میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در16 آگوست 2014 ساعت 4:08 ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده 6 دیدگاه 1,037 بازدید

آيا تمام روابط عمومي هاي ادارات لارستان بي خاصيت هستند؟!

آيا تمام روابط عمومي هاي ادارات لارستان بي خاصيت هستند؟!

حميد منشي: اظهارات نگارنده در روز خبرنگار و در سالن اجتماعات شهيد امامي گويا باعث ايجاد سوء تفاهم براي برخي روابط عمومي هاي ادارات اين شهرستان شده است. نگارنده در آن جلسه تاكيد كرد كه:

 يكي از بي خاصيت ترين بخش هاي ادارات ما متاسفانه بخش «روابط عمومي» است درصورتي كه در كشورهاي پيشرفته باسوادترين، باهوش ترين و مطلع ترين افراد را در اين بخش استخدام مي كنند.

ناگفته پيداست كه اين موضوع يك آسيب كلي اداري در كشور ما محسوب مي شود و نيت نگارنده از بيان اين موضوع متهم كردن شخصي خاص يا اداره اي خاص در اين شهرستان نبوده است. ضمن اينكه روابط عمومي هاي چند اداره در اين شهرستان و ازجمله فرمانداري ويژه، اداره كل راه و شهرسازي، فرهنگ و ارشاد اسلامي و… اتفاقا بيشتر از سطح وظايفي كه برايشان تعريف شده تلاش مي كنند.

البته معايب و كم كاري هاي بخش روابط عمومي ادارات لارستان را هم مي شود در مجالي ديگر به صورت مفصل و تخصصي بررسي كرد. همچنين لازم است بگوييم انصافا تعدادي از روابط عمومي هاي ادارات ما هم با كمي اغماض « كم خاصيت»! هستند و از آن مهمتر اينكه هنوز در خيلي از ادارات ما بخش روابط عمومي راه اندازي نشده است كه اين موضوع را بايد در فرصتي مناسب آسيب شناسي كرد.

شايد لازم نبود اين موضوع بديهي نوشته شود اما وظيفه اخلاقي خود دانستم نسبت به اظهارات خود در آن روز كه در فرصت محدود و با عجله بيان شد اين توضيح اضافه را مطرح نمايم تا شايد بتواند برخي سوء تفاهمات را حل كند.


6 نظر

 1. لارستاني بيدار گفت:

  0

  0

  اين حرف آقاي منشي كه حرف حساب بوده!

 2. مرضیه شمس گفت:

  0

  0

  یکی از دلایل مبرهن پیشرفت نکردن روابط عمومی در کشور نبود نیروی کارآمد و متخصص در این بخش است، و کسانی هم که در روابط عمومی سازمانی فعالیت دارند به هیچ عنوان وظایف مربوط به روابط عمومی را انجام نمی دهند، درحالیکه خروجی فارغ التحصیلان روابط عمومی هم کم نیستند که به نظرم باید نگاه بهتری داشت به این قضیه…

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  اين صحبت حميد منشي را بايد قاب كرد و به ديوار ادارات نصب كرد.

 4. خبرنگار گفت:

  0

  0

  تذكرات شما در ان جلسه كه من هم حضور داشتم بسيار دقيق و لازم بود. اصلا همه مي گفتند كه شما بهترين سخنراني را كرديد. از اينكه عده اي دلگير شده اند ناراحت نشويد. انها بايد بجاي تذكر و فشار به شما خودشان را اصلاح كنند.

 5. دلواپس گفت:

  0

  0

  آفرین و احسنت به شما. هر چند بی خاصیتان در اداره ها فقط روابط عمومی نیستند
  بلکه بسیاری از افراد حالت دکوری داشته و فقط برای پر کردن جای خالی بعضی
  پست ها می باشد. با تشکر

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان