دونم چرا دوست ندارید اسم ارگان منتشر شود ولی تو روز روشن هم تبلیغ جعفرپور می کردند هم ضد بروجردی بودند
   اما خوشم اومد همان ارگان در گراش عاقلانه عمل کرد .
   نمی دونم چرا یاد قضیه حکمیت ابوموسی عشری میفتم . امیدوارم اینجوری سر اون ارگان خاص لار کلاه نرفته باشه

 14. لاری گفت:

  0

  0

  چراغ کوبیدن نیروهای بومی و نیروسوزی در زمان جعفر پور روشن شد . آن هم توسط مسئول دفتر ایشون . وگرنه تا قبل از این خبری از این برنامه ها نبود . وحدت بود . همدلی بود . لاری جایگاه داشت. ارج داشت . لارستانی منزلت داشت ولی باب تخریب و نیرو سوزی در همین دوره جعفرپور باز شد…متاسفانه ….

 15. کاربر گمنام گفت:

  0

  1

  درود بر جناب محبی پور عزیز
  احسنت بر این قلم شیوا و صریح
  درود بر شرف و مردانگی جنابعالی
  درود بر این غبرت و جوانمردی

  در این زمانه کمتر کسی پیدا میشود که این گونه خود را هزینه نموده و به انتقاد از مسئولان سیاسی بپردازد
  درود بر شرف شما

  در پاسخ به کاربرانی که با نام ناشناس اعلام نظر نموده اند برسانم که
  اولا شما هم جرات داشته باشید با نام واقعی خودتان به انتقاد از آقای محبی پور بپردازید
  دوماً در جواب فرد ناشناس که فرموده آید علت انتقاد آقای محبی پور نگرفتن پست هست باید برسانم ، با شناختی که از ایشان دارم کارهای فرهنگی را بر داشتن پست ترجیح می دهند و مطمئنا ایشان بدون پست هم توانسته اند به چهره ای مطرح تبدیل شوند و اگر نام و آوازه ای دارند به برکت تفکر و اندیشه و قلم رسای خودشان است نه همانند برخی که با چسبیدن به نماینده برای خود نام و آوازه ای ردیف کرده اند
  سوما در جواب دوست دیگر ناشناس که گفته اند جعفرپور حاصل حمایت آقای محبی پور هست باید گفت ایشان اینقدر مردانگی و شرف دارند که به اشتباه خود اعتراف نموده و همین اعتراف به اشتباه بزرگترین درس و الگو برای همگان می باشد
  چهارم در جواب فرد ناشناسی که فرموده اند چرا آقای محبی پور کاسه داغ تر از آش شده اند باید گفت ایشان به عنوان شهروند حق دارد از بیت المال دفاع نموده و مطالبه گری و روشنگری نماید .
  و فکر می کنم مقام معظم رهبری هم این موضوع را بارها به عناوین مختلف بیان فرموده اند که جوانان انقلابی مطالبه گری نمایند
  امثال جنابعالی هستید که اجازه پرورش افرادی چون طبری را در نظام مقدس جمهوری اسلامی می دهید ، چون نه خود مطالبه گر هستید و نه اجازه میدهید روشنگری صورت گیرد چون می خواهید از سفره نظام و انقلاب سهم خود را برچینید

 16. ناشناس گفت:

  0

  0

  وجود دو دفتر نماینده در مجاورت همدیگر ، فقط و فقط سبب دلسرد شدن نماینده فعلی می گردد که همیشه یک مزاحم و عامل تفرقه را در کنار خود میبیند و نمیتواند مطالبات شهر لار را پیگیری و به سرانجام برساند. بهتر است این بساط اقای مظفری هر چه زودتر برچیده شود

  • ناشناس گفت:

   1

   1

   نهاد موازی در این شهر منحصر به دفتر نماینده نبست.

   مگر دفتر امام جمعه و نماینده مقام عظمای ولایت در لارستان بزرگ باید چندتا باشه که هنوز دفتر امام جمعه اسبق لار مشغولند و بیانیه میدهند و وجوهات شرعی که باید در اختیار امام حمعه باشد را تحویل میگیرند.

  • لار گفت:

   0

   0

   شما اول بفهم بیانیه با چه عنوانی است ….
   دوم برو یکم یاد بگیر ببینم دریافت وجوهات فقط باید توسط امام جمعه باشد یا نه
   سوم چرا میسوزی اسم چند نفر از مسجد امام جعفر صادق یا نبی یا مکان های خیریه برات ببرم که وجوهات جمع می کنن .
   من دنبال یه سوالم کیا دارن از وجه مردمی آقا می سوزن
   حرمت آقا هنوز در دل مردم عادی و بی پناه وجود دارند نه آدم متصل به قدرت و ثروت و دولت

 17. دلسوز گفت:

  0

  0

  باید جواب این دوستمان را اینگونه بدهم که همین موارد جزی اگر جلوش را نگیرند میشود الگو و اگر قانون را کسی که در قوه قانونگذاری بوده رعایت نکند و طبق قانون بعد از نمایندگیش دفتر را تعطیل نکند میشود افغانستان که هردوطرف مدعی حکومتن اشتباهی که از نظر شما دعوت از بروجردی است از نظر مردم کنار نرفتن جعفرپور است کسی که در مدت هشت سال نتواند کاری برای شهرش کند و فرصت را از دست دهد باید خودش میدان را به رقیب توانمندش واگذار کند و مصالح شهر را بر مصالح خودش ترجیع دهد

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   اسفند ماه ۹۸ مردم نه به آقای جعفرپور گفتند.حال اینها چرا دفتر ول نمی کنند قصد ورود به شورا دارند هرچند طرفداران جعفرپور یک مشت پیر و بازنشسته دور برش بودند وتعداد جوان ها یش به تعداد انگشت یکدست هم نمی رسد.

 18. ناشناس گفت:

  1

  0

  آقا جان مگه نمی گین این دفتر مال هلال احمره خوب هلال احمر هم که زیر مجموعه دولته الآن هم که جعفر پور کاره ای نیست و زور دولت بهش می رسه باهاش خرده حسابی هم نداره بگین بیرون کنه و این دفتر را به وزارت خارجه بده

 19. ناشناس گفت:

  0

  0

  آقای درویشی مسءول هلال احمر استان وآقای زمانی مسئول هلال احمر لارستان این سه ماه بدون مزایده ملک دولتی در اختیار افراد حقیقی داده اید. این سه ماه خلاف کرده اید ومردم هم می دانند. فرماندار محترم لطفا پیگیر باشید. ممنون

 20. لاری کارمند گفت:

  0

  0

  من اگر جای جعفر پور بودم با این اوضاع احوال مملکت ومنطقه میرفتم دنبال کار وزندگی خودم ودیگر پشت سرم هم نگاه نمی کردم تا چه رسد به فکر دفتر ودستک بودن

 21. لارستان بیدار گفت:

  1

  0

  اقای محبی پور….نقد شما بوی مچ گیری می دهد. ان هم از شنیدهای غیر موثق….نه منابع موثق…این نوشته های شما هم معلومه که دل تنگ نام بودی که کم رنگ شده….اگر شما مرد اخلاقی …حداقل توان شو داشتی که این سوال ها رو به راحتی ته توش در بیاری. نیازی نبود برخی […] رو بیاری وسط….ارشد چیز دیگه هست…راستی جوونای که دور دکتر بروجردی بودن صبحانه با کله پاچه حال می کردند….

 22. شهروند خبرنگار گفت:

  0

  0

  جالبه فرمانداری در بدر دنبال مکان برای خبرگزاری ایرانا هستند یا دفتر امور خارجه مکان ندارند. آقای مظفری رییس دفتر سابق نماینده وهیچکاره فعلی اصرار دارند که مکان دولتی باید در اختیار ما باشد تا تابلویی بزنیم برای مطالبه عمومی مردم. شما هشت سال اگر می توانستید که کار می کردید
  یکی نیست که به هلال احمر استان ولارستان بگوید که دارید خلاف می کنید مکان دولتی اول خود دولت باید استفاده کند بعد هم اگر قصد اجاره دارند باید وارد مزایده شود.

 23. بیچاره ما لاریها گفت:

  0

  0

  دفتر اصلی نماینده مجلس در تهران واطاق فکر اصلی هم دفتر گراش است ما را مشغول این کارها کرده اند اینها کارهای تبلیعاتی است که در ابتدای فعالیت ها لازم است مرکز حوزه انتخابیه فعلا گراش است بقیه دفاتر در اوز لار وخنج دفاتر اقماری است بک مدت زمانی صبر کن برایت روشن میشود

 24. اقای نویسنده لاری گفت:

  0

  0

  در ایام انتخابات مجلس مردم لار را گیج ومنگ کردید ودر نتیجه ان ارای مردم پخش وپلا شد وکاندید های لاری شکست خوردند ونمایندگی را از دست دادیم حالا هم در لار دودستگی ایجاد میکنید بروید شماهم مسول دفتر نماینده شوید وای بحال لار که مرتب ضعیف تر میشود وشما ها هم فقط قلم فرسایی میکنید با با ایوالله

 25. لار گفت:

  0

  0

  یه سوال واقعا نمی دونم تو مملکت ما درست یا غلط واسه موسسات مذهبی بودجه تعیین میشه
  حالا ببینم جناب جعفرپور ریس کمیسیون فرهنگی مجلس هم واسه موسسه حفظ و نشر آثار آیت الهی و همچنین موسوی لاری کاری کرد؟
  البته نمی دونم شاید کاری کرده ولی ذهنم درگیر بود

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان