میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در28 فوریه 2020 ساعت 10:56 ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 68 دیدگاه 2,300 بازدید

آمدن آقای بروجردی و اجماع گراش بر نتیجه انتخابات تاثیر گذاشت/ شورای ائتلاف نیروهای انقلاب فارس، از همان ابتدا قصد مهندسی داشت/ در بسیاری از مناطق نفر اول شدم اما در لار این رأی افت کرد

«جمشید جعفرپور» در گفت و گوی اختصاصی با آفتاب لارستان:

آمدن آقای بروجردی و اجماع گراش بر نتیجه انتخابات تاثیر گذاشت/ شورای ائتلاف نیروهای انقلاب فارس، از همان ابتدا قصد مهندسی داشت/ در بسیاری از مناطق نفر اول شدم اما در لار این رأی افت کرد

به گزارش زینب دلام از «آفتاب لارستان»، جمشید جعفرپور در گفت و گوی اختصاصی با این رسانه، با تبریک فرارسیدن ماه رجب، در مورد پیش بینی نتیجه انتخابات اظهار کرد: اگر پیش بینی به چند ماه قبل از شروع فعالیت ها مربوط باشد این پیش بینی را نمی کردم که چنین نتیجه ای به دست آید؛ در واقع، هر فردی که ورود پیدا می کند پیش بینی اش این است که موفق خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: پس از اینکه عوامل موثری که قابل پیش بینی نبودند ورود کردند باعث شد به اتفاقی که امروز شاهد آن هستیم نزدیک شویم.

آمدن آقای بروجردی و اجماع گراش، روی نتیجه انتخابات تاثیر گذاشت

نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه منظور شما از عوامل موثر چیست گفت: تا شش ماه پیش از انتخابات، ورود آقای بروجردی مطرح نبود و کسی پیش بینی نمی کرد که ایشان ورود کند. اما ایشان به عنوان یک عامل موثر که از شش ماه قبل پیش بینی نمی شد آمد و در معادلات تاثیرگذار شد.

جمشید جعفرپور افزود: عامل دومی که در نتیجه این معادله موثر بود، اجماعی بود که در گراش صورت گرفت؛ وقتی که در گراش تعدد نامزدهای لاری را دیدند به سمت اجماع رفتند و با اجماع شان مولفه بسیار تاثیرگذاری وارد معادلات انتخاباتی شد.

وی در مورد عواملی که باعث شد نفر سوم انتخابات شود اظهار کرد: هر شخصی که وارد می شود با این برآورد می آید که منتخب خواهد بود اما اکنون که بعد از انتخابات نگاه می کنیم چند عامل از جمله آمدن آقای بروجردی و اجماع گراش در این موضوع موثر بود.

اشخاصی در لار از یک سال پیش بر بزرگ نمایی نواقص متمرکز شده بودند و توانستند روی ذهنیت بخشی از مردم لار هم تاثیرگذار باشند

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افزود: عامل دیگری نیز از شش ماه پیش در فضای مجازی با حالت تخریب و نه به صورت نقد و انتقاد شروع شده بود؛ به عبارت دیگر، تخریب همه دستاوردها و کارکردهایی که در طول مدت نمایندگی انجام داده بودم. این موضوع، روی اذهان مردم و به ویژه اذهان مردم لار تاثیرگذار بود اما در بیشتر مناطق رای بالا مربوط به من است چون مردم آن مناطق توان ما را دیده بودند و ما این توان را توزیع کرده و همه آن را روی شهر لار نگذاشته بودیم.

جعفرپور خاطرنشان کرد: در لار، نواقصی وجود داشت و اشخاصی از یک سال پیش بر بزرگنمایی این نواقص متمرکز شده بودند و توانستند روی ذهنیت بخشی از مردم لار هم تاثیرگذار باشند.

اگر یقین داشتم که نفر سوم انتخابات می شوم، ورود نمی کردم

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اگر از ابتدا می دانستید که نفر سوم انتخابات می شوید باز هم وارد این کارزار انتخاباتی می شدید گفت: اگر یقین داشتم قطعا وارد نمی شدم حتی اگر می دانستم نفر دوم می شوم؛ چون هر شخصی می آید که نفر اول و نماینده باشد و هیچ کسی پیش بینی نمی کرد که نفر سوم، چهارم و پنجم باشد به همین دلیل تا آخر در این مسابقه باقی ماندم.

در سال ۹۰، مرحوم حضرت آقا اصرار داشتند که آقای بروجردی از لار کاندیدا شود

نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی در مورد کناره گیری نکردن به نفع آقای بروجردی اظهار کرد: در دور نهم، در سال ۹۰، همه در منزل ما در تهران تجمع کرده بودیم که آقای بروجردی را راضی کنیم تا از لار نامزد انتخابات شود و یکی از افرادی که بسیار مصر بود من بودم، حضرت آقا (آیت الله آیت اللهی) هم خیلی اصرار داشتند که آقای بروجردی از لار کاندیدا شود.

به مزاح می گویم که وقتی آقای بروجردی پیشنهاد نمایندگی لار را به من داد برای این بود که یقه خودش را از دست لاری ها خلاص کند

جمشید جعفرپور خاطرنشان کرد: علی رغم همه اصرارهایی که صورت گرفت یک شب آقای بروجردی به من زنگ زدند و گفتند که شما از لار کاندیدا شوید و من هم از بروجرد کاندیدا می شوم، در این صورت، لار دو نماینده دارد، یکی شما هستید و یکی هم من هستم و هر دو نماینده لار هستیم. البته به مزاح این را می گویم که وقتی آقای بروجردی این پیشنهاد را به من داد برای این بود که یقه خودش را از دست لاری ها خلاص کند.

وی اضافه کرد: در دور بعد، یعنی سال ۹۴، شش ماه قبل از انتخابات پیش آقای بروجردی رفتم و گفتم اگر در این دور می خواهید از لار وارد شوید تا من دیگر اقدام نکنم. ایشان گفتند نه شما کارتان را انجام دهید و من قصد آمدن از لار را ندارم.

به آقای بروجردی گفتم مخاطراتی را بر سر راه می بینم و فضای مجازی فضای بی اخلاقی است اما ایشان تصمیم به حضور داشتند

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شش ماه پیش، زمزمه هایی به گوشم رسیده بود که شاید ایشان از لار نامزد شوند، در گفت و گویی که در مجلس با آقای بروجردی داشتم گفتم که اگر در این دور هم برای کاندیداتوری حضور پیدا می کنید تا من اقدام نکنم اما ایشان گفتند نه شما با قدرت به کارتان ادامه دهید، بر همین اساس، در لار برای حضور در انتخابات اعلام آمادگی کردم، تیم هایمان را چیدیم و مناطق را مشخص کردیم تا اینکه به زمان نام نویسی این دوره یعنی دو ماه پیش رسیدیم، ایشان در مجلس با من صحبت کرد و گفت که نظر شما در مورد آمدن من چیست، گفتم اگه به صورت دوستانه و به عنوان یک رفیق به شما مشورت دهم، مخاطراتی را بر سر راه می بینم که فضای مجازی فضای بی اخلاقی است، ممکن است حرف هایی مطرح شود و مسائل و مشکلاتی پیش آید، ایشان حرف های من را شنید اما تصمیم به حضور گرفتند و من هم به تصمیم ایشان برای حضور احترام گذاشتم.

تصمیم آقای بروجردی بر حضور بود و من هم به این تصمیم احترام گذاشتم

جعفرپور افزود: همان روز هم به آقای بروجردی گفتم که شما در سال ۹۰ گفتید که اگر ما دو نماینده باشیم بهتر از این است که یک نماینده باشیم، چرا این دوره این کار را نمی کنید و از بروجرد یا تهران اقدام نمی کنید که یک نماینده از لار در خدمت لارستان باشد و یک نماینده هم از بروجرد یا تهران اما ایشان به این سوال من پاسخ ندادند و تصمیم شان بر حضور بود و من هم به این تصمیم احترام گذاشتم.

در جلسه شورای شهر، برخی از دوستان گفتند که ما نظرسنجی معتبری نداریم و قبول نکردند که کنار بروند

وی در پاسخ به این سوال که چرا پس از اینکه آقای بروجردی از لار نام نویسی کردند، شما کنار نرفتید گفت: برای کنار رفتن باید ملاک و شاخص داشت، چند شب قبل از انتخابات همه نامزدهای لاری را در شورای شهر دعوت کردند و گفتند که با توجه به اینکه در گراش اجماع شده این موضوع می تواند برای لار مشکل ساز باشد؛ بنابراین، باید به سمت کم شدن تعداد نامزدها پیش برویم. من آنجا گفتم که با یک ملاک باید بگوییم که افراد کنار بروند و بقیه بمانند و حرف من در شورای شهر این بود که در این چند روز باقی مانده می توانید از دو شاخص استفاده کنید و تشخیص دهید و من هم مطیع هستم که اگر با این شاخص ها به من بگویند کنار برو حاضر هستم که کنار بروم.

نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی افزود: در آنجا گفتم به یک یا چند نظرسنجی معتبر اعتماد کنید، افرادی که دارای رای بالاتری هستند بمانند و کسانی که در رده های پایین هستند به نفع دیگران کنار بروند، یا هم حَکَمیت و مرجعی همچون شورای شهر به عنوان نماینده های مردم که قابل قبول نیز هستند را انتخاب کنیم و آن ها یک لیست آماده کنند و بگویند نفر اول تا آخر در بین نامزدها چه کسانی باشند حتی می توان به مردم اعلام کرد که از نظر ما نفر اول تا چهارم این ها هستند، مردم بقیه کار اجماع را انجام خواهند داد.

جمشید جعفرپور خاطرنشان کرد: در آن جلسه، آقای بروجردی از این پیشنهاد استقبال کرد که به نظرسنجی های معتبر اعتماد کنیم اما برخی از دوستان گفتند که ما نظرسنجی معتبر نداریم و قبول نکردند.

وی تصریح کرد: در شورای شهر صحبت شد که از آنجایی که در گراش اجماع شده و فضای رقابتی در لار به فردی گرایش نکند، اگر چند نفر از نامزدهای بالای لیست باقی بمانند هم شور و نشاط انتخاباتی و حضور مردم بیشتر شکل می گیرد و هم نامزد لاری به مجلس می رود.

من این موضوع را پذیرفتم که اگر اسم من بنابر نظرسنجی و همچنین نظر اعضای شورا در لیست نبود رسما اعلام می کنم که از لیست خارج می شوم

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افزود: اعضای شورای شهر گفتند اگر دو نفر از لیست بمانند می توانیم به صورت قطعی بگوییم هم شور و نشاط است و طرفداران این نامزدها به صحنه می آیند هم مطمئن می شویم که نماینده آینده از لار است. من این موضوع را پذیرفتم که دو نفر را انتخاب کنید که اگر اسم من بنابر نظرسنجی و همچنین نظر اعضای شورا در این لیست نبود رسما اعلام می کنم که از لیست خارج می شوم اما متاسفانه آن شب به تفاهم نرسیدند و نامزدهای دیگر قبول نکردند.

جعفرپور خاطرنشان کرد: اگر این کار صورت می گرفت الآن نتایج انتخابات به گونه دیگری بود اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد.

اینکه من باعث پیروزی نامزد گراشی شدم و خواستم که هر کسی رای بیاورد به غیر از آقای بروجردی، تحلیل افکار عمومی نیست بلکه تحلیل طرفداران یک نامزد خاص است

وی در پاسخ به این سوال که بخشی از افکار عمومی لارستان شما را برای نتیجه به وجود آمده و پیروزی نامزد اهل گراش مقصر می دانند حتی برخی معتقدند که ترجیح شما و حامیان شما این بوده است که هر کسی رای بیاورد به غیر از آقای بروجردی گفت: این تحلیل ها، تحلیل های طرفداران یک نامزد خاص است نه تحلیل افکار عمومی، این ها افراد بی طرفی نیستند که بر اساس شرایط اظهار نظر کنند.

نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی افزود: طرفداران من و نامزدهای دیگر هم دیگران را مقصر می دانند که اگر آن ها نبودند شاید نتایج به گونه ای دیگر رقم می خورد.

الآن که طرفداران نامزد خاصی به نتیجه نرسیده اند، در شهر و در فضای مجازی جوسازی می کنند

جمشید جعفرپور تصریح کرد: باید افراد بی طرف بگویند نه طرفداران نامزد خاصی که هرگونه تلاشی کردند و الآن که به نتیجه نرسیدند در شهر و در فضای مجازی جوسازی می کنند، این تحلیل، تحلیل درستی نیست چون به همین نسبت اگر نامزدهای دیگر کنار می رفتند قطعا الآن من در مجلس بودم.

این ادعا که تخریب ها علیه آقای بروجردی توسط کمپین ما بوده، ادعایی از سر عصبانیت و به خاطر این است که نتیجه مورد نظرشان را نگرفتند

وی در مورد اینکه عده ای از حامیان آقای بروجردی معتقدند که تخریب هایی که علیه ایشان در جریان تبلیعات صورت گرفت مثل دعوت از آقای پاپی نژاد، ساخت کلیپ نارضایتی مردم بروجرد و.. توسط کمپین شما بوده اظهار کرد: ادعا باید با سند و مدرک همراه باشد و این نوع ادعاها از سر عصبانیت است به خاطر اینکه نتیجه مورد نظرشان را نگرفتند.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افزود: کسانی که در این جریان ها به اعتراض بلند می شدند یا سوال می کردند از حامیان و کمپین من نبودند و این ادعاهای از سر عصبانیت را بدون سند و مدرک به راحتی می شود گفت.

باید بین انتقاد و تخریب فرق بگذاریم

جعفرپور خاطرنشان کرد: باید بین نقد و انتقاد و تخریب فرق بگذاریم، اگر حرف هایی که زده شده اسمش تخریب است همین آقایانی که در دفاع از یک نامزد حرف می زنند اگر عملکردشان را در یک سال گذشته در فضای مجازی ببینیم اسمش تخریب نیست؟

تخریب هایی که از یک سال پیش شروع شد، بسیار شدیدتر، تخریبی تر و انهدامی تر از اقداماتی بوده که در دو سه هفته انتخابات انجام شده است

وی افزود: در بحث جاده لار جهرم، اداره کل راهداری، مرکز علمی کاربردی و دانشگاه فرهنگیان از یک سال پیش شروع به تخریب کردند و اقدامات آن ها بسیار شدیدتر، تخریبی تر و انهدامی تر از اقداماتی بوده که در دو سه هفته انتخابات انجام شده است. آن هایی که چنین حرف هایی می زنند روی اقدامات شان در فضای مجازی چه اسمی می گذارند.

نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این ها بدون سند و مدرک حرف می زنند، نقد و انتقاد در مورد من و دیگران همه جا لازم است اما اگر اسم این کار تخریب است، این آقایان از یک سال پیش تخریب را شروع کردند.

من موافق این هستم که هر کسی بیشترین رای را آورد به مجلس برود

جمشید جعفرپور در مورد کسانی که می گویند وی باعث پیروزی نامزد گراشی شده است گفت: حرف ناصوابی است که چنین نسبتی به بنده داده می شود، من موافق این هستم که هر کسی بیشترین رای را آورد به مجلس برود و فرقی هم نمی کند، هر کسی که مردم اقبال بیشتری نشان دادند او نماینده منطقه است و باید برای منطقه تلاش کند.

شب انتخابات یکی از عناصر کلیدی نامزد مورد نظر گفت که جعفرپور نباید به مجلس برود حتی اگر یک گراشی برود

وی افزود: این حرف را از دهان یکی از عناصر کلیدی نامزد مورد نظر شب انتخابات در حسینیه سیدالشهدای لار در جمع صادر شد که گفت «جعفرپور نباید به مجلس برود حتی اگر یک گراشی برود».

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نمی خواهیم فضای بعد از انتخابات را متلاطم کنیم اما با این که این حرف در جمع زده شد آن را جدی نگرفتیم و به پای نظر ستاد نگذاشتیم.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب فارس از اول قصد عمل به ساز و کارهای اعلامی شورای ائتلاف کشور را نداشت

جعفرپور در مورد اینکه در این دوره، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب وی را وارد لیست خود نکرد اظهار کرد: شورای ائتلاف فارس از اول قصد عمل به ساز و کارهای اعلامی شورای ائتلاف کشور را نداشت چون شورای ائتلاف نیروهای انقلاب کشور گفته بود که اسم هایی در لیست قرار می گیرند که از پایین به بالا آمده باشند.

وی افزود: دو راهکار را هم پیش بینی کرده بودند تا بدانند چه کسی در صحنه بیشترین مقبولیت را دارد یکی از آن ها بحث نظرسنجی بود که به صدا و سیما سفارش کرده بودند تا فضای مقبولیت نامزدها را نظرسنجی کند. یکی از راهکارها هم از طریق نیروهای انقلابی ای بود که در منطقه حضور داشتند که با یک ساز و کار، کسی که دارای رای و اقبال بیشتری بود معرفی کنند؛ بنابراین، این دو مورد باید از شهرستان ها به استان معرفی می شد، استان هم جمع بندی را به کشور اعلام می کرد و افراد در لیست قرار می گرفتند.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب فارس، از همان ابتدا قصد مهندسی داشت

نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب فارس از همان ابتدا قصد مهندسی داشت، شخصی را از قبل در نظر داشتند و می خواستند ایشان را به عنوان شخص منتخب معرفی کنند به همین دلیل، برخلاف جاهای دیگر، سفارش نظرسنجی را در لار ندادند و نگذاشتند جلسه ای که باید نیروهای انقلابی و حزب اللهی دور هم جمع شوند و شخص ارجع را معرفی کنند تشکیل شود و آمدند خودشان کار را به دست گرفتند و خودشان از شیراز شخصی را معرفی کردند.

جمشید جعفرپور افزود: از آنجایی که روش دموکراتیک و پیش بینی شده اتفاق نیفتاد و آن ها تصمیم شان بر این نبود که فردی که در نظر سنجی یا در نظر جوانان انقلاب بیشترین اقبال را دارد انتخاب شود باعث شد این نتیجه اعلام شود.

کاری که شورای ائتلاف فارس کرد، لکه سیاهی بر پیشانی کسانی بود که این تصمیم را گرفتند

وی خاطرنشان کرد: من همان موقع گفتم که شخصی که شما انتخاب کردید نفر چهارم لیست پیش بینی من خواهد بود و عملا هم همین جور شد، در واقع، کاری که شورای ائتلاف فارس کرد لکه سیاهی بر پیشانی کسانی بود که این تصمیم را گرفتند.

این انتخابات با یک تنوع نسبی صورت گرفت

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که چقدر معتقد است در این دوره رقابت واقعی به وجود نیامد و عملا همه نامزدها از یک طیف فکری و سیاسی بودند اظهار کرد: در منطقه باز هم تنوع بود و کسانی که خودشان را رسما جزو نیروهای اصول گرا معرفی کردند و نیروهایی که گفتند مستقل هستند و نیروهایی که به طیف های سیاسی معتقد نبودند و بیشتر نیروهای عمل گرا بودند حضور داشتند و این انتخابات با یک تنوع نسبی صورت گرفت.

جعفرپور تصریح کرد: رقابت در مناطق بیش از اینکه سیاسی باشد منطقه ای است و به شدت هم این رقابت وجود داشت حتی در زمان اعلام نتایج هم پیش بینی ای نبود که این موضوع نشان دهنده این است که رقابت بسیار نزدیک بوده است.

در این دور، اصلاح طلبان در کشور حضور داشتند اما اقبال نداشتند

وی در مورد خالی بودن جای اصلاح طلبان در این دور از انتخابات خاطرنشان کرد: در دو دور قبل، اصلاح طلبان در لار بودند؛ این بار، اصلاح طلبان در کشور لیست دادند، اگر اصلاح طلبان آنقدر اقبال داشتند می توانستند به همان لیست شان رای دهند چرا یک نفر از این اصلاح طلبان جزو برگزیدگان تهران نبود. چرا اصلاح طلبان تهران به چهره های شناخته شده از جمله آقای انصاری، آقای محجوب و خانم جلودارزاده رای ندادند؛ این موضوع نشان می دهد که نه اینکه اصلاح طلبان حضور نداشتند بلکه اقبال نداشتند.

رضایتی از من در بیرم، جویم، خنج و اوز وجود دارد و رای ها هم نشان دهنده همین مطلب است

نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی در مورد افت محبوبیتش در شهر لار و اقبال بقیه مناطق به وی گفت: اگر به رای ها توجه کنید من در شهرستان خنج هم در بخش مرکزی و هم محمله، در اوز و در بیرم رای اول بودم و در جویم با اختلاف اندکی نفر دوم شدم.

جمشید جعفرپور تصریح کرد: زمانی که برای نخستین بار آمدم با واگرایی ای نسبت به لار از طرف مناطق مواجه شدم و همه، لار را به دلیل عدم توجه به خودشان سرزنش می کردند؛ بنابراین، شعار و راهبرد «توسعه ی متوازن» را در پیش گرفتم اما امکاناتی که وارد حوزه انتخابیه می شود باید توزیع شود و در یک نقطه همچون لار تجمیع نشود.

وی افزود: اگر بررسی کنید متوجه می شوید که رضایتی از نماینده لار در بیرم، جویم، خنج و اوز وجود دارد و رای ها هم نشان دهنده همین مطلب است.

رای مناطق قابل توجه بود و در بسیاری از جاها نفر اول شدیم اما در لار این رای افت پیدا کرد

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: برخی از کمبودها در لار به وجود آمد یعنی ما همه امکانات را به لار نیاوردیم؛ بنابراین رای مناطق قابل توجه بود و در بسیاری از جاها نفر اول شدیم و در لار این رای افت پیدا کرد.

جمشید جعفرپور تصریح کرد: دومین عامل، فعالیت تخریبی یک ساله ای بود که در مورد لار در فضای مجازی سازماندهی شد و چقدر روی بحث جاده لار جهرم تمرکز و تخریب کردند، چیزی که ما کارمان را هم خوب انجام داده بودیم.

وی افزود: در بحث دانشگاه علمی کاربردی بسیار برای تخریب استفاده کردند و در مورد اداره کل راهداری تخریب هایی را سازماندهی کردند و این کارها در فضای روانی شهر لار موثر واقع شده بود.

توقع نداشتم که در خنج و اوز مشارکت اینقدر ضعیف باشد

نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نکته سوم این افت محبوبیت در لار و اقبال مناطق به من، مشارکت ضعیف به ویژه در مناطق بود و توقع نداشتم که در خنج و اوز مشارکت انقدر ضعیف باشد.

با توجه به شرایط، حضور مقبولی در انتخابات داشتیم و نباید خودمان را سرزنش کنیم بلکه به فکر راه چاره و علاج باشیم

جعفرپور در مورد مشارکت پایین مردم در انتخابات اظهار کرد: اگر شرایط عمومی کشور را در نظر بگیرید متوجه می شوید که تورم و فشارهای اقتصادی روی عموم مردم وجود دارد، احساس ناامیدی ای که در بخشی از اقشار نسبت به آینده وجود دارد و همین بیماری کرونا برخی را از آمدن به این تجمعات بازداشت.

وی افزود: این موضوع ناشی از شرایط عمومی کشور است و کارهایی که دشمن با ایجاد فضای روانی کرده بود تا مردم را از حضور در صحنه بازدارد. با این وجود حضور ما از میانگین کشوری بالاتر بود و با توجه به شرایط، حضور مقبولی بود و نباید خودمان را سرزنش کنیم بلکه به فکر راه چاره و علاج باشیم، چون برخی از کشورهایی همچون آمریکا که به عنوان مهد دموکراسی شناخته می شود انتخابات شان با ۳۰ درصد مشارکت برگزار می شود.

حاضرم هر کمکی که آقای حسین زاده بخواهند در اختیارشان قرار دهم

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چقدر از نامزد پیروز انتخابات یعنی آقای حسین زاده شناخت دارید و ایشان می توانند روی کمک شما در آینده حساب کنند گفت: مهندس حسین زاده را چند سالی است که در تهران می شناسم و باهم رفت و آمد داریم و ایشان در برخی از جلساتی که در دفتر ما در تهران تشکیل می شد حضور پیدا می کرد و مشارکت فکری داشتیم.

جمشید جعفرپور افزود: اعلام کرده ام که حاضرم بنابر وظیفه ای که نسبت به منطقه احساس می کنم هر کمکی که آقای حسین زاده بخواهند در اختیارشان قرار دهم از جمله مدارک، مکاتبات و مستندات را در اختیار ایشان قرار دهیم که نخواهند دوباره از صفر کار کنند، طرح های نیمه تمام را برای پیگیری در اختیار ایشان بگذاریم و هر وقت که به همراهی نیاز داشتند اعلام کرده ایم که حاضریم با ایشان همراهی کنیم تا کل امور منطقه لارستان، خنج، گراش و اوز پیگیری شود.

هزینه تبلیغاتم شخصی بود/ هنوز هزینه ها را جمع بندی نکرده ایم

وی در مورد مبلغ کل هزینه های تبلیغات این دور از انتخابات و منبع تامین آن اظهار کرد: هزینه تبلیغات، شخصی بود و چون هنوز در حال پاس کردن فاکتورها هستیم جمع بندی ای صورت نگرفته است.

الآن هیچ تصمیمی برای انتخابات چهار سال آینده ندارم

نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که چقدر احتمال دارد در دوره بعد انتخابات نیز از لارستان نام نویسی کنید گفت: پیش بینی بسیار سختی است و اکنون که در اسفندماه ۹۸ حرف می زنم هیچ تصمیمی ندارم اما تا چهار سال دیگر خیلی چیزها عوض می شود.

جعفرپور در مورد برنامه کاری آینده اش تصریح کرد: قبل از انتخابات در تهران و عضو هیئت علمی دانشگاه بودم و این بخشی از کارهایم است و همچنین کارهای فرهنگی ای که داشتم را ادامه می دهم و از همین جا نیز در خدمت مردم منطقه هستم و اگر کارهایی بتوانم و گره گشایی هایی در مورد منطقه در اختیارم باشد حتما همراهی می کنم.

به آینده امیدوار هستیم/ مجلسی که تشکیل شده انقلابی است

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به آینده امیدوار هستیم و علی رغم همه فشارها، مردم ایران ثابت کرده اند که با رهبری مقام معظم رهبری و سیستم ولایی می توانیم از گذرگاه ها عبور کنیم، مجلسی که تشکیل شده انقلابی است و محصول این مجلس انقلابی یک دولت انقلابی است که می تواند از مشکلات معیشتی و روزمره مردم گره گشایی کند و مشکلات کلان اقتصادی را با توکل و راه حل های علمی و انقلابی باز کند و بتواند باعث امید و تحرک بیشتر به ویژه در بین جوانانی که گام دوم انقلاب بر دوش آن هاست شود.

جمشید جعفرپور افزود: باید امیدوار باشیم که با رویش های خوبی که در بین جوانان انقلابی و متخصص داریم آینده کشور ما از آن چیزی که است خیلی بهتر می شود و می توانیم به اهداف عالی نظام دست پیدا کنیم.

از آفتاب لارستان به خاطر اطلاع رسانی های خوب و شفافی که انجام داد تشکر می کنم

وی در پایان اظهار کرد: از «آفتاب لارستان» تشکر می کنم که در طول مدت انتخابات اطلاع رسانی های خوب و شفافی انجام داد و به شور انتخابات اضافه کرد.


68 نظر

 1. ضیاپور گفت:

  2

  3

  آقای جعفرپور چرا اَکنار نَچدی؟ هم خوت بدبختت کِه هم اما . حال خَشَن؟ میوووو.

  • محمود اسبی گفت:

   1

   0

   از یک دی و منظر منظر ۷۱۰۰۰ نه و از یک منظر دیگر ۲۰۰ هزار نه فقط و فقط به کسانی بود که یکه تاز ادعای ریاست و زعامت بر مردمان چهارشهرستان و جنوب فارس و غرب هرمزگان داشتند.
   تازه فهمیدند که یک من ماست چقدر کره میدهد.
   تازه فهمیدند که با نگاه حقارت به مردم نگریستن چه جوابی دارد
   تازه فهمیدند که با هیاهو و غوغاسالاری نمی توان به جایی رسید.
   تازه فهمیدند که عدم تحمل منتقد و سرکوب منتقدین چه با توهین چه با فحاشی چه با تطمیع به کجا می رسد.
   تازه فهمیدند که اتکا به ثروتمندان و بی اعتنایی به اقشار متوسط یعنی چه.
   تازه فهمیدند که باید بفهمند.
   ولو خود را به بی توجهی زده باشند.
   حسین زاده فرزند این خاک و عصاره اعتماد به نفس مردم است.
   حسین زاده آهی است که از نهاد و درون خانواده هایی که قربانی اختلاف سازی این خاندان در این منطقه شده بودند بر آمد.
   حسین زاده هشداری است به تمامیت خواهان پرادعا و خالی از معنویت و عقل
   حسین زاده تبلور شعور و غلبه بر احساسات پوچی است که سالها با ان این مردم را به رعیت گرفته بودند.
   حسین زاده یعنی نه به انها و اعلام پایان امپراطوری خودخوانده اشان.
   لار و گراش برادرند و برادر می مانند و ان شالله حسین زاده کاری کند تا به انها ثابت شود که بذر اختلاف کاشتن و دورویی ونفاق را توسعه دادن یعنی چه
   ۲۴۰۰ رای مردم لار به حسین زاده جوان که فرزند این اب و خاک است یعنی اماده ایم برای فردایی بهتر

  • وحید از خنج فارس گفت:

   0

   0

   من که رای ندادم ولی اگر هم میخاستم رای بدهم به جعفرپور میدادم.
   اخه رقیبش میگفتند اهل باند بازی و … هست و طرفدارانش خطرناک هستند حالا بگو متصل به بیت علما هم باشد.
   پسر نوح با بدان بنشست
   کبوتر با کبوتر اسب با اسب

 2. ح گفت:

  1

  2

  جناب جعفرپور هنوز مسایل سیاسی بخوبی درک نکردند اگر اقبال عمومی که خود ایشان اذهان دارند در انتخابات نبود ه قطعا اصلاح طلبان رایی میاوردند پس حدود ۷۰ درصد شرکت نکردند ودر خصوص لار صداقت بخرج ندادید و می دانستید رایی نمی اورید به بقیه کاندیدا دیگر کاری نداشتید و اتحاد گراش ملائک قرار می دادید به نفع کسی که شما را نماینده کرده کنار میرفتید

  • ج گفت:

   1

   1

   جناب اقای جعفرپور سلام
   درود بر شما و پاک دستی و صداقتتان

   اصلاح طلبان با تمام قوا امدند ولی شکست خوردند
   فرماندار و معاون و از همه مهمتر سمبل و نماد اصلاحات در دوره قبل و همچنین جنای اقای دکتر رحیمی نژادان و اقای کامجو و اقای هاشمیان و اقای سید ریحان کشفی امدند و باز شکست خوزدند.
   همه آمدند و از قاطبه مردم منفی شنیدند.
   اتفاقا جناب جعفرپور رای اورد هم در شهر لار هم اطراف
   رای جعفرپور رای به خودش بود
   اما رقیب غیر بومی اش و کاندیدای اجاره ای لارستان ؛ آرایی متشکل از سهام مختلف اصلاح طلبان و تشکل دکتر رحیمی نژادان و قشر متمولین و هواداران معدود پسران اقای ایت اللهی و دو سه محله شهرقدیم داشت و لاغیر .

   البته اگر پسران […]

 3. ادینه گفت:

  0

  3

  جناب جعفرپور
  اگر بعد از ۸ سال نمایندگی مجلس و سال ها فعالیت سیاسی نمی دانستید که اقبال عمومی این بار به نفع شما نیست ، بهتر است دست از فعالیت سیاسی بردارید و بروید فلافل فروشی کار کنید
  از ابتدا هم می دانستید که برنده انتخابات نیستید
  انتخابات را با کمک برخی گروه ها مهندسی کردید که پروژه حذف بروجردی را به نتیجه برسانید
  که موفق هم شدید
  وقتی مشاور شما در همان لحظات اولیه نتایج آرا مطرح می کند خدا رو شکر چیزی را از دست ندادیم
  تیم همان تیم است و چهار سال بعد دوباره برمی گردیم مشخص می شود که چه کسی انتخابات را مهندسی کرده است

  • ناشناس گفت:

   2

   0

   بی ادبی و […] در ذات شماست .
   فلافلی نسبت به نوچه […] بودن و بدزبانی کردن بهتر است.
   شما از سر نادانی به نوعی به قشر زحمت کشی از جامعه توهین میکنید.
   کسی یا کسانیکه با تلفن ثابت به شماره […] با افراد تماس میگیرند و شروع به فحاشی میکنند آیا آن محل ، محل امنی برای شهروندان عزیز لارستانی است؟ شماره و صدای ضبط شده آن بدصفتان در اختیار است.
   آیا کسانی که دوروبر کاندید رانده شده بودند ، از جمله […]حرمت و احترام افرادی همچون حاج یوسف هدایتی که از معتمدین و پیرغلامان شهر هستند را نگه داشته و میدارند ، که تا دو روز پیش به ایشان توهین و قصد حمله داشتند . و ا این قبیل […]
   همین […] که در جلوی حسینیه سیدالشهدا گفت گراشی برود بهتر است از جعفرپور .
   ما افتخار میکنیم که یک جوان روشن و ان شاءالله انقلابی به مجلس راه یافته ، و اگر کاندید غیر بومی و غیر لارستانی بنام بروجردی که به سفارش لامردی ها امده بود برای لارستان قطعاً خطرناک بود.

 4. ناشناس گفت:

  3

  2

  درود خدا بر دکتر جعفرپور صادق و پاک دست

 5. لارستان وخنج وگراش واوز گفت:

  2

  2

  سلام ودرود خدا برشما دکتر جعفرپور
  خدا قوت به شما نیروی انقلابی، دست هایی از پشت پرده نخواست شما باشید ولی ما عضوی از آن ۲۰ هزار نفر بودیم واز شما راضی بودیم در دوره تحریم آمدید ودر نبود دو روحانی بزرگ لار بودید ولی منش وحدت داشتید دیدگاه استانی داشتید ودنبال ارتقا لارستان بودید به خاطر همین همه مناطق را راضی نگه داشتید چه کنیم که مردم لار فقط خودشان را می بینند وفقط دنبال خودشان هستند.انسانی پاک وعدالت محور وبا برنامه بودید شرمنده که قدرتان ندانستیم

 6. ناشناس گفت:

  5

  1

  جناب اقای جعفرپور چه فرقی می کند که وقتی شش ماه پیش به اقای بروجردی گفته اید اگر می اید تا من نیایم دوما پیش عملا اینکار می کردید اگر شما اقای بروجردی را توانمند تر از خود تشخیص داده اید چرا وقتی ایشان آمدند کنار نرفتید مگر دلیل شش ماه پیش شما چه فرقی با دلیل دوماه پیش شما داشت

 7. لاری گفت:

  2

  2

  با دقت مصاحبه جناب بروجردی و جناب جعفرپور را خواندم ، خوشحال شدم که جناب جعفرپور هنوز به لحاظ منش و برخورد و پاسخ همانند یک لارستانی با اصالت به دور از تبلیغات و عصبیت در رفتار ،محترمانه روشنگری کردند.و این تفاوت یک لاری تربیت شده در لارستان است.

  • شهرام گفت:

   2

   4

   خداوند وجود دکتر جعفرپور را برای لارستان حفظ فرماید

   پاک دست و مخلص و صادق

   که هر چه رای داشت از اعتبار خودش بود نه اعتبار پوشالی قبیله مفت خوران

 8. شهروند گفت:

  2

  0

  با سلام
  لطفا مرز تقسیمات بین گراش و لار؛ارتقا دانشکده علوم پزشکی و اداره کل راهداری را قبل از پایان دوره نمایندگیتون پیگیری تا مردم با خاطرات خوشی از شما خداحافظی کنند.

  • شهروند گفت:

   1

   1

   مرز تقسیمات و ارتقا ادارات و… رو جناب اقای سید حسن و سید حسین ایت اللهی پیگیری کنند بهتره

   هم نفوذ دارند هم مقبولیت مردمی و هم اعتبار ویژه
   که البته نتیجه اس را در انتخابات اخیر دیدیم

 9. جمال گفت:

  1

  1

  ايشون ٨ هزار تا رأى نياورده كه داريد ميگيد چرا اومديد!!!؟
  جسارتا ايشون ٢٠ هزار تا رأى داشتن ، اين يعنى عملكرد ايشون قابل قبول بوده و اقبال عمومى داشتن
  ضمن اينكه آقاى حسين زاده پيروز انتخابات نبودن ، پيروز اجماع گراش بودن

 10. لاری گفت:

  2

  0

  آقای جعفر پور پس کمی فکر کنید که چرا ریزش آرای شما زیاد بود در شهر لار فکر نمیکنی یکی از دلایل اصلی آن رفتار اعضای دفتر حضرتعالی در برخورد با مردم بود ؟؟؟؟فکر نمیکنید در هشت سال گذشته مرتب حلقه مشاورین را تنگ و تنگ تر نمودید از ترس انتقاد سازنده؟؟؟آنهایی که ادب را رعایت نمی کردند چه در فضای مجازی و چه در جمع مردم خود را به شما نزدیک کرده بودند از شما که یک انسان فرهنگی بودید توقع نمی رفت که از چنین افرادی حمایت کنید !!!!!!!زمانی که شما آمدید شعارتان وحدت بود پس از هشت سال نمایندگی شما، چقدر از شعار شما باقی مانده؟؟؟چقدر در طول هشت سال توانستید مشکل شهر را از قبیل جاده،فضای فرهنگی و تفریحی و غیره را بهبود ببخشید؟؟؟

 11. ناشناس گفت:

  2

  2

  دکتر عزیز مشکل شما فقط پاک دستی و صداقتت بود که قاتلت شد… آفتابی ها یک کلاش می‌خواستند که مردم زدن تو دهنشون

 12. ناشناس گفت:

  2

  0

  سلام خدمت تمام دوستانى كه نظرشون رو گفتن
  ولى اينو بدونيد كه در بد ترين موقع از لحاظ تقسيمات كشورى ، لار هيچ نماينده اى نداره كه از حق لار دفاع كنه، استان فارس با ٣٦ شهرستان در چهار سال اينده شايد ناظر تقسيمات كشورى باشه و وقتى از لار نامزدى در مجلس نيست ، به نظرتون لار رو استان ميكنن يا لامرد يا جهرم كه نماينده داره؟

 13. ناشناس گفت:

  2

  1

  آقای جعفر پور شما از ۴شهرستان در ۳شهرستان لار گراس و اوز اول نشدین چرا میگین من غیر از لار همه جا ال شدم لار و اوز بروجردی اول شد گراش هم حسین زاده لااقل صادق باشین

  • خرم اباد گفت:

   2

   0

   مشکل اینه که شما که از لرستان اومدید هنوز نمیدونید این منطقه ۱۵۰ روستا و ۱۴ بخش و ۱۳ شهر داره نه فقط لار و اوز و گراش

   اینجا لارستان و خنج و گراش و اوز هست نه بروجرد و اشترینان

   یادت میره
   زشته بابا

 14. ناشناس گفت:

  1

  2

  تمام نماینده ها ادوار لارستان به اندازه شما عادلانه و مثبت برای لار کار نکردن…. برو خدا یارت… راحت وابودش از دست مردم کوفی صفت.. برو وا تهران دگه تا آخر عمرت نگای لار مکن…

 15. لارستان بزرگ گفت:

  1

  0

  درود و سپاس فراوان از اقدامات مهم و وحدت بخش دکتر جعفرپور, همه باید قبول کنیم که دکتر بروجردی با۲۰سال سابقه نمایندگی ناتوانی خود را در به سرانجام رساندن پروژه های مهم بروجرد نشان داده بودند ,پس نمی توانست فرشته نجات لارستان باشد (که حامیان خاص ایشان آن را ملکه ذهن مردم کرده بودند که او نجات دهنده لارستان خواهد بود ,توهم و سرابی بیش نبود)ضعف دیگر ایشان اسیر تفکرات عده ای خاص در لار شدند که متاسفانه از ایشان بااین همه تجربه بعید بود ولی پذیرفتند و سبب نابودی خود وحامیان خاصشان شدند,ان شاالله ۴سال بعد دکتر جعفرپور با قدرت برخواهند گشت,التماس دعا

 16. ناشناس گفت:

  3

  1

  سخنرانی اقای بروجردی درمسجد امام جعفرصادق راچه کسانی به هم زدند پاپی راچه کسی دعوت کرد وهمراهی کرد کلیپ های بروجرد راچه کسانی بازنشرمی دادند و..؟این کارها نه شرعی بود ونه قانونی ولی اقای بروجردی بزرگوا ی کرد وهیچ شکایتی نکرد

  • ناشناس گفت:

   1

   0

   وقتى آقاى بروجردى به اصطلاح بزرگوارتون از گراش شكايت ميكنه با اينكه ميدونه كه نتيجه اى نداره اما تفرقه انداختن رو از همين جا داره شروع ميكنه

   درود بر شرف جعفرپور كه با جمعى از معتمدين و جوانان لارى رفت به ديدار دكتر حسين زاده كه وحدت دو شهرستان رو نشون بده

   اگر شوراى نگهبان انتخابات رو باطل كنه كه يعنى شروع تفرقه و اگر هم نكنه كه قطعا نميكنه بازم شما و تيمت باختيد

  • هادی گفت:

   1

   0

   به ما چه

   یک غریبه اومد کاندید شد با یک غریبه که همشهری خودش بود دعواشون بود

   به ما چه؟؟

  • ناشناس گفت:

   0

   1

   کار تیم آقای محتاجی بود .

 17. ناشناس گفت:

  1

  0

  یک سوالی تو دم موند هر کاری کردیم آقای بروجردی جواب نداد
  آقای بروجردی چرا لارستان؟

  تمنا میکنم عزیزان آفتابی تماسی باهاش بگیرید این سواله داره منو میخوره…
  بی زحمت جوابش بگذارید تو سایتتون.

  • جواب گفت:

   0

   0

   موقع بازگشت اوز و بیرم و هزاران مسایل پشت پرده دیگر چرا سراغ بروجردی رفتید؟ این جواب سوال شماست که چرا لارستان و جالب است که آغا را فراموش کرده اید همانند آنها که به […] پشت کردند

  • لار گفت:

   0

   0

   ما ازش خواهش کردیم چون اون را لارستانی تر از جعفرپور می دانیم
   .
   این توع جواب ها به دلیل نوع کامنت ها است. از ت ه دلمان نیست
   .
   نماینده هر چند پاکدست اگر توانایی ندارد باید کنار برود
   ما گفتیم آقایان با بصیرت این دوره دولت پول ندارد واسه کار عمرانی این دوره نیاز به نفوذ و قدرت داریم شما اسمش هر چی می خوای بزار
   این دوره توانایی یک شخص بانفوذ برای مهر اتمام به مجوزها لازم داشتیم
   اینها مهره های شطرنج ما هستند
   آقای جعفرپور و سایر کاندیدها همه مهره شطرنج هستند که باید به موقع استفاده کرد
   اما وقتی مسئولین صاحب قدرت عقلشون رو میدن دست چندتا بچه همین میشه
   .
   باز شما را سفارش می کنم به عملکرد انقلابی های گراش
   .
   این کامنت ها ۹۰ درصد از رقبا و مخالفین لار است . اونها همه جا آتش تفرقه را زنده نگه میدارن
   حتی بین لار و بستک که هیچ مشکلی نداشتیم همین چند ماه پیش بر سر اچمی اتش بپا کردند
   هوشیار باشید
   سیات آفتاب و سایر سایت ها کامنت ها را مدیریت کنید

  • لار گفت:

   0

   0

   حتی با فرض غریبه بودن وقتی توانایی داره و متعهد به شهر میشه استفاده کرد
   ما تجربه گذشتاگان داشتیم
   ما سید عبدالحسین را از نجف به لار آوردیم و نتیجه گرفتیم
   مدیریت قحطی
   مبارزه
   اسلحه سازی و …
   پس حتی اگر دور بعد توانایی در نماینده ای ندیدیم اگر از جایی بیاوریم که هیچ نسبتی به شهر نداشته اما کمک کند اشکال ندارد

 18. ایرانی لاری خنجی گراشی اوزیاوز گفت:

  2

  2

  تشکر از آقای جعفر پور بابت زحمات ۸ ساله
  وباز هم تشکر که نگذاشتن یک کاندید وارداتی رای بیاره
  منطقه چهارگانه لارستان. خنج.گراش و اِوزباید به دست اهل فن بومی اداره بشه نه یک […]

 19. بنارویه گفت:

  0

  0

  جناب دکتر جعفرپور در دو دوره گذشته بیشترین رای در بنارویه داشت که در این دوره آرا ایشان خیلی ریزش کرد. ایشان به مردم بخش بنارویه قول اداره آموزش و پرورش و دادگاه داده بودن که هشت سال فرصت کمی نبود برای این دو تا اداره
  هنوز هم می خواست سر مردم کلاه بزاره که اینبار مردم خوب از خجالت ایشان در اومدن ، حتی ایشان نتونست در بنارو سخنرانی کنه فقط در حد چند دقیقه توقف جلو در ستاد داشت و الفرار

 20. حسن گفت:

  1

  0

  جناب جعفرپور تمامیه این حرفها به کنار، اینهمه تخریب یک کاندیدا توسط جنابعالی و حامیانتان آیا به دور از انسانیت نیست؟ هم اکنون که دکتر بروجردی با توجه به بحث تاسف بار تقلب انتخاباتی در برخی شعب اعتراضاتی داشته اند باز حامیان شما دست از تخریب ایشان بر نمی دارند و نوای باصطلاح وحدت را سر میدهند .بهتر نبود بجای تخریب به بیلان کاری خود طی ۸ سال اخیر می پرداختید؟

 21. مهران گفت:

  0

  0

  بنده پای صندوق اوز بودم و اکثر روستاییان میگفتن لاریها اجماع نکردن و رای نمیارن پس رای به گراشی بدیم که احتمال رای اوردنش زیاده

 22. ابراهیم گفت:

  1

  0

  اقای جعفرپور اگه مردم از عملکرد شما راضی بودن بدون اینهمه غوغا هم بشما رای میدادند حتی اگر صدها کاندیدا هم برای انتخابات اسم نوشته بودن.مثل جهرم که با اینکه رضایی و صحراییان مهره های مهمی بودند اما رضایی برای چهارمین دوره برنده ی انتخابات شد

 23. محمود گفت:

  1

  0

  اینهمه خراب کردن و فحاشی به اقای بروجردی باز هم سوم شدی

 24. لاری. دل. ازرده گفت:

  0

  0

  بالخره. هم. جعفر پور. وهم. بروجردی. هر. دو. مقصر. بودند. با. لجاجت. طرفین. وهر. دوی. انها. لاریها. شکست. خوردند. وتمام. ارزوها. مردم. لار. رفت. برای ۴ سال. دیگر. همین. وبس

 25. لار گفت:

  0

  0

  جمشید جعفرپور خاطرنشان کرد: علی رغم همه اصرارهایی که صورت گرفت یک شب آقای بروجردی به من زنگ زدند و گفتند که شما از لار کاندیدا شوید و من هم از بروجرد کاندیدا می شوم، در این صورت، لار دو نماینده دارد، یکی شما هستید و یکی هم من هستم و هر دو نماینده لار هستیم. البته به مزاح این را می گویم که وقتی آقای بروجردی این پیشنهاد را به من داد برای این بود که یقه خودش را از دست لاری ها خلاص کند.
  .
  جمشید جعفرپور خاطرنشان کرد: در آن جلسه، آقای بروجردی از این پیشنهاد استقبال کرد که به نظرسنجی های معتبر اعتماد کنیم اما برخی از دوستان گفتند که ما نظرسنجی معتبر نداریم و قبول نکردند.
  .

  .
  .

 26. ایرانی لارستانی گفت:

  0

  0

  برای موفقیت آقای حسین زاده و به ثمر رساندن اهدافشان دعا میکنیم ان شاءالله خدا پشت پناهش باشد
  آرمین یارب العالمین

 27. ناشناس گفت:

  1

  0

  با سلام
  اینکه جناب دکتر جعفرپور طبق گفته خودشان که به جناب بروجردی گفتند اگه شما میایید من کاندید نشوم و خودشون رو کنار نکشیدند بماند.
  اینکه ایشان متوجه نشدند یا متوجهشان نکردند که رایشان کم است هم بماند.
  از همه مهم تر این سوال مرا آزار میدهد که چرا خبر نداشتند که تخریب رقیب انتخاباتی کار تیم ایشان بوده؟
  اگر میدانستند، که یعنی دروغ گفته اند و اگر نمیدانسته اند هم باز دلیل بی کفایتی ایشان هست.
  از این مصاحبه بسیار خوشحال شدم به خاطر اینکه متوجه شدم که انتخاب نشدن شما به حق بوده است.

 28. ناشناس گفت:

  0

  0

  جناب دکتر چرا آمار رای شما در بنارویه اعلام نکردید که تو شهر ۱۵۰ تا رای هم نیاوردید یه بار دیگه هم به لیست نگاه کنید ببینم کی چهارم شده که شما پیش بینی کردید ؟؟؟؟؟امثال دکتر جوکار زنگ خطری در آینده برای شماست۹۶ درصد آرا یعنی بنارویه متحد و با غیرت

 29. عباس گفت:

  0

  1

  سلام ودرود بر دکتر جعفرپور
  خدمات صادقانه شما در این وانفسای اقتصادی خیلی خوب بود
  و عموم مردم از منش و رفتار و عملکرد شما تشکر می کنند
  بد خواهان لارستان موجب اختلاف شدند و نگذاشتن مردم انتخاب آزاد کنند
  رودربایستی با بعضی موجب عدم شرکت چشم گیر شد
  از چند روز پیش از رای گیری داشتند تبلیغ می کردند که شنبه جلو حسینیه اعظم
  جشن می‌گیریم
  ولی اراده الهی غیر از خواست افراد است

 30. ناشناس گفت:

  0

  0

  مرحبا به آفتاب لارستان ما نمیگیم بروجردی و جعفربور بد اما […] کم از پای جعفربور نخوردند و نبردند گویی میراث بدریشان بود الحمدالله که نیرنگشان نقش برآب شد

 31. ناشناس گفت:

  0

  0

  این […] اختیار با خودش نبود جریان وابسته به نهادها او را نگه داشتند
  اوسیاست نمی داند که بفهمد رای نداردمعنی حرفش این است که اگر آن […] دوباره دورش جمع شوند با کله خواهد آمد

 32. لارستانی گفت:

  0

  1

  با سلام
  ضمن تشکر از افتاب لارستان و دیگر رسانه ها بخاطر انعکاس نظرات، اکنون که نتایج مشخص شده لازم است نکته ای را در خصوص آقای جعفرپور مطرح کنم که برای عموم قابل تامل خواهد بود، در دوره قبل طبق هماهنگی اقای جعفرپور با همین طیف گراشی ها ، موضوع لاری و گراشی را بر سر زبان مردم انداختید تا لاری ها ترغیب شوند به شما رای دهند و با وجود ان حدود ۱۵۰۰۰ رای ریزش داشتید، و اگر این ترفند شما نبود حتی در دوره قبل نیز انتخاب نمیشدید، حال پس از حضور آقای بروجردی و دیگر گزینه های لاری، طبق قول و وعده قبلی که با گراشی ها داشتید و دین آنها که از دوره قبل گردن شما بود، حاضر به کناره گیری به نفع یکی از کاندیداهای لاری نشدید در حالی که نتیجه ی این عدم اجماع برای شما کاملا واضح بود، مردم لار و لارستان این […] شما را فراموش نخواهند کرد که البته مسبوق به سابقه است، ضمنا با توجه به ضربات سنگینی که به زودی منطقه لارستان خواهد خورد و شاهد خواهید بود ، ( البته نه بخاطر خدایی ناکرده بی انصافی گراشی ها، بلکه بخاطر ماهیت رقابت بین دو شهرستان) فکر و خیالات در دست گرفتن نمایندگی دفتر اقای مهندس حسین زاده را از سر خود و تیم خود بیرون کرده و به مردم کمتر دروغ بگویید، شما با هدف همین پیشنهاد سراسیمه به نزد ایشان رفتید نه جهت حفظ وحدت،
  در پایان توصیه میکنم قبل از اینکه مردم ریشه تیم شما را از منطقه قطع کنند ، تا قبل از جابجایی اقای مهندس حسین زاده ، در تهران بمانید و هیچ فعالیتی برای منطقه نکنید ، چرا که عدم فعالیت شما بر ضد لار یعنی پیشرفت لارستان.

 33. S.a گفت:

  1

  2

  قبل از اینکه بخوام صحبتی کنم درمورد دکترجعفرپور
  ابتدا چند نکته رو به منتقدان عرض میکنم؛البته اگر این افراد قصد نقد داشته باشند نه تخریب
  اول اینکه آداب نقد رو رعایت کنید چطور وجدانی دارید که با سطحی بسیار پایین و با الفاظی که شایسته صحبت با هیچکسی نیست سخن میگویید؟!
  در ثانی لطف بفرمایید قبل از اینکه جناب دکتر را متهم کنید که کاری انجام نداده اند در گوگل سرچ بفرمایید اختیارات نماینده مردم و وظایف نماینده مردم الحمدلله عصر عصر تکنولوژیست و با یک سرچ دنیایی از اطلاعات به دست می آید
  ثالثا واقعأ چطور منکر اقدامات این دکتر بزرگوار هستید؟ بنده شمارا به یک چالش بصیرتی دعوت میکنم به نظر شما استقلال یک کشور یا یک منطقه حرف اول را میزند یا پر کردن چاله چوله های خیابان؟
  اتفاقا بنده معتقدم که دکتر جعفر پور بسیار پرتلاش بودند و هستند و اقداماتی انجام دادند که اگر ایشان مجدد نماینده میشدند گلستانی میشد
  شما به این نکات دقت کردید که آنچه جناب جعفرپور در راستای استقلال لارستان انجام دادند چقدر عظیم است؟ بسیاری از ادارات عنوان معاونت یافتند دانشکده علوم پزشکی مستقل شد و هزاران استقلال دیگر….فراتر از این تفکرات فکر کنید برای پیشرفت ابتدا استقلال لازم است،شما فکر میکنید اگر کسی نماینده شد مجلس و رئیس جمهور نشسته گوش به فرمان نماینده که نماینده بنویسد و آنان امضا کنند؟!!!
  سخنی هم عرض کنم به آن عزیزانی که مدام جاده لار جهرم را پیش میکشند عزیزان مسلمأ قلب همه لارستان از وقایع این جاده پردرد است اما آیا آقای جعفرپور کاندید وزارت راه و شهرسازی بوده اند؟ یا پیمانکار جاده؟! ایشان نماینده مردم هستند و مسئله مردم را بیان میکنند
  ایشان درخواست میدهند و پیگیری میکنند دیگر این مسئله را بچه سال ۱۵,۱۶ ساله هم میداند که اجرای این امور بسته به نظر مسوولان کلان است.
  یک سری منتقد دیگر میگویند جناب جعفرپور از افراد نزدیک خود کسانی را مشغول به کار در برخی مراکز کرده است
  جای تعجب است واقعأ دقیقأ این مسئله برایم تداعی میشود که در زمان پیامبران وقتی پیامبران دعوت به خدا میکردند مردم میگفتند تو چطور پیامبر هستی که مثل ما راه میروی،غذا میخوری و…خب عزیزان نزدیکان ایشان هم همشهریان شما هستند اگر فرض را بگذاریم که یک درصد حرف شما درست باشد،نزدیکان ایشان اشتغال نمیخواهند؟ زمانی از این نکته معترض باشید که نزدیکان ایشان مانند آقازاده های کشوری باشند و در مسوولیت، چون دیگر از نزدیکان دکتر جعفر پور هستند باید از جامعه دور باشند؟عزیزان انتخابات به هر صورت تمام شد اما این را بدانید که رأی ما و شما آثاری چندساله دارد
  شما اگر در جلسات دکتر جعفر پور حضوری داشتید و سخنان حامیان ایشان را شنیدید که یادتان هست و کسانی هم که نبودند یا به یاد ندارند من مجددأ بازگو میکنم؛این جلسات هدف روشنگری داشت کسانی به عنوان حامی انتخاب شده بودند که در سطح مطلوب بالایی بودند جناب راستگو،جناب ستاری
  شما سخنان جناب ستاری را به یاد بیاورید ایشان خود یکی از افراد سرشناس لارستان و استان هستند پس بی دلیل حمایت نمی‌کنند اگر به محل زندگی و فعالیت ایشان سری بزنید می‌بینید که مسوولیت های محوله خود را به نحو عالی انجام داده اند و مشاور و مباشر زبده ای هستند در کنار بقیه مسوولان پس حمایتشان مارا مصمم تر میکرد به انتخاب درست ایشان گفتند آقای جعفر پور نه به نان نیاز دارد نه به نام و همینطور هم هست سمت هایی که جناب جعفرپور دارد از یک نماینده بودن پرطمطراق تر است،و این نکته که مدام تأکید داشتند در برابر رأی خود مسؤول هستید،
  شما وقتی بخواهید کسی را بشناسید نگاه می‌کنید ببینید اطرافش چه کسانی هستند؟ حامیان دکتر جعفرپور چه از نظر اعتبار علمی،چه از نظر محبوبیت منطقه ای سرور هستند.
  سخن بسیار است ولی نکات کلیدی کفایت میکند
  چند جمله ای هم بنده به دکتر جعفر پور عزیز عرض میکنم که جناب دکتر مسلمأ اگر دقت کنید در باطن نفر اول انتخابات خود شمایید چون رأی شما نه برخاسته از اجماع بود نه برخاسته از وصل بودن یه یک خانواده
  رأی شما فقط رأی به خودتان بوده است.
  جناب دکتر این طعنه ها امیدوارم شمارا دلسرد نکند همانطور که رهبر عزیزمان میفرمایند بصیرت حرف اول را میزند اما متأسفانه بصیرتی نیست.
  به شما عرض میکنم زمانی که دیدید آماج انتقاد و تخریب های ظاهر گرایانه بی اساس و بی مطالعه به سمت شما می آید بدانید در مسیر موفقیت هستید
  جناب دکتر از همان ابتدا قصد بر این بوده که شما نباشید از هر راهی که شداین تلاش را کردند.
  اما ما مفتخر هستیم که اصلح را انتخاب کردیم حتی اگر ۷۲ نفر بودیم.

 34. ناشناس گفت:

  1

  0

  خدا خیرت بده دکتر جان
  مردم قدر شما رو در این دوره خواهند دانست
  هنوز چیزی نشده دارن نیروهای لاری اداره راه رو قلع و قمع میکنن
  بازم خدا رو شکر که امروز یه کاندید جوان خوش فکر نماینده شد. وگرنه با رای آوری اون کاندید ۷۰ ساله و تیم عجیب غریبش دیگه امیدی به آبادی منطقه نمیموند

 35. ناشناس گفت:

  1

  1

  طرفداران جعفر[پور] ایشون نفر سوم شد. حالا فهمیدین اقبالی ندارین؟

 36. ناشناس گفت:

  0

  1

  کیه که ندونه جعفرپور با هماهنگی سر[…] تا آخر تو صحنه موند؟

 37. لاری گفت:

  0

  1

  جعفرپور ۴ صبح میره فرمانداری بغل میده به حسین زاده.. لابد اتفاقی بوده. پشتشون هم سرهنگ […] اتفاقی وایساده

 38. ناشناس گفت:

  0

  1

  جعفرپور […] کن سیاستو رها کن

 39. ناشناس گفت:

  0

  0

  م[…] مسوول دفتر جعفرپور صبح تا شب با پاپی نژاد بود. متوهم تویی آقای نماینده

 40. گراش گفت:

  0

  0

  مرز تقسیمات بین لار و گراش مشخص هست .باید طوری تقسیم شود که دو تا شورا شهر قبول داشته باشند .مدارک زیادی وجود دارد ولی به نظرم باید مسالمت آمیز باشد .فک کنم از سمت گرا ش بعد پلیس راه پل اول اونجا مرز گراش هست .الان دور تا دور پلیس راه قدیم مال گراشی ها هست .باید عادلانه فکر کنید .شما کیلومترها تجزیه شده اید و با دوکیلومتری نباید خودتان خراب کنید .دانشگاه علوم پزشکی هم با اتحاد سه شهرستان شاید ایجاد شود ولی بسیار مشکل هست .مشکل مردم گراش جاده مواصلاتی هست که اگر جاده صحرای باغ و چک چک ساخته شود شاید حسین زاده بتواند جواب مردم گراش را بدهد .اشتغالزایی صدرصد انجام می دهد ولی جاده مواصلاتی خیلی مهم هست

 41. !!! گفت:

  0

  0

  اقای جعفرپور به چه دلیل شش ماه پیش اقای بروجردی را بر خود ترجیح دادید ولی دوماه پیش نه شما تغییر کرده بودید یا اقای بروجردی یا دلیل دیگری داشت

 42. محمد گفت:

  1

  0

  جناب جعفرپور برای رضایت خداوند پا به عرصه انتخابات گذاشت و خدمت هم کرد به هر چهار شهرستان ولی در لار تخریب زیاد بود
  این دوره یکی از خارج اومد و از بدو ورود خود را پیروز میدان میدانست و همین غرور کاذب موجب شود که دنبال اجماع نباشند
  هرچه در توان داشتند به میدان آوردند با این رای
  که این هم حداقل نصفش متعلق به تشکل لارستان است و نجیب زاده
  آری فواره چون بلند شود

 43. از بازار قیصریه برای همه لاریها گفت:

  0

  0

  هر که امد وهر چه بود به ضرر لار تمام شد ما لاریها در انتخابات باختیم وتا ۴ سال اینده نه از استان شدن خبری هست ونه از ارتقای علوپزشکی وسایر ادارات کل خلاصه همه بروجردی وهم جعفر پور وهم سایرین به فکر لار ولاری نبودند وتنها به منافع شخصی خودشان فکر کردند وشد انچه نباید میشد

 44. ناشناس گفت:

  2

  1

  آقای دکتر جعفرپور شما دو شغله بودید عضویت در شوری انقلاب فرهنگی مهمتر از نمایندگی لارستان بود لذا برای حوزه نمایندگی اطرافیان شما تصمیم می گرفتند

 45. قابل توجه جناب جعفر پور گفت:

  0

  1

  این نوشته ها واگر صدها بار شما ودیگر افراد مثل شما اینها را بنویسند وصدها بار صحبت نمایند درد شکست ما لارستانیها در انتخابات مجلس را دوا ودرمان نمی کند مردم لار شما ها رانمی بخشند ما بک فرصت بسیار خوب را در مقابل گراش از دست دادیم

 46. ناشناس گفت:

  0

  0

  دور اول ودوم آقای جعفرپور با اجماع وبا حمایت بیت آقا رای آوردید .اینبار اگر ایشان بخاطر لارستان انصراف می داد نامش جاویدان می شد ولی وقتی از طرف خدا نمی خواهد عاقبت بخیر شود نشانه این است که ایشان احترام به بیت رعایت نکرد و کسانی که دوره گذشته باعث رای آوردن شدن بطریقی آنهارا کنار زد.

  • بيرم گفت:

   0

   0

   خواسته ي بي جايي بوده . دكتر جعفرپور در همه مناطق اول بوده اند . بروجردي در لار احتمالا اول شد.شخصي كه از همه جا رانده و مانده شده مي خواست خودش را به لارستان بزرگ تحميل كنه كه دور از همه چيز است. آقا انصاف هم چيز خوبيه

 47. شهروند گفت:

  0

  0

  با سلام
  جناب دکتر جعفرپور چجور اینقد پیش بینیتون قوی بود که در صورتی که آقای دکتر بروجردی از لار کاندید بشن در فضای مجازی تخریبش می کنند اما پیش بینی برای خودتون نکردید که نفر اول نمیشید!!!

 48. نگران گفت:

  0

  0

  کاش جناب نماینده تمهیداتی، حرفی، کمکی،بلانسبت درخواستی نسبت به کرونا میگرفت . نکنه فردا صبح جمعه با خبر میشه

 49. لاری گفت:

  0

  0

  چه جالب خودتون میدونستین که با اومدن بروجردی مردم لار چطور قوی میشن و بهش رای میدن و شما رو قبول ندارن پس چرا ۱- کنار نرفتین ۲- با تهمتهای بیروا سرکوبش کردین
  واقعا ما مردم عادی برای شما ها متاسفیم جناب جعفرپور.
  حداقل بزرگی بروجردی بر مردم لار ثابت شد و کسی رو تخریب نکرد. صبور بود

  • منطق مناطق گفت:

   0

   0

   مناطق هيچكدام و آرا نشان داد در لار هم حداقل ۵۰درصد بروجردي تحميلي را نمي خواهند. و آرا نشان داد مناطق و درصد بالايي از شهر لار به جعفرپور اعتماد بيشتري دارند.

 50. ناشناس گفت:

  0

  0

  جناب ج ج هرچه کشیدی وضربه خوردی از رییس دفترت م م و از مشاور اعظمت م م بود دنبال هیچ کس هم نگرد
  ختم کلام والسلام

 51. ناشناس گفت:

  0

  0

  پانردهم اسفند سالگرد مرحوم نخبه است
  حیف که جناب جعفرپور وطرفدارانش از خود گذشتگی مرحوم نخبه وجناب حاج یوسف محبی در اسفند ماه سال ۱۳۹۰ فراموش کردند.
  که چگونه بنفع لارستان انصراف دادند و موجب شد جناب جعفرپور به کمک ویاری مردم به بهارستان برسد
  این هم خواست الهی است که بعضیا ختم بخیر بگرداند وبعضیا نگرداند

 52. ناشناس گفت:

  0

  1

  ختم کلام- مردم منطقه راحت شدند-امیدواریم مجدد بعد از چهارسال هوای بهارستان بسرت نزند- این هم از اجماع مردم لارستان بود والا شما در دور اول اصلا کسی شمارا نمی شناخت- مارای به لارستان داده بودیم- ختم کلام نمک نشاسی در آوردی ودوستدار منطقه لارستان نبودی والا بخاطر لارستان انصراف می دادید- هم خودت را از چشم مردم انداختی وهم لارستان را به این روز نشاندی- به هرحال باز می گوییم خدا نگهدارت.

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   شما به عنوان يك لاري داري صحبت مي كني كه فقط لار را ديدي.دكتر جعفرپور در ديگر مناطق از جمله خنج. اوز.بيرم و جويم راي اول شد شما لاري ها خراب كرديد حالا تاوانش هم بايد بديد.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان