میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۴۳ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 156 بازدید

آگهی/ با کمترین هزینه در لار زبان فرانسه بیاموزید

آگهی/ با کمترین هزینه در لار زبان فرانسه بیاموزید

به منظور توانمندسازی و بالابردن مهارت نوجوانان و جوانان در دنیای مدرن و بی مرز کنونی، کلاس آموزش زبان فرانسه برای همه سنین (کودک، نوجوان، جوان و بزرگسال) در لار برگزار می شود.

علاقه مندان به شرکت در کلاس ها می توانند برای ثبت نام به جهاد دانشگاهی لار واقع در فلکه ی طاووس مراجعه کنند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر با این شماره تماس گیرند: ۵۲۲۵۵۰۳۲

لازم به ذکر است که کلاس آموزش زبان فرانسه با تدریس کارشناس ارشد زبان و ادبیات فرانسه از نیمه دوم تیرماه آغاز می شود: آموزش حروف الفبا، تلفظ، معنی لغات، گرامر، آشنایی با ادبیات فرانسه و اکران فیلم به زبان اصلی از برنامه ها و سرفصل های آن است.

کلاس زبان فرانسه در دوره ی زمانی ۵۰ ساعته و با هزینه ی ۱۸۰ هزارتومان (۵۰ درصد تخفیف نسبت به کلاس های زبان فرانسه آموزشگاه های زبان) برگزار می شود.

محل برگزاری کلاس: شهر جدید، فلکه ی طاووس، جهاد دانشگاهی.

در پایان، برای آشنایی بیشتر علاقه مندان در مورد اهمیت یادگیری زبان فرانسه به چند نمونه از کاربردهای این زبان اشاره می کنیم:

۱)زبان فرانسه، دومین زبان مهم و پرنفوذ در دنیاست؛ در نتیجه، آشنایی با این زبان در هنگام مسافرت به هرجای دنیا مفید است.

۲)اگر دایره واژگان انگلیسی شما خیلی بیشتر از حد معمول نباشد، یادگیری زبان فرانسوی می تواند دایره واژگان انگلیسی شما را بشدت افزایش دهد. درواقع، بیشترین تعداد لغات خارجی را زبان فرانسه به زبان انگلیسی وام داده است.

۳)زبان فرانسه، زبان بین المللی آشپزی، مُد، تئاتر، هنرهای تصویری و معماری است. بنابراین کسانی که در این زمینه ها فعالیت دارند یا در آینده قصد تحصیل در این رشته ها را دارند، یادگیری زبان فرانسه کمک بسزایی می کند.

۴)آشنایی با زبان فرانسه، دسترسی به کتاب ها و شاهکارهای بزرگ ادبیات و سینمای فرانسه را فراهم می کند.

۵)زبان فرانسه همزمان، زبان کار و زبان رسمی سازمان ملل متحد، اتحادیه اروپا، یونسکو، ناتو، کمیته بین المللی المپیک، صلیب سرخ جهانی و چندین انجمن حقوقی بین المللی است. این زبان زبان سه شهر محل استقرار نهاد های اروپایی است: استراسبورگ، بروکسل و لوکزامبورگ.

۶)یادگیری زبان فرانسوی کمک بسیاری به یادگیری دیگر زبان ها از جمله اسپانیایی، ایتالیایی، پرتغالی و رومی می کند. جالب است بدانید که حدود ۵۰ درصد از لغات انگلیسی وام گرفته شده از زبان فرانسوی هستند.

۷)بعد از انگلیسی و آلمانی، فرانسوی سومین زبان پرکاربرد در اینترنت است. از آنجایی که بیش از ۲۷۴ میلیون نفر در پنج قاره دنیا به زبان فرانسوی صحبت می کنند می توانید از رسانه های بین المللی مختلف از جمله: TV5, France 24, Radio France Internationale برای اطلاع از اخبار و رویدادهای مهم سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و ورزشی کشورهای فرانسه زبان دنیا (فرانسه، بلژیک، سوئیس، کانادا، لبنان، ویتنام، بیشتر کشورهای آفریقایی و…) بهره برد.

۸)کلیه دانشگاه های کشور فرانسه دولتی و تحصیلات در آنها برای دانشجویان فرانسوی و خارجی به صورت رایگان می باشد.

۹)دانشجویان زبان انگلیسی در دانشگاه ها معمولاچهار واحد زبان فرانسه را به عنوان زبان دوم آموزش می بینند. همچنین یادگیری زبان فرانسه برای دانشجویان رشته حقوق، فلسفه، علوم سیاسی، تاریخ، جامعه شناسی، مدیریت جهانگردی، علوم ارتباطات و رسانه، مهندسی معماری، پزشکی، داروسازی و… کاربردی و ضروری است.

۱۰)کسانی که به دنبال ایده های ناب در زمینه بازاریابی، کارآفرینی و تجارت هستند با یادگیری این زبان به دریایی از اطلاعات و داده ها دست پیدا خواهند کرد؛ به عبارت دیگر، استفاده از کتاب ها، مقاله ها و منابعی که به زبان انگلیسی نوشته شده اند به دلیل اینکه بیشتر افراد مسلط به زبان انگلیسی هستند راحت تر به آن دست می یابند و حالت منحصر به فردی خود را از دست می دهد در واقع تکراری می شود. اما اگر به عنوان نمونه برای منابع پایان نامه کارشناسی ارشد یا تز دکترای خود به دنبال منابع جدید، خاص و غیرتکراری هستید یادگیری زبان فرانسه، مسیر را هموار می کند.

۱۱)دانش آموزانی که قصد شرکت در کنکور زبان را دارند بهتر است زبان فرانسه را یاد بگیرند چون بسیاری از سوالات زبان تخصصی به زبان فرانسه است. حتی اگر قصد شرکت در کنکور زبان را ندارید یادگیری زبان فرانسه باعث موفقیت در تست زنی بخش سوالات زبان انگلیسی کنکور نیز می شود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان