میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲:۳۴ ق.ظ سرویس:عناوین اصلی, فرهنگ و هنر بدون دیدگاه 662 بازدید

«آنک زمستان می‌گرید» در تماشاخانه «پرستویی» به روی صحنه رفته است

فاضل قنادی: نمایش را به روح «آتنا اصلانی» تقدیم کردم

«آنک زمستان می‌گرید» در تماشاخانه «پرستویی» به روی صحنه رفته است

آفتاب لارستان: نمایش «آنک زمستان می گرید» کاری از گروه تئاتر «هامارتیا»، به نویسندگی و کارگردانی «فاضل قنادی» با بازی الینا گلچین، جواد اینانلو، آرزو کشاورز، ابوالفضل حضرتی و ابراهیم ابراهیمی از تاريخ ٢٢ مرداد ماه تا ٢٢ شهريور به روي صحنه است.

نمایش آنک زمستان می گرید، برگی از مشکلات و معضلات اجتماعی حاضر بوده که باعث از هم پاشیدن شیرازه خانواده شده و جایگاه انسانی را به تباهی می کشد.

این اثر با دربر داشتن قصه ای تلخ مخاطب را با خود همراه کرده و مخاطب با توجه به عواطف و احساسات انسانی و نگرشی عقلی با این اثر هم سو و هم گام می شود.

این نویسنده و هنرمند لارستانی همچنین در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه نمایشش را تقدیم به آتنا اصلانی کرده گفته است: البته قصه از پیش از این اتفاق نوشته شده اما تقریباً کار ما را متأثر از خود کرد؛ زمانی که جریان آتنا را شنیدم قلبم به درد آمد و گریه کردم و این قصه را تقدیم به روح آتنا و تمام دخترانی کردم که جز شادی نخواستند و جز اندوه نبردند. این دردآورترین وضعیتی است که با آن ممکن است در جامعه سروکار داشته باشیم.

این تئاتر اجتماعی به مدت سی شب از ساعت ۲۰، در تماشاخانه «گندم» تهران واقع در خیابان استاد نجات اللهی، کوچه مراغه، پلاک ۲، طبقه ۳ اجرا می‌شود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان