میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در9 جولای 2015 ساعت 6:29 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 971 بازدید

آماده باش مسئولان لارستان براي راهپيمايي روز جهاني قدس

چهار راه پيروزي، ساعت ۱۱/۳۰ صبح

آماده باش مسئولان لارستان براي راهپيمايي روز جهاني قدس

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه لارستان گفت:روز جهانی قدس محور وحدت جامعه بزرگ اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ جلسه هماهنگی برگزاری مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس به ریاست عبدالرحیم مقیمی معاون سیاسی، اجتماعی فرمانداری ویژه لارستان و با حضور جمعی از رؤسای ادارات شهرستان در محل فرمانداری ویژه این شهرستان برگزار شد.

New-Imayge

در این جلسه مقیمی طی سخنانی اظهار داشت: مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس امسال نیز همزمان با سراسر کشور در لارستان بزرگ  باشکوه تر از هر سال برگزار خواهد شد.

وی افزود: روز قدس در واقع روز حمایت از اسلام و مسلمین و همچنین محور وحدت جامعه بزرگ اسلامی است.

معاون سیاسی فرمانداری ویژه لارستان با اشاره به اینکه چشم جهانیان به این روز است افزود: باید تمام همت و تلاش خود را در بهتر برگزار نمودن این روز بزرگ به کارگیریم تا چشم دشمنان این نظام و انقلاب کور شود.

عبدالرحیم مقیمی ضمن دعوت از اقشار مختلف مردم و مسئولین در این راهپیمایی ادامه داد: مراسم روز جهانی قدس در شهر لار روز جمعه ۱۹تيرماه ۹۴ از ساعت ۱۱/۳۰ صبح از چهار راه پیروزی آغاز سپس به سمت میدان ۷تیر، فلکه مدرس  و در مسجد جامع محل اقامه نماز دشمن شکن جمعه پایان می پذیرد.

در ادامه این جلسه کمیته های مختلف از جمله کمیته ی کنترل ترافیک و نظمم و امنیت، کمیته مراسم، کمیته تأمین سیستم صوتی و تبلیغات، بهداشت و درمان، حمل ونقل، نظافت وپاکسازی مسیر، برق وکمیته ی هماهنگی با بخشداریها تشکیل گردید.

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان