میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در24 فوریه 2020 ساعت 11:17 ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 147 بازدید

آگهی/ پیام تبریک مدیرعامل شرکت مهندسی «تندیس الکتریک» به مناسبت روز مهندس

آگهی/ پیام تبریک مدیرعامل شرکت مهندسی «تندیس الکتریک» به مناسبت روز مهندس

مهندس مسعود شجاعی، مدیرعامل شرکت فنی و مهندسی «تندیس الکتریک» به مناسبت پنجم اسفند و روز مهندس پیام تبریکی برای مهندسین لارستان نوشته و منتشر کرده است که در ادامه می خوانید:

***

پنجم اسفندماه همیشه یادآور تلاش و نقش آفرینی مهندسین عزیز کشورماست که توانسته اند جایگاه علمی و فناورانه کشور عزیزمان را بطور مستمر تعالی ببخشند.

همت همین مهندسین است که کشور عزیز را در تنگناهای متعدد و تحریم های ناجوانمردانه در نقطه ای امیدبخش قرار داده تا فعل خواستن را تا رسیدن به توانستن صرف کرده باشند.

همین مهندسینی که چرخ توسعه کشور مرهون و مدیون آنهاست و هرجا که نظر کنیم اثر همت و کوشش و دانش آنها هویداست.

چه در بناهای و سازه های ایمن، چه در صنایع هوایی و دریایی، چه در پالایشگاه ها و پتروشیمی ها، چه در تجهیزات آی تی و الکترونیک و خلاصه در همه ارکان زندگی فردی و اجتماعی با آثار آنها مواجهیم.

ما نیز در لارستان عزیز و بزرگ مفتخریم در مجموعه «تندیس الکتریک» از توان و تخصص جمعی از مهندسین متبحر و جوان بهره مند باشیم که نقش آفرینی آنها در منطقه لارستان بزرگ و استان های همجوار جنوبی کشور شاهد این مدعاست.

بنده به نمایندگی از این مجموعه دانش بنیان و مهندسی محور این روز را به تمامی مهندسین عزیز و نجیب کشور عزیزمان، مهندسین ارجمند لارستان و مهندسین حاضر در شرکت فنی و مهندسی «تندیس الکتریک» تبریک و تهنیت عرض می کنم

مسعود شجاعی/ مدیرعامل شرکت فنی و مهندسی «تندیس الکتریک»


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان