میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در4 اکتبر 2020 ساعت 4:08 ق.ظ سرویس:عناوین اصلی 8 دیدگاه 325 بازدید

آندوسکوپی و دستگاه لیزیک حق مردم اینجاست و امیدواریم بتوانیم تا پایان سال این دستگاه ها را فراهم کنیم/ عجله در ارتقای دانشکده علوم پزشکی لارستان به دانشگاه خوب نیست

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در گفت‌و‌گوی اختصاصی با آفتاب لارستان:

آندوسکوپی و دستگاه لیزیک حق مردم اینجاست و امیدواریم بتوانیم تا پایان سال این دستگاه ها را فراهم کنیم/ عجله در ارتقای دانشکده علوم پزشکی لارستان به دانشگاه خوب نیست

دکتر مهرزاد لطفی در حاشیه مراسم معارفه سرپرست دانشکده علوم پزشکی لارستان که روز شنبه، ۱۲ مهرماه، در آمفی‌تئاتر بیمارستان امام رضا(ع) لار برگزار شد، در گفت‌و‌گوی اختصاصی با زینب دلام از «آفتاب لارستان» در مورد چرایی طولانی شدن پروسه تغییر در مدیریت دانشکده علوم پزشکی لارستان اظهار کرد: مدتی بود که دکتر کریمی درخواست داشتند که جا‌به‌جا شوند، شیوع کرونا و انتخاب یک مدیر شایسته باعث شد که کارها کمی با تاخیر انجام شود.

وی افزود: انتخاب شایسته مهم است و برای ما حساس بود، دانشجویان اینجا این موضوع برایشان مهم بود و در صحنه بودند، خیرین برای ما بسیار مهم بودند که کسی بیاید که با خیرین تعامل داشته باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز خاطرنشان کرد: به دنبال کسی بودیم که مورد قبول همه باشد، برنامه و روابط عمومی خوبی داشته باشد و حق بدهید که این موضوع کمی طول می‌کشد.

دکتر لطفی تصریح کرد: دکتر رضایی الآن به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه هستند و صرفا یک پزشک درمانی نیستند و قرارداد عضو هیئت علمی را برای ایشان برقرار کردیم.

وی در مورد غیبت دکتر کریمی در مراسم تودیع و معارفه امروز گفت: ایشان علاقه داشتند که بیایند اما قراری در وزارت داشتند و امکان جابه‌جایی این قرار وجود نداشت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در مورد نبود متخصص و همچنین کمبود برخی از دستگاه‌های ضروری همچون آندوسکوپی و لیزیک در بیمارستان لار اظهار کرد: امروز در مورد فوق‌تخصص گوارش و متخصص چشم صحبت شد که از پتانسیل نیروهای بومی استفاده کنیم و آموزش‌های فوق‌تخصصی را در شیراز با تفاهم‌هایی که می‌بندیم به آن‌ها بدهیم که متعهد باشند در اینجا به مردم خدمت کنند.

دکتر مهرزاد لطفی افزود: در مورد تهیه دستگاه، در حال رایزنی هستیم تا این دستگاه‌ها را داشته باشیم، حق مردم اینجاست و امیدواریم بتوانیم تا پایان سال این دستگاه‌ها را فراهم کنیم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه طرح ارتقای دانشکده علوم پزشکی لارستان به دانشگاه به کجا رسیده است گفت: ارتقای دانشکده به دانشگاه مراحل مختلف و سیر مخصوص به خود را دارد، نباید در این کارها عجله شود، دانشکده لارستان دانشکده خوب و با قدمت و سابقه خوبی است، نباید عجله در تبدیل آن به دانشگاه باعث ضعفش شود چون اگر با عجله باشد و زیرساخت‌ها را نداشته باشد ضربه‌هایی می‌خورد که بعدا ممکن است نه تنها به دانشگاه منجر نشود بلکه همین وضعیت فعلی نیز تضعیف شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لارستان خاطرنشان کرد: مردم خوب شهرستان بدانند که عجله در این کار خوب نیست اما یواش یواش پیش رفتن و طی کردن مراحل آن به نتیجه خوبی می‌رسد.


8 نظر

 1. ناشناس گفت:

  1

  0

  ایجاد یک دانشگاه مستقل علوم پزشکی در بین لار و گراش با نام دانشگاه علوم پزشکی جنوب فارس که دانشکده های علوم پزشکی لار و گراش را تحت پوشش قرار میدهد باید در دستور کار قرار گیرد/.

 2. همشهری لارستانی گفت:

  1

  0

  عجله در ارتقای دانشکده علوم پزشکی لارستان به دانشگاه خوب نیست؟؟؟!!!!!
  خودتان را به خواب زده اید یا مردم این شهر را ؟؟؟؟
  این حرف شما لکه ننگی در تاریخ ریاست این منطقه خواهد بود

 3. عصر بیداری گفت:

  0

  0

  واقعا این رییس دانشگاه شیراز مردم رو چی فرض کرده دستگاه آندوسکوپی و لیزیک ابتدایی ترین چیزها هستند مثل اینکه بگویید حق شما این است که بشقاب و لیوان یا قاشق و چنگال داشته باشید!!!!!!! افکار این فرد متحجرانه است

 4. امید گفت:

  1

  0

  نماینده محترم اسبق لارستان جناب دکتر جعفرپور ، مردم را چه فرض کردید که همواره اعلام میکردید دانشکده علوم پزشکی لارستان مستقل شده است .
  سوال اینجاست ، پس چرا برای تودیع و معارفه رییس جدید دانشکده علوم پزشکی لارستان ، رییس علوم پزشکی شیراز به لارستان تشریف آورده اند .مستقل شدن یعنی از زیرمجموعه علوم پزشکی شیراز خارج شدن و تحت پوشش تهران قرار گرفتن است .

  • لارستانی گفت:

   1

   0

   با سلام واقعا جای بسی تاسف است که نماینده اسبق جعفرپور این همه مردم لارستان را نادان فرض کردند و برای اینکه بگن برای مردم کار انجام میدهند میگفتند دانشکده علوم پزشکی لارستان مستقل است و کاری به دانشگاه شیراز ندارد خدا رو شکر که مردم برای دوره جدید رای ندادن و نفر سوم شد تا اینقدر مردم شهر را بیسواد فرض نکند همه چیز لارستان را در هشت سال ازبین برد ازفروش زمین صدا و سیما گرفته تا تعطیلی دانشگاه علمی کاربردی والانم مشخص شد دانشکده علوم پزشکی چرا و به چه قیمت؟؟؟!!!!!!!

 5. ناشناس گفت:

  1

  0

  واقعا دانشکده علوم پزشکی لار دستگاه های آندسکوپی، کلونوسکوپی و…. نداره؟؟؟؟؟
  این دستگاهها ابتدایی تشخیصی حالا تو هر کلینیک و مطبی وجود داره …..
  ذکر واقعیات موجود منطقه خوبه ولی عدم امکانات واسه درمان مردم در این حد معمولی واقعا جای تاسف داره

 6. ناشناس گفت:

  0

  0

  واقعا اين صحبت ها قابل تامل است
  نه در برنامه هاي سرپرست جديد و نه در نظرات رياست علوم پزشكي شيراز صحبتي از ارتقا به دانشگاه نيست
  و سريعا بعد از لار در گراش جلسه تشكيل ميدهند

 7. ناشناس گفت:

  0

  0

  دستگاهها روداره فوق تخصص گوارش نداره وگرنه قبلا انجام میشده

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان