میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در31 ژانویه 2015 ساعت 7:24 ب.ظ سرویس:برگزیده ها, فرهنگ و هنر بدون دیدگاه 1,660 بازدید

آلبوم عکس جاذبه‌های لارستان چاپ می‌شود

jazebehaكاري از هنرمندان لار، گراش و اوز

آلبوم عکس جاذبه‌های لارستان چاپ می‌شود

«جاذبه‌های لارستان» عنوان اثری است که به سفارش مرکز آموزش عالی (دانشگاه دولتی) لارستان و با مدیریت هنری مسلم ابراهیمی (نایب رئیس انجمن عکس لارستان) اجرا شده است.

در این پروژه هنری، برای نخستین بار زیباترین عکس‌های گردشگری منطقه لارستان با همکاری انجمن های عکس لارستان، گراش و اوز جمع‌آوری و از عکاسان خریداری شده است تا به صورت یک کتاب، طراحی، تدوین و منتشر شود.

این اثر ماندگار مقرر است در مرحله نخست در تعداد محدودی به صورت نفیس و به‌ عنوان هدیه به مهمانان نشست مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ‌های جنوب کشور اهدا شود؛ و در مرحلة بعد به‌صورت گسترده‌ و رسمی چاپ و منتشر شود تا تحفه‌ای ارزشمند و ماندگار برای گردشگران و میهمانان این دیار کهن باشد.

در این مجموعه آثاری از عکاسان زير چاپ شده است:

جواد آب افکن، سجاد آریان، حبیب آسوده، مهدی ابراری، مسلم ابراهیمی، حسین بامداد، امین بحرانی، سامی حزنی، ابوالحسن حسینی، مسعود جعفری نژادان، محمد دانشیار، مصطفی رحمانی، راحله رهسپاری، مهدی ساده لاری، حمیدرضا شرفی لاری،  مرضیه شمس، زینب شمسایی، محمد فزونی، طاها قاضی زاده، امیر قیومی، کوکب کاکلی، هادی عبدالرحیم زاده، سکینه نیک منش، یسنا یزدانپناه.

همچنین مرضیه شمس و کوکب کاکلی، به‌عنوان پژوهشگر و طراحی گرافیک و صمد کامجو به‌ عنوان مشاور فرهنگی طرح در کنار این مجموعه فعالیت داشته اند.

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان