میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در10 مارس 2014 ساعت 7:12 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 1,783 بازدید

آنچه در يازدهمين گردهمايي لارستاني هاي تهران گذشت

­­­­10آنچه در يازدهمين گردهمايي لارستاني هاي تهران گذشت

محمد رستگار: یازدهمین گردهمایی لارستانی­های تهران بنا به سنت هرساله امسال نیز به همت جمعی از جوانان لارستانی تهران و با حمایت مالی مهندس سید ابراهیم علوی و پشتیبانی آقایان دکتر جمشيد جعفرپور و دکتر حسين غریبی، جمعه ۱۶ اسفند، در دانشگاه تربیت مدرس با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از لارستانیهای مقیم تهران برگزار شد.

در این نشست که برخي چهره هاي آشناي لارستان بزرگ از جمله پرفسور ارفعی، مهندس راستی، قدرت احمدی، دکتر شیخی، حسین صبورایی، مهندس محبی، دکتر آیت اللهی، خانم دکتر قنبری و دیگر چهره های شاخص لارستانی مقیم تهران حضور داشتند طی چند نماهنگ و سخنرانی یاد و خاطر مرحوم آیت الله آیت اللهی، آیت الله موسوی لاری و نخبه الفقهايي گرامی داشته شد و با خوش آمدگویی ابوذر مهرباني لاري، دبیر اين گردهمايي ادامه یافت.

دکتر حسين غریبی اولين سخنران اين مراسم بود و به تشریح موضوعات مرتبط با قدرت ملی با نگاه به شاخص ها و عناصر دخیل در آن پرداخت و پس از او دکتر جمشيد جعفرپور وقت خود را به ارائه گزارشی اجمالی از فعالیتهای اخیر و تشریح رویکردهای آتی و برنامه های در دست اقدام اختصاص داد.

17در ادامه مهندس نادری منش از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری به سخنرانی علمی در باب مباحث آینده پژوهی پرداخت. از دیگر برنامه های جذاب این نشست می توان به اجرای چند قطعه با گويش لاری توسط گروه موسیقی سرآغاز و قرائت اشعاری خاطره انگیز توسط شاعر نام آشناي لارستانی يعني سید مصطفی کشفی و همچنین پخش دو نماهنگ با موضوعات لارستان و پشت صحنه گردهمایی اشاره نمود.

 در حاشیه این مراسم نیز نمایشگاهي از اكثر کتب مولفان لارستانی با بیش از ۲۰۰ عنوان کتاب که با همکاری نشریه میلاد لارستان و خانه فرهنگ اوز مهيا شده بود برگزار شد. همچنین نمایشگاه عکسی از سارا عدالت با موضوع لارستان نيز برقرار بود. در پایان حضار با صرف شام پذیرایی شدند.­­­­


3 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  چقدر محفل ساده و صمیمی ای بود…
  منتظر حواشی این گردهمایی هم هستیم آفتاب لارستان یزرگ

 2. ح گفت:

  0

  0

  محمد سه پاراگراف اول هر کدوم یک جمله است 😀

 3. سید هادی عبدالرحیم زاده گفت:

  0

  0

  دوستان مقیم پایتخت هماره اندیشه تان همدلی باد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان