میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در11 آوریل 2015 ساعت 10:57 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 1,399 بازدید

آينده منطقه لارستان را روشن مي بينم

فرماندار لارستان در جمع مسئولان بخش صحراي باغ:

آينده منطقه لارستان را روشن مي بينم

معاون استاندار و فرماندار فرمانداري ویژه لارستان گفت: مسئولان شهرستان شبانه روز برای خدمت به مردم تلاش کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ امام جمعه عمادده، بخشدار، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، معتمدین و دهیاران بخش صحرای باغ با فرماندار ویژه لارستان دیدار کردند.

سید احمد قتالی امام جمعه عمادده، محمدرضا حزنی بخشدار، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، معتمدین و دهیاران بخش صحرای باغ با علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان درمحل فرمانداری دیدار وگفتگو نمودند.

baghh

 

دراین دیدار ابتدا امام جمعه عمادده و بخشدار صحرای باغ در سخنانی ضمن تبریک سال جدید به فرماندار، از تلاش و کوشش شبانه روزی فرماندار درطول سال ۹۳ تقدیر و تشکر کردند.

در ادامه اهم مشکلات و درخواست های این بخش را تعریض و بهسازی جاده اصلی، استقرار تعدادی از نمایندگی ادارات، گاز رسانی، آبرسانی، کمبود نیروی انسانی در اداره ثبت احوال، استقرار نمایندگی آموزش وپرورش، دیجیتالی شدن شبکه های تلویزیونی وغیره را مطرح وخواستار رفع این مشکلات شدند.

فرماندار ویژه لارستان هم ضمن تبریک متقابل، درسخنانی با بیان اینکه استقرار نمایندگی ادارات در مراکز بخشها یک ضرورت محسوب می شود خاطر نشان کرد: با این کار، رفت وآمدها به مرکز شهرستان کمتر می شود ومردم هم در رفاه وآسایش کامل به سر می برند.

علی اکبر نجیب زاده افزود: آینده منطقه لارستان را روشن می بینم و انشاالله با تدبیر دولت، تحولی در کشور عزیزمان ایران و به تبع آن در منطقه لارستان صورت گیرد و وضع از اینکه هست بهتر می شود. البته تاکنون نیز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دستاورد های خوبی را به همراه داشته است که در دنیا حرف برای گفتن داریم.

وی ادامه داد: همین توافقات وپیروزی های اخیر هسته ای را ببینید که اسرائیل ازاین موضوع به شدت ناراحت وعصبانی و عزادار است.

معاون استاندار فارس بابیان اینکه بخش صحرای باغ یک بخش خاصی است؛ تصریح کرد: بنده دلم می خواهد تازمانی که هستم برای لارستان بزرگ کاری کنم و در راستای مسائل و مشکلات مردم منطقه قدم بردارم نه اینکه باری برروی دوش مردم باشم واین را به همه مسوولین شهرستان نیز گوشزد می کنم که شبانه روز برای خدمت به چنین مردمی نجیب و صبور تلاش کنید.

نجیب زاده افزود: همه کمک کنید و کارگروهی را جهت بررسی مسائل ومشکلات بخش راه اندازی نمایید تا کارها سریعتر به جلو حرکت کند.

معاون استاندار افزود: بنده با علما، معتمدین و بزرگان اهل سنت از قدیم مراودات خوبی داشتم واین مراودات و دوستی ها کم نشده و نخواهد شد و من بعد نیز رفت وآمدها، دیدارها و بازدیدها به بخشها و روستاهای منطقه لارستان بیشتر و بیشتر خواهد شد.

فرماندار ویژه لارستان در بخش دیگری از سخنان خود به راه اندازی پست برق بلغان هم اشاره کرد و گفت: با پیگیری به عمل آمده خدا را شکر این طرح به سرانجام رسید و در حال حاضر برق مطمئن و ماندگاری، در قسمتی از روستاهای بخشهای جویم، اوز و بنارویه داریم.

وی ادامه داد: برای اجرای طرح پست برق بلغان مبلغ ۱۵۰ میلیارد ریال هزینه دربر داشت که مبارک مردم این منطقه باشد.

نجیب زاده درپایان اظهار داشت: برای رفع مشکلات مطرح شده پیگیری های لازم صورت خواهد پذیرفت.

 


3 نظر

 1. م گفت:

  0

  0

  […] میگید؟
  دهیاران بخش صحرای باغ کجا هستند؟ توی عکس این دهیاران را نشونمون بدید بی زحمت.

 2. م گفت:

  0

  0

  گفتید اعضای شورای شهر حضور داشتند. اعضا یعنی حداقل دو عضو. خب بی زحمت اسم حداقل دو عضوی که در این جلسه بودند بگید.
  گفتید دهیاران بخش صحرای باغ حضور داشتند. دهیاران یعنی حداقل دو دهیار. خب بی زحمت اسم حداقل دو دهیار که در این جلسه بودند بگید.
  خب چرا خبر دروغ؟!!!!!!

 3. م گفت:

  0

  0

  در جلسه بررسی مشکلات بخش صحرای باغ !!!! فرماندار گفت با هزینه ۱۵۰میلیارد ریال پست برق بلغان!!!راه اندازی شده است و مشکل برق قسمتی!!!! از روستاهای بخشهای جویم!!!! اوز!!!! و بنارویه!!!!! حل شده است
  خب برق روستاهای بخشهای جویم و بنارویه و اوز چه ربطی به بخش فلک زده صحرای باغ داره؟؟؟؟ خب بگید چه کاری برای صحرای باغ کرده اید؟؟؟
  خب وقتی هیچ کاری برای صحرای باغ نکرده مشخصه که باید درباره بخشهای دیگه صحبت بکنه تا وقت جلسه تموم بشه

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان