میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱:۰۴ ب.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند بدون دیدگاه 283 بازدید

«آن سوی ابرها» آخرین ساخته «مجید مجیدی» را در هنرسرای شهروند تماشا کنید

«آن سوی ابرها» آخرین ساخته «مجید مجیدی» را در هنرسرای شهروند تماشا کنید

فیلم سینمایی «آن سوی ابرها» به همت هنرسرای شهروند وابسته به حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری لار، پخش و نقد و بررسی می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، این فیلم روز جمعه دوم آذر ماه ساعت ۱۸ در محل هنرسرای شهروند واقع در بوستان ندای بهار (پارک حاشیه) نمایش داده خواهد شد.

این فیلم یکی از تولیدات بزرگ مشترک سینمایی ایران پس از فیلم محمد رسول الله است.

کارگردان این فیلم سینمایی، کارگردان نام آشنای سینمای ایران؛ مجید مجیدی است. در این فیلم که محصول مشترک سینمای ایران و هندوستان است بازیگرانی نظیر

ایشان خاطر، برادران جوان تر بازیگر بالیوود شاهد کاپور و  مالاویکا موهانان نقش های اصلی را بر عهده دارند.

این فیلم در ستایش عشق، زندگی و تنوع روابط انسانی است. داستان این فيلم همچون دیگر ساخته معروف مجیدی؛ «بچه های آسمان» داستان یک برادر و خواهر است، با این تفاوت که آنها بزرگ شده اند و با کشمکش های بزرگتری در شهر شلوغ بمبئی رو به رو هستند. برادری خلافکار و خواهری که در دفاع از خود در برابر تجاوز به زندان می افتد.

مجیدی که در سال ۱۹۹۷ برای فیلم بچه های آسمان نامزد جایزه اسکار در شاخه بهترین فیلم خارجی شده است، در فیلم جدیدش از زاویه دید یک خارجی به خیابان های بمبئی نگریسته و تصاویر بصری فوق العاده را خلق کرده است.

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده: پسری به نام امیر با بازی «ایشان کاتار» یک خلافکار و توزیع کننده مواد مخدر است که در طی تعقیب و گریز پلیس به رختشورخانه ای فرار می کند که خواهرش تارا در آن کار می کند. تارا به کمک یکی از همکاران مردش به نام «اکشی » برادرش و مواد مخدر او را از دید پلیس پنهان می کند و…

گفتنی است هنرسرای شهروند پیش از این و در هفته های گذشته بیش از ده فیلم سینمایی از آثار مطرح سینمای ایران را با حضور علاقه مندان هنر سینما در شهر لار، پخش و نقد و بررسی نموده است.

شرکت در نشست پخش و نقد و بررسي اين فيلم براي عموم علاقه مندان، آزاد است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان