میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در23 دسامبر 2014 ساعت 11:42 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 941 بازدید

آماده باش اداره كل راه لارستان براي راهداري زمستانه

آماده باش اداره كل راه لارستان براي راهداري زمستانه

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي لارستان، داریوش نصر از استقرار ۲۵۰ راهدار و۱۶۰ دستگاه ماشین آلات در قالب ۲۰ اکیپ راهداری خبر داد.

مدیر کل راه و شهرسازی لارستان عنوان داشت: امسال با هدف کاهش تلفات جاده ای نسبت به سالهای قبل و با مشارکت دستگاه های امدادی و همچنین پلیس راه آمادگی خود را برای طرح راهداری زمستانی اعلام می کنیم.

IMG_8250
وی افزود: طی سه ماه اخیر با تجمیع دستگاهها توانسته ایم بیش از ۷۰ کیلومتر از مسیرهای حوزه استحفاظی را به صورت رفت و برگشت عملیات راهداری محوری شامل شانه سازی شیب شیروانی و نصب علائم را انجام دهیم.

مدیرکل راه و شهرسازی لارستان در ادامه به آمار بالای ترافیک در محورهای حوزه استحفاظی نیز اشاره نمود و افزود: به دلیل ارتباط حوزه استحفاظی این اداره کل به آبهای نیلگون خلیج فارس و تردد بیش از ۳۵ درصد کامیونهای سنگین استان از محورهای جنوبی لزوم ایمن سازی محورهای تحت پوشش این اداره کل در دستور کار قرار دارد.

وي همچنين از مسافران و شهروندان درخواست كرد كه در سفرها حتماً تجهيزات مورد نياز براي سفر در طول زمستان را به همراه و با راهداران همكاري لازم را داشته باشد.

مدیر کل راه و شهر سازی لارستان يادآور شد: اطلاع رساني ازطريق مركز مديريت راهها نيز ازطريق سامانه گوياي ۱۴۱ انجام مي شود كه مسافران مي توانند با كسب اطلاعات راهها ایمن تر سفر کنند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان