میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در13 آوریل 2014 ساعت 2:30 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, یادداشت 20 دیدگاه 3,195 بازدید

آيا استاندار فارس صداي هنرمندان اين استان را مي شنود؟!

آيا استاندار فارس صداي هنرمندان اين استان را مي شنود؟!

sheybaniخشايار شيباني/ مهرستان: عزل و نصب مديران ارشاد همواره مورد توجه و حساسيت جامعه هنرمندان بوده و هست. با روي كار آمدن دولت تدبير و اميد كه مورد حمايت اكثر هنرمندان است توقع ايجاد تغييرات مبتني بر خواسته اين قشر از جامعه بيشتر از قبل مطرح مي شود. آنچه اما مورد نگراني هنرمندان است اعمال نفوذ برخي محافل و اشخاص براي نصب مديراني است كه معمولا مورد قبول اين قشر از جامعه نيستند.

تازه ترين مورد از اين دست تغييرات، در مديريت ارشاد استان فارس صورت گرفته است. گفته مي شود مدير پيشنهادي برخي اشخاص براي اين سمت يكي از روحانيوني است كه كمترين ارتباط را تاكنون با جامه هنري استان فارس داشته و عمده سابقه او در ارتش بوده است. همين امر باعث شده تا اكثر هنرمندان اين استان طي چند روز گذشته به روش هاي مختلف اعتراض خود را به استاندار اين استان مطرح كنند و اين شيوه انتخاب متولي استاني فرهنگ و هنر را متناقض با رويكرد دولت تدبير و اميد و در راستاي منافع قوميتي و زادگاه برخي اشخاص بدانند.

گفته مي شود گزينه مطرح شده ابتدا براي استان خراسان در نظر گرفته مي شود اما به دليل مخالفت هنرمندان اين استان، به يكي از گزينه هاي مديريت استان فارس تبديل مي شود.

ناگفته پيداست كه مديران مي آيند و مي روند اما انتصاب مدير بعدي فرهنگ و ارشاد اسلامي فارس بي شك آزموني جدي براي استاندار فارس است. آيا او در اين كارزار مي تواند با تدبير خود، اميد را در دل هنرمندان استان فارس زنده نگه دارد؟ آيا او فرهنگ و هنر را به اهلش باز مي گرداند؟ و آيا او صداي هنرمندان استان فارس را خواهد شنيد؟!


20 نظر

 1. محمد گفت:

  0

  0

  همه ما از استاندار محترم حمايت كرديم و الان هم معتقديم كه ايشان براي اين پست بسيار مناسب هستند اما حمايت ما بي قيد و شرط نيست و تا زماني حمايت خود را ادامه مي دهيم كه بجاي زد و بندهاي پشت پرده و پرداخت سهم برخي متنفذين با مردم باشد و به صداي مردم گوش كند. آقاي استاندار براي بازگشت به مردم هنوز هم دير نيست.

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   من متاسفم براي كساني كه بدون شناخت از افراد قضاوت ميكنند شما كافي است مقداري عملكرد ايشان را در معاونت فرهنگي سازمان عقيدتي ارتش مطالعه كنيد بعد ارزوي داشتن چنين مديري را براي استان خواهيد داشت

  • مرتضي گفت:

   0

   0

   آقا يا خانم ناشناس. فرد مورد اشاره شما هرقدر هم براي اين سمت مناسب باشد اما مكانيسم انتخاب يا بهتر بگوييم انتصاب ايشان براي جامعه هنري توهين آميز است. همه مي دانيم كه ايشان با نفوذ همشهري خود و وزير محترم […] براي اين پست پيشنهاد شده و تصميم گيران نيز بجاي توجه به مطالبات جامعه هنري به اين زد و بندها و رابطه بازي ها توجه كرده اند. درحالي كه خيلي نيروهاي توانمند و هنرمند در اين استان هستند اما چون فرد مورد اشاره شما از رفقاي پرنفوذ و همشهريان اهل زد و بند برخوردار نيستند در حاشيه باقي مي مانند.

  • مرتضي گفت:

   0

   0

   در ضمن اگر ايشان خيلي توامند هستند بروند در مثلا استان قم مدير ارشاد شوند چرا به فارس بيايند؟؟!! مگر روحاني نيستند؟؟!!

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  زرشششک
  چی میگی بابا؟
  برا خودت قضاوت راه انداختی!!!

 3. تئاتري گفت:

  0

  0

  واقعا اگر اين مطلب درست باشد توهين آميزترين برخوردي است كه مي توان با هنرمندان انجام داد. آن هم در دولت تدبير و اميد!!!!! بابا همين آدم هاي قوميت گرا، ميراث فرهنگي استان را كعه تصاحب كردند، […]، تماميت خواهي هم حدي دارد.

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  صد رحمت به دولت سرهنگ ها!!!!
  جناب دكتر احمدي، با تمام احترامي كه براي شما قائليم بايد بگوييم ظاهرا مجبوريم از اين به بعد موضع حمايت اميز خود از شما را تغيير دهيم.

 5. لارستاني بيدار گفت:

  0

  0

  حمايت تا پاي جان را لارستاني ها و نماينده آنها در مجلس از آقاي دكتر احمدي كردند و عزيزان لامردي و آن […] به قول خود آقاي استاندار تا لحظه آخر مخالف حضور او در استانداري بودند آن وقت همه مسئولان استاني ما به سمت لامرد غش مي كنند! بابا مگه اينجا قم هست كه مدير ارشاد روحاني شود؟! ولي بدانيد […] يه كم به سابقه فرهنگ و هنر استان فارس دقت كنيد تا متوجه شويد چه بر سر آن مي اوريد.

 6. مطلع گفت:

  0

  0

  اين مطلب كاملا كذب است. مطمئن باشيد اين اتفاق در فارس نمي افتد.

 7. ناشناس گفت:

  0

  0

  […] رنگ عوض کرده است بروخدا جای دیگر عوضت دهد مگر شما نبودید که به نمایندگان اصلاح طلب قوی ودلسوز لارستان زمانی که نماینده شورای شهرستان شدید رای منفی دادید؟ وآنهارا تایید نکردید؟

 8. ناشناس گفت:

  0

  0

  […] معلوم است شما طرفدار کدام گروه ودسته هستی فکر کنم همه طرفی است به قول معروف حزب باد.شما بودید که با عدم تایید بعضی از کاندیدای نماینده مجلس مثل دکتر مریدی ودکتر کشفی مخالفت کردی به یاد داری؟

 9. ناشناس گفت:

  0

  0

  […] با توجه به اینکه هرکس می تواند از دولت انتقاد کند ولی نفهمیدیم شما طرفدار کدام طرفی هستی؟ زمانی جز شورای شهرستان بودی بهترین لارستانی ها کاندیدای شهر برای نمایندگی مجلس شما با آنها مخافت کردی وآنهارا تایید نکردی چرا؟

 10. farhangi گفت:

  0

  0

  با شناختي كه از آقاي احمدي دارم بعيد مي دانم چنين كاري كنند. ايشان از جمله افراد بسيار قرص و محكم هستند و معمولا در اين موراد با كسي تعارف نمي كنند. شناخت من از ايشان به حداقل ۳۰ سال قبل بر مي گردد و از همان زمان تاكنون ايشان را فردي مستقل در تصميم گيري شناخته ام.

 11. اسدي گفت:

  0

  0

  اين موضوع يعني اينكه استاندار محترم صداي ملت در ۲۴ خرداد را هنوز نشنيده است!!

 12. ناشناس گفت:

  0

  0

  مقاله بسیار زیبا و دقیق و به موقع. و قابل توجه دوستانی که تایید یا رد صلاحیت کاندیداهای محترم رو به رئیس شورای شهرستان نسبت می دهند باید عرض کنم رد یا مخالفت با آآنها در حیطه وظایف و اختیارات شورای شهرستان یا روسای آنها نیست.

 13. لاري گفت:

  0

  0

  معلوم شد تصور ما از سيد محمد احمدي كاملا اشتباه است. ما از او چون معاون دكتر انصاري لاري بود حمايت كرديم. فكر كرديم مثل دكتر انصاري يك اصلاح طلب اصيل و قرص و محكم است. بسي خيال واهي.

 14. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام به همه دوستان عزيز و عاشق هنر
  اولا شخصيت مورد پيشنهاد را من مي شناسم درست است روحاني است اما هم هنر را خوب مي شناسد هم هنرمندان را ودر اين رشته صاحب نظر است كافي است مقداري عملكرد ايشان را در زمان معاونت فرهنگي سازمان عقيدتى سياسى مرور كنيم متوجه مي شويم كه شخصيت كاملا فرهنگي و درد اشنا هستند چرا كه در زمان تصدي معاونت فرهنگي شاهد تغييرات بسياري بوديم و من دعا مي كنم اين گزينه انجام بشود چرا كه اثار زيادي براي استان و خصوصا قشر محبوب هنرمندان دارد

 15. ناشناس گفت:

  0

  0

  من مانده ام آقای خشایارشیبانی چه نسبتی با فرهنگ وهنر دارد؟

 16. ناشناس گفت:

  0

  0

  آقای شیبانی حزب باد شما تا چندروز قبل از انتخابات طرفدار آقای قالیباف بودی ومی گفتی اگر قالیباف رئیس جمهور شود حداقل پست من مدیر کلی است حال چه شده که شما طرفدار آقای روحانی شده ای؟من تعجب می کنم از لاریها که چطور چنین شخصی را برای ریاست شورای شهر انتخاب کردند!

 17. پوریا گفت:

  0

  0

  خشایار شیبانی!!کارشناس عرصه هنر!!نظر پرداز هرچی و هرجا!!عجب!!

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان