میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در6 دسامبر 2019 ساعت 2:42 ق.ظ سرویس:مطلب شما 43 دیدگاه 1,286 بازدید

آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟!

آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟!

آفتاب لارستان: با آغاز زمان نام نویسی داوطلبان انتخابات پیش روی مجلس در حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز، بحث انتخاباتی در محافل و مجالس و در فضای مجازی حسابی داغ شده است. یکی از مباحث اصلی این روزها بحث بر آمدن یا نیامدن دکتر «علاالدین بروجردی» از این حوزه انتخابیه است که غالب افراد را به دو قطب موافق و مخالف تقسیم کرده است.

در ادامه یادداشتی از «ابوذر مهربانی» در این مورد را با این توضیح تکراری بخوانید که مطالب مندرج در این بخش لزوما موید دیدگاه «آفتاب لارستان» نیست و حق پاسخگویی به آن در همین سایت محفوظ است.

***

ابوذر مهربانی: سالها پیش و در پی یک موج امید آفرین لابلای خبرهای تلخ مکرر از عملکرد نماینده وقت که باعث تشنج و تفرقه عمیق در منطقه شده بود «خبر آمد» که داماد آقای گپ پاشنه کشیده و همت گمارده که نماینده مردم لارستان بزرگ شود. آی مردم چه نشسته اید که او منتظر ندای لبیک است و عده ای نه چندان قلیل به دعوتش راه طولانی تهران را شتافتند و از وی استمداد طلبیدند. در میانِ با دست پس زدن ها و با پا پیش کشیدن های ریاست محترم کمیسیون امنیت ملی، استخاره بد آمد و ایشان موکلین خود از بروجرد را بر نائبین «مسقط الرأس» ترجیح دادند.

حالا اما بیش از ۸ سال از آن ماجرا گذشته و مناسبات منطقه خیلی تغییر کرده است. شور و شعف جوانان برای حضور و فعالیت در کنار تجربیات بزرگان خودساخته این شهرکه علیرغم هزینه های زیاد، حالا دیگر یاد گرفته اند بدون سایه حضرات عظام آیت اللهی و موسوی گلیم شهر را از آب بکشند معادلات سیاسی را متفاوت ساخته است. لکن اینها خیلی مهم نیست. آنچه بیش از همه تغییر کرده؛ مناسبات و معادلات بروجرد است که نمی بایست برای لارستان بزرگ با همه مشکلاتش، با همه یتیمی اش و با همه مظلومیتش سرنوشت سازی کند و تعیین تکلیف.

آنچه بر همه واضح و مبرهن است جناب آقای دکتر بروجردی نه تنها در دوره آتی، بلکه در رقابت انتخاباتی قبلی نیز از اقبال دلچسبی در بروجرد برخوردار نبوده و شانه به شانه رقیب وارد مجلس شده است و بی شک امید چنین مطلوبی در دوره آتی به حداقل ممکن کاهش خواهد یافت. شاید از این روست که ایشان حالا یاد علاقه اش به لارستان بزرگ افتاده و باوجود عدم شناخت و اشراف کافی به نیازها و مشکلات مردم، آداب و رسوم، فرهنگ و سنن و تعاملات منطقه ای، عزم جزم کرده اند که این بار شانس خود را برای جلوس بر صندلی سبز بهارستان از دروازه قدیمی لارستان امتحان کند. البته تا اینجا هم مانعی ندارد. هرچند خیلی دیر اما بسم الله جناب دکتر. ما لارستانی ها، خنجی ها، اوزی ها و گراشی ها اتفاقاً بسیار مهمان نوازیم. قدمتان بر سر چشم. اما فراموش نمی کنیم و نمی کنید که مردم این دیار قد و قواره سیاسی و اجتماعی خود را از مردم بروجرد کوتاهتر نمی دانند. بدیهی است که ما از اینکه شما در رأس قدرت و شهرت و محبوبیت، آن زمان که با هرکسی پالوده نمی خوردید خود را حسب وظیفه خرج بروجرد کرده باشید و حالا خسته و فاقد برش سیاسی قبلی، بیایید و به لارستان خدمت کنید حس خوبی نخواهیم داشت.

در این میان بزرگترین دغدغه حقیر این است که شما بخواهید جبران مافات فوق را از اعتبار خانواده مقدس حضرت آقا و بیت بزرگوارشان خرج کنید. بی شک صرف هزینه در چنین رقابت پرچالشی که قرار است جوان ترهای ما باشند، بزرگترهای ما باشند و شما هم باشید نه تنها پیروزی شما را در پی نخواهد داشت بلکه خط قرمز مردم لارستان؛ یعنی نقد و چالش بیت آقا را در پی خواهد داشت.

من به شخصه نگران آن روزهایی هستم که شما بدون پشتوانه اجتماعی در لارستان و فاقد شناخت لازم از مناسبات، بیایید و از آن بزرگواران در مناظره ها و گپ و گفت ها به عنوان مزیت رقابتی و پتانسیل رای آوری بهره برداری کنید. آنگاه دور از ذهن نیست که نه تنها به حداقل رای ممکن برسید بلکه ۲ اسفند ۹۸ پایان همه زحمات چند ده ساله سیاسی شما شود. خیلی تلخ است که شما بر اساس تحلیل فوق نتوانید از لارستان بزرگ وارد مجلس شوید و این شکست مهر پایان پرونده زحمات پرافتخار شما بشود./ و العاقبه للمتقین


43 نظر

 1. لارستان بزرگ گفت:

  4

  0

  احسنت جناب مهربانی.از شما شناخت آنچنانی ندارم اما سخن شما منطقی بود.در این سن و سال و با این اوضاع و مقبولیت سیاسی بروجردی حضورش بی معناست.آفرین به شجاعت شما.

  • علی گفت:

   2

   4

   شجاعت یعنی چی ؟ شجاعت یعنی آقای مهربانی بفرمایند نماینده محبوبشان دکتر جعفرپور در این ۸ سال چه کار شاقی کردند حداقل یک مورد عنوان کنند ؟ به نسبت نمایندگان لامرد و جهرم ….

 2. رضا محبی گفت:

  1

  2

  جناب مهربانی عزیز
  کاش از این دست نصایح برای کاندید متبوعتان نیز در آستین داشتید و تنها جناب بروجردی را مورد خطاب قرار نمیدادید
  و یا از جوانان وام نمی گرفتید و حال که یعنی در متنتان میخواهید از نیروی جوان و نخبه حمایت کنید پس روی سخنتان باید به شخص دیگری که تقریبا از وضعیتی نزدیک به جناب بروجردی برخوردارند نیز باشد.
  این مردم دیگر مردم ۸ سال پیس و ۴ سال پیش نیستند و همه موارد و مطالب رامطالعه میکنند و صداقت گفتار نویسنده را با تمام وجود درک میکنند
  ففط یادآوری میکنم اگر دلسوز حضور جوانان هستید لطفا اینچنین مقاله ای برای کاندید پا به سن گذاشته و سن بازنشستگی رد کرده مورد وثوق خودتان نیز نگارش بفرمایید.والعاقبه للمتقین

 3. مهرداد گفت:

  0

  1

  مثلا شماهايي که طرفدار دکتر جعفرپور هستين ،ايشون چه گلي بر سر منطقه زده ؟جاده ها رو دو بانده کرده ،کارخانجات بزرگ و صنعتي آورده تو منطقه براي اشتغالزايي ؟ ادارجات رو کل ،کرده که ديگه نخواهيم بريم مرکز استان .منطقه ويژه اقتصادي و بندرخشک اورده تو منطقه تازه ايشون هشت سال دنبال مصوبشه ،علوم پزشکي رو ارتقا به دانشگاه علوم پزشکي کرده ؟،دانشگاه فرهنگيان رو تو منطقه مستقر کرده ؟.الان انتقال خون لارستان چندين شهرستان جنوب فارس و شمال هرمزگان رو تحت پوشش داره هنوز نتونسته اين مرکزرو مستقل کنه ،يک کتابخانه مرکزي لار که در حوزه وظايفشون هست نتونسته بعد هشت سال به بهره برداري برسونه و هنوزتو لار ما يه سينماي درست و حسابي نداريم …آخه ايشون چه کار اصولي انجام داده ،آخه اوز شهرستان شد ايشون چه امتيازي براي لارستان گرفت

  • گوش کن گفت:

   1

   0

   حداقل براوز زن اقای جعفرپور بدنبال منفعت شحص خود نبوده اند

   حداقل برادر زن اقای جعفرپور به منتقدینشون فحاشی و بددهنی نکرده اند.

   مونده و رونده از جاهای دیگه هم نیستن.

 4. هرمزگان لار گفت:

  1

  0

  این وسط اقای محتاجی با سیاست داره میره جلو مردم آگاه باشید محتاجی هم دست کمی از بروجردی نداره

 5. ناشناس گفت:

  0

  1

  سلام حرفهای آقا مهرداد بسیار درست و حرف دیگر مردمان لار است

 6. مهربان گفت:

  0

  0

  سلام
  با عنایت به عدم مقبولیت دکتر جعفرپور در سطح منطقه لطفا وقت و انرژی خود و دیگران را در موقعیت حساس تلف نفرمایید چاره ای باید تا زمان از دست نرفته وکاندید قوی را پرزنت کرد هشت سال مهجوریت بس است والسلام

  • نامهربان گفت:

   1

   0

   جعفرپور حتی با انتقادات وارده بازهم لاری است و جایگاه ارزشمندی بین نمایندگان دارد نه مثل بروجردی است که نتوانیت رای رییس کمسیون امنیت رو بیاورد.

 7. ناشناس گفت:

  1

  0

  اینکه آقای بروجردی در آخرین لحظات تصمیم می گیرند از لارستان به مجلس بیایند کمی جای سوال و تامل است و قطعا حق هر کسی است که تحلیل هایی در ذهن خود داشته باشد. چنانچه شنیده ها حاکی از آن بود که جناب دکتر تا همین اواخر تمام تلاش خود را نمود که در لیستی از شهر تهران خود را بگنجاند ولی توفیقی نیافت. و یا در بروجرد با کسی مثل عباس گودرزی باید پنجه در می انداخت که به شدت مخالف ایشان است. نکته دیگر اینکه در سال دوم دور دهم جناب بروجردی با قرعه به کرسی ریاست کمیسیون نشست و از سال سوم ایشان رییس کمیسیون نبودند که این موضوع معلول ازدست رفتن جایگاه ایشان درمجلس نیز هست. اگر طرفداران ایشان روی قدرت و نفوذ ایشان برای تبلیغات حساب کرده اند،بهتر است صادقانه به مردم بگویند که ایشان جایگاه گذشته خود را ندارند. نکته دیگر اینکه نویسنده مطلب به اتکای ایشان به بیت حضرت آیت الله آیت اللهی بزرگ اشاره کردند که این هم باید در نظر داشت فرزندان محترم آن بزرگوارنتوانسته اند درصدی هم از جای خالی پدر عظیم الشان خود را پر کنند.چه، اگر اینگونه بود در ضایعه ازدست رفتن بی بی بزرگوار افرادی که از مریدان آن حضرت بودند حتی مطلع نشدند. قطعا جناب بروجردی که از کهنه کاران عالم سیاست هستند به همه این نشانه ها می اندیشند و خواهند آمد.

 8. قنبر گفت:

  4

  0

  سلام
  مطلب بسیار عالیه واقعا بروجردي بهتر از جعفرپور نیست و باید گذاشت جوانانی که اهل معامله نیستند
  و سفارش های هزار میلیاردی هم نمی دهند
  و شجاعت منحصر به فرد دارند وارد عرصه شود

 9. ناشناس گفت:

  0

  3

  آقای ابوذر مهربانی شما که اصلا در لار زندگی نمی کنید که درد مردم منطقه بفهمید.باید طرفداری از نماینده کنید چون در تهران پست به شما داده است

  • ابوذر مهربانی گفت:

   2

   0

   حوزه فعالیت و شغل اینجانب_ که البته حائز پست دندان گیری هم نیستم- با ارتباطات و فعالیت جناب جعفرپور در دو دنیای متفاوت است. بخش خصوصی که بنده در آن کار می کنم تابع چارچوب متفاوتی است و ربطی به جریانات شهر و نماینده مجلس ندارد. شما هم گمان نکنید اگر به نام ناشناس حقی را ضایع کنید و اظهار خلافی بنویسید شامل مصداق حق الناس نخواهد شد. در صورت تمایل با بنده تماس بگیرید تا شفاف تر توضیح بدهم. با تشکر و احترام.

  • ناشناس گفت:

   1

   0

   اقای مهربانی ! تقریبا همه دوستان و هم دوره ای های شما می دانند که شما کاملا نزدیک به جعفرپور بوده و تقریبا مسئول دفتر تهران ایشان درمورد مسائل مرتبط با حوزه انتخاباتی ایشان بودید.
   بحث حق الناس هم پیش نکشید.

 10. لاری گفت:

  0

  2

  جالب است امثال ایشان و محبی پور که جناب بروجردی را مورد خطاب قرار میدهند نمیدانم چرا در مقابل نقد هشت سال بی کفایتی محرز جناب جعفرپور سکوت کرده اند!!! و تا کنون داد سخن سر نداده اند!!!! پس این به این معناست که همچین مقاله هایی با غرض نگاشته میشود.

 11. سعید گفت:

  0

  0

  پس جناب نماینده کنونی هم نباید با سن بالای شصت دیگه در انتخابات شرکت کنه. پس چرا روز اول با اون همه لشکر اومد؟!
  اگر قرار بر میدان دادن به جوانان است، پس هر دو نفر یعنی بروجردی و جعفرپور نباید وارد این عرصه بشن و جاشونو بدن به جوونا.
  چطور از نظر شما برای بروجردی زشته که رای نیاره اما برای جعفرپور زشت نیست؟
  شماها نگران این هستید که با اومدن بروجردی، جعفرپور کلا حذف خواهد شد

 12. لاری گفت:

  0

  0

  جالبه، اینقدر که خودِ اصولگراها به جونِ هم افتادند؛ اصلاح طلبان ساکت و متین و سر به زیر دارن میرن جلو

 13. ناشناس گفت:

  0

  0

  آقاي محتاجي كه با اون گندي كه سال ٨٨به بار آورد محال هستش مردم بهش. راي بدن خيالت راحت

 14. ناشناس گفت:

  0

  1

  جناب مهربانی عزیز
  شما و نماینده مورد حمایتتان باید اتفاقا مدیون آقای بروجردی باشید چرا که اگر غیر این باشد در مرام و مسلک ما می گویند بی معرفت. مگر یادتان رفته همین آقای جعفرپور پیشنهاد شخص آقای بروجردی بود به آغای گپ
  آقای جعفرپور اگر روال طبیعی را طی می کردند عمرا می توانستند نماینده مردم لار باشند دری به تخته خورد و با پیشنهاد ایشان هشت سال با خدمات کوچکشان لارستان بزرگ را به این حال و روز انداخته اند.
  بنابراین بهتر بود نماینده مورد حمایت شما به جای رقابت با ایشان انصراف داده و در کنارشان باشند چون به آقای بروجردی مدیون هستند.

 15. ناشناس گفت:

  1

  0

  بروجردی و محتاجی مهره های سوخته هستند.این را باید متوجه بود.

 16. چکلک گفت:

  1

  2

  آقای مهربانی که دلت به حال جوانان لار میسوزه اگه راست میگی به جعفرپور بگو چرا اینهمه جوانان پرتلاش و با مدرک بالا و نخبه لارستان که بیکار هست چرا به مدیریت ادارات لار بکار نمیگیره و منتظر هس رئیس اداره ای با او مخالف باشه فورا عوضش کنه و فرد غیر بومی بیاره . و به جای شایسته سالاری برای ادارات افرادی به کار میگمارد که از باند خودش هست . اینقدر به بروجردی حسادت نکنید گرچه من با ایشون هم موافق نیستم ولی باید بگم کسی که در مجلس چایی داده و کسی که باعث رعب و وحشت مردم و جوانان لارستان در حوادث لار شد جایی توی مجلس ندارن و نباید برن مجلس فقط باید از قشر جوان و با ایده به مجلس را پیدا کنه .

 17. احسان گفت:

  2

  0

  درود بر جناب مهربانی

  نقد بیت خط قرمز بعضی هاست که با امدن بروجردی شکسته شده .

  بروجردی همان بهتر که در کنار دکتر ولایتی چتد شغله به رتق و فتق امور تهرانیان بپردازد.

 18. خدابخش گفت:

  0

  0

  طایفه ترک های لارستان از اقای محتاجی حمایت میکنند.
  کسی الکی از زبون ما وعده به دیگری نده.

 19. ناشناس گفت:

  0

  0

  این آقایانی که برای طرف داری از کاندید های مورد نظر خود سینه چاک می کنند تا رقیب را مایوس نمایند و نا اگاهانه افراد را متهم می کنند بی خردانه به دنبال منافع خویشند توهین به مردمی است که عاقل و بالغ بوده و خود تصمیم گیرنده هستند و نیازی به قیم ندارند

 20. محمد گفت:

  2

  0

  درود بر نگارنده

 21. ناشناس گفت:

  2

  0

  با اینکه از جعفر پور خوشمون نمیاد ولی اینجاحرفتون حسابه

 22. ناشناس گفت:

  1

  3

  آقا جان به خدا حق داری از حفری حمالی کنی
  من هم جای تو بودم چنین می کردم. هم خوبه که به آدم به ولی نعمت خویش وفا کند.
  آن جوانانی هم که توسط جفری هانس و اکابر و صغایر دار و دسته اش نابود شدند حق دارند
  اخوی اگه دین بی دین را راهبری آزاده باش
  ومث شاعر بگو
  آلوده مکن به منت این لقمه نان را

 23. آشنای غریب گفت:

  1

  0

  جناب مهربانی
  سلام
  تیتر امدی جانم به قربانت ولی حالا چرا
  را نمیپسندم چون که همون
  اول هم تعدادی مایل به اومدن او بودن نه همه مردم.

  دلایل مخالفت من با او و امثال او این هست که
  ۱_ این قشر خودشون رو از ما بهترون یا همون ژن برتر میدونند .

  ۲_ این طیف و قبیله عمری زعیم و رییس بوده اند پس ظرفیت نقد پذیری را ندارند.

  ۳_ خدمات و حاصل حضور ۱۰۰ ساله این طایفه ( با حفظ احترام برای مقام روحانیشان) در این منطقه چه بوده است؟

  ۴_ علت عدم ثبت نام و حضور او از بروجرد چیست؟

  ۵_ حال که از حدود یکسال قبل و اخیرا در سه چهار هفته اخیر بحث داوطلبی او از لار مطرح شده چند نفر از معتمدین و بزرگان بروجرد بدنبال او رفتند که مثلا تشریفت رو بیار بروجرد؟

  ۶_ خدمات او به مردم بروجرد چه بوده و در این سالها چه کار اساسی و بزرگی انجام دادند؟

  ۷_ با توجه به اینکه وی با و از اصلاحطلبان نیست و اکنون بدلیل عدم توفیق در راهیابی به لیست اصولگرایان تهران مجبور به ادامه خدمت !!! از بلاد قحط الرجال زده لار شده و باز البته که از حمایت علی لاریجانی بدلیل عدم حضور در مجلس بعدی نیز محروم است ، چگونه و با همراهی و همیاری چه فرد یا جناحی میتواند در مجلس و بده بستان با قوه مجریه به لارستان خدمت کند؟

  ۸_ در صورت حضور و مثلا و بالفرض موفقیت ، آیا منتقدین او از حملات لفظی و احیانا فحاشی ا[…] یا انصار و اعوان و […] مصون و در امان خواهند بود یا خیر؟

  ۹_ پس از درج نوشته اولی جناب حجت محبی پور و با توجه به اشاره ضمنی جناب محبی پور در نوشتار دوم ، ظاهرا فرد یا افرادی تلفنا به جناب محبی پور فحاشی و توهین کرده اند.
  ایا جناب بروجردی مطلع هست یا خیر؟
  اگر مطلع هست درصدد دلجویی از فرد توهین شده بوده یا جناب محبی را مستحق ناسزا میداند؟
  اگر مطلع نیست الان مطلع شد پس چه خواهد کرد؟
  سکوت؟ بی خیالی؟ تجاهل؟ دلجویی؟ عذرخواهی؟ مهار اطرافیان؟ اموزش اطرافیان به رعایت ادب ؟

  چه تضمینی نسبت به این قبیل حرکات در اینده خواهد داد؟؟

  البته آن شخص ، نه برای بار اول است که فحاشی و تندی میکند و نه آخرین بار.

  ۱۰_ شناخت جناب بروجردی از منطقه در چه حد است؟

  آیا در پایان چهارساله و در فرض موفقیتش در انتخابات پیش رو ( فرض محال که محال نیست) باعث جذب و جلب اعتماد اهالی شهرستانها و روستاهای حوزه انتخابیه به لار و کاندیدای لاری میشود با باعث دلزدگی و رنجش مردم این سامان نسبت به شهر مرکز یعنی لار؟ با چه تضمینی؟

  ۱۱_ اکنون که فرمایش آقا جوان گرایی است بروجردی در اطاعت از منویات و نظرات حضرت آقا چقدر حرف پذیر و مطیع است؟

  ۱۲_ در مبحث ارتقا گراش ، بروجردی بعنوان رئیس کمسیون امنیت مجلس ، آیا از روند ارتقا گراش مطلع بود یا خیر؟
  اگر مطلع بوده چه اقدامی کرده و اگر بی اطلاع بوده آیا به وظیفه نظارتی خود در مجلس به نحو اکمل عمل مینموده یا خیر؟

  ۱۲_ ظاهرا بواسطه پرونده […]
  آیا بروجردی در این خصوص و رفع اتهام از […] برای مردم لار توضیحی دارد؟ یا حق فضولی نداریم؟

  قضیه چهارشنبه شب و مجادله در بیت مرحوم ایت اللهی و تهیه بلیط برگشت به تهران برای ظهر پنجشنبه و البته تصمیم به انصراف از ثبت نام وبعد تغییر تصمیم و توقف تا روز شنبه جهت ثبت نام را ممکن است بیان کند؟

  و چندین سوال دیگر که بعدا طرح خواهم کرد.

 24. لارستانی گفت:

  3

  0

  بروجردی اگر می توانست از بروجرد یا تهران رای بیاورد عمرا به لار می آمد. مانند این چهل سال که حتی چهار بار به لار نیامده..

 25. ناشناس گفت:

  4

  0

  دمت گرم ابوذر. از وقتی میشناسمت از همون دوران نوجوونیت همینجوری یکه زن بودی و به موقع حرفتو با سبک و سیاق خودت میزدی و میرفتی. هرچند حرفت ایندفعه تاثیر عملیاتی نخواهد داشت و این مردم به واسطه رای به بروجردی گرفتار امثال […] خواهند شد که مصیبت عظماست ولی تو یه روزی سرتو بالا میگیری و میگی هشدارشو داده بودم.

 26. ناشناس گفت:

  0

  2

  جعفرپور مدیون بروجردی هست،ایشون جعفرپور رو به بیت معرفی کرد، ایشون منطقه رو پاکسازی و رد صلاحیت کرد که جناب جعفرپور به کرسی مجلس بنشینند،هیچکدام شون شایسته نمایندگی نیستتد

 27. ناشناس گفت:

  2

  0

  میگم حالا که بروجردی چند وقتیه اومده لار و قصد برگشت به تهران هم نداره اطرافیانش هم احتمالا تو رودربایستی گیر کردن و نمیتونن بگن برگرد سر خونه و زندگیت و چون دیگه جایگاهی بین هیچکدام از طیفهای سیاسی نداره کاش تو‌همون بیت آغا بزارنش مسئول جمع آوری نذورات و خمس و زکات.به تیپش هم میخوره.

 28. اونایی که... گفت:

  2

  0

  احسنت بر ابوذر مهربانی لاری. دوستت داریم چون حرف حق زدی.

 29. قنبر گفت:

  0

  0

  به نظر بنده علت تاخیر ثبت‌نام بروجردی منتظر بوده شاید مثل ۸ سال گذشته بازهم با این بازار گرمی هوادارانش از بروجرد سراغش بیایند که نشد

  احتمال زیاد داده می‌شود اگر در تهران ایشان را در لیست قرار دهند حوزه انتخاباتی خود را تغییر دهد

 30. ناشناس گفت:

  2

  0

  با سلام خدمت نگارنده محترم و سایر عزیزان
  الحق و الانصاف که بعضی ها حتی در این چند پیام که گذاشتن کمال بی انصافی رو انجام دادند.
  کارهای انجام شده را نادیده میگیرند،
  کارهایی که زیربنایی و اساسی بوده و است،
  و هر وقت در اخبار داخلی میشنیدیم که کار مثبتی انجام شده
  متاسفانه افرادی مغرض و معلوم الحال که همواره قصد تخریب
  و ضربه زدن نه به نماینده بلکه هم نوا با لارمردی ها به لارستان
  را داشته و دارند میگفتند که این اقدام بدرد نمی خورد.
  ای خائنین به لارستان : و هم پیمانان با غیر لاریهای ارتقاء یافته :
  استقلال علوم پزشکی ، ایجاد دانشگاه دولتی ، ایجاد قرارگاه پلیس جنوب،نهایی کردن فرودگاه به اداره کل ، آوردن نمایندگی وزارت خارجه، ارتقاء چندین اداره ، ایجاد کانون مساجد جنوب فارس ، پروژه راه ها در حد توان دولت تدبیر و امید و . . .

  • ناشناس گفت:

   0

   2

   آقای ابوذر مهربانی
   شما که در لار زندگی نمی کنید
   شما باید طرفداری از جعفرپور کنید چون پستی به شما داده است در تهران
   شما یکی از کسانی بودی که حمایت کردی ازجعفرپور
   شما به جعفرپور بگو اگر لارستان دوست دارد انصراف بده
   ضمنا مردم تکلیفشان با بروجردی و جعفرپور روشن می کنند
   هشت سال کافی نیست دیگه دنبال چی هستید؟
   مقالتان بوی ترس می دهد
   ما از شما ونماینده دلگیر هستیم هرچند که بروجردی هم دوست نداریم

 31. ناشناس گفت:

  2

  1

  بد به بروجردی نگین که حسین اقا میادا

 32. ناشناس گفت:

  0

  1

  دوستانی که منتقد اقای بروجردی هستید لطف کنید شفاف و شجاعانه بفرمائید کدام گزینه خوب و بهتر است تا بتوان بصورت سیاسی یک گزینه بهتر را انتخاب کرد درست نیست که مدام می بزنیم وغیر جویی کنیم

  • لاری گفت:

   0

   0

   بروحردی غریبه هست.
   بهترین گزینه کسی است که لاری خالص باشد.
   بقول اقای نسابه کوفی زاده یهودی

   همون بهتره از غریبه ها

 33. ناشناس گفت:

  1

  0

  فکر نمی کنم در این دوره رای زیادی از شهرها بیاد. به خاطر دلایلی که خودتون می دونید امسال ساکنین شهرها رای زیادی نمیدن. گذشت اون دوره ای که با دعوای این شهر و اون شهر, مردم رو تشویق به حضور می کردید. اکنون مردم بیشتر دید ملی دارند تا منطقه ای.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان