میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در19 ژانویه 2014 ساعت 3:08 ق.ظ سرویس:فرهنگ و هنر بدون دیدگاه 1,072 بازدید

آماده سازی آثار رسيده به سوگواره عکس عاشورایی قبل از انجام داوري

ghabe-sorkhآماده سازی آثار رسيده به سوگواره عکس عاشورایی قبل از انجام داوري

روابط عمومي فرهنگسراي مرتضوي:مدیر سومین سوگواره ملی عکس عاشورایی قاب سرخ از آماده سازی آثار رسيده به دبيرخانه، جهت بررسی و گزینش هیئتِ انتخابِ سوگواره و راهیابی به نمایشگاه خبر داد.
محسن زارع با اعلام این خبر گفت: پس از آماده سازی بسته ویژه ی هیئت انتخاب، کار بازبینی و ارزیابی اولیه آغاز خواهد شد.
وی با اشاره به مشخصه آثار واجد شرایط برای راهیابی به نمایشگاه افزود: تعداد بسیار کمی از آثار به جهت نواقص فنی نظیر داشتن تاریخ گوشه کادر، پاسپارتو و یا ویرایش غیر متعارف در مرحله نخست، کنار گذاشته خواهد شد.
زارع اضافه كرد: تعداد محدودی به جهت این که آثارشان با اشکال اطلاعاتی ارسال شده و پس از تذکرات مکرر نیز ترتیب اثر نداده اند، از نمایش و داوری کنار خواهند رفت.
مدیر سومین سوگواره ملی عکس عاشورایی قاب سرخ در ادامه گفت: پس از آن هر اثر بر اساس کدبندی خاص دبیرخانه به دو بخش اصلی و ویژه تقسیم خواهد شد و سپس هر دو بخش توسط دو هیئت انتخاب جداگانه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
وی تصریح کرد: آثار راه یافته به نمایشگاه باید حداقل معيارهاي متعارف شرکت در نمایشگاه یک سوگواره که سومین سال خود را پشت سر می گذارد و به صورت ملی برگزار می شود را داشته باشد.
مدیر سوگواره در پایان خاطرنشان کرد: در خبرها و اطلاعیه های بعدی، نام و مشخصات هیئت گزینش را از طریق پایگاه اینترنتی سوگواره ملی عکس عاشورایی قاب سرخ اعلام خواهیم کرد.

براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد اين سوگواره مي توانيد به وبسايت اختصاصي آن (اينجا) سر بزنيد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان