میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در2 آوریل 2021 ساعت 5:28 ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 219 بازدید

آگهی/ فراخوانی برای ایده‌های معماری اصیلِ ایرانی در پروژه «نیلی» لار

آگهی/ فراخوانی برای ایده‌های معماری اصیلِ ایرانی در پروژه «نیلی» لار

مقدمه/ چرا معماری ایرانی:

می‌دانیم که بناهای امروزی با معماری سنتی که ریشه در تاریخِ ایران‌زمین دارد، شکوه و عظمت آثار ملی و میراث گرانقدر فرهنگی را همچون رمز جاودانگی در خود نمایانگر می‌سازند.

معنویت این آثار برگرفته از زوایای معماری تاریخی و مرتبط با روانشناسی انسان و برگرفته از فرهنگ آداب و رسوم کهن ایران زمین است.

بر پیکرهای این نوع معماری، این زوایا همچون روح حاکم و استوار است و پاسخگوی همه نیازهای فردی، جمعی، روحی، روانی و فیزیکی انسان‌ها است.

بنابراین، این نوع معماری کهن به محدوده زمانی خاصی تعلق ندارد و مامنی برای انسان‌ها در همه زمان‌ها و مکان‌هاست.

نوع معماری و روانشناسی فضا می‌تواند همه ابعاد و نیازها را پاسخ دهد. معماری سنتی که در حال حاضر توسط سازندگان و معماران اجرا می‌شود نشانگر وفاداری به حفظ پیوند بین سبک‌های معماری قدیمی و استفاده مجدد است، به این ترتیب احساس پیوند معماری سنتی و تاریخی با سبک معماری مدرن حفظ می‌شود.

با توجه به مقدمه‌ای که آمد مدیریت «پروژه نیلی» در شهر لار، فراخوان جذب ایده‌های معماری ماندگار اصیل ایران‌زمین را در نظر گرفته است تا در بخش‌های مختلف داخلی پروژه به‌کار گیرد و در همین راستا پذیرای عموم بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان خواهد بود.

از پروژه «نیلی» لار بیشتر بدانید

پروژه نیلی یک مجموعه بزرگ تجاری، تفریحی، فرهنگی است. این پروژه یک سازه معمولی نبوده و از نظر نقشه معماری با دقت و ظرافت زیاد طراحی شده و اکنون حدود ۴ سال است که در حال‌ احداث بوده و تاکنون ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

پروژه نیلی با ۲۰ هزار متر زیر بنا، در ۶ طبقه ساخت شده و شامل بخش‌های مختلف و متنوعی از جمله هایپرمارکت، کافی‌شاپ، رستوران، سالن عروسی، پارکینگ، فروشگاه‌ها و… است و در قسمت تجاری دارای ۱۵۰ باب فروشگاه است.

پذیرای شما هستیم

با توجه به اینکه پروژه نیلی همچنان در حال ساخت است و یک بخش مهم از فرآیند تکمیل این پروژه استفاده از ایده‌هایی در حال و هوای معماری تاریخیو طرح‌های اصیل ایرانی است که هر کدام به نحوی قابلیت پیاده‌سازی در قسمت‌های مورد نظر را داشته باشند، در همین راستا مدیریت پروژه در نظر دارد در پی تکمیل این بخش‌های نیمه تمام در طبقات مختلف، از ایده‌های پیشنهادی بازدیدکنندگان استفاده کند.

گفتنی است بازدید از پروژه نیلی هیچ‌گونه محدودیتی وجود ندارد و عموم مردم، علاقه‌مندان، طراحان و مهندسان معماری می‌توانند در تمام ایام هفته از ساعت ۸ تا ۱۸ از این پروژه بازدید نمایند.

شماره تماس روابط عمومی پروژه نیلی:

۰۹۳۳۵۱۳۷۹۴۴

نشانی پروژه نیلی:

خیابان ولایت، روبه‌روی پمپ بنزین صالح‌پور

نشانی اینستاگرام مجتمع تجاری تفریحی نیلی:

instagram.com/nili_lar


1 نظر

  1. هادی گفت:

    0

    0

    آفتاب هم رپرتاژ آگهی میره؟ تبریک فراوان

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان