میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۵۱ ق.ظ سرویس:برگزیده ها 10 دیدگاه 1,610 بازدید

آیت الله نسابه: راضی نیستم عکسم بالای مطلبی علیه «حسین آقا» باشد!/ او نورچشم آقا و عزیز ماست

آیت الله نسابه: راضی نیستم عکسم بالای مطلبی علیه «حسین آقا» باشد!/ او نورچشم آقا و عزیز ماست

آفتاب لارستان: روز گذشته مطلبی به نقل از آیت الله نسابه در سایت لادستان مبنی بر عدم موافقت ایشان با انتشار بیانیه اخیر بیت آیت الله العظمی آیت اللهی منتشر شد. این سایت متعلق به اصولگرایانِ مخالف دولت در ادامه همین مطلب، مواردی را به سیدحسین آیت اللهی فرزند ارشد آیت الله العظمی آیت اللهی نسبت می دهد که با واکنش آیت الله نسابه مواجه شده است.

آیت الله سیدمحمدحسین نسابه در گفت و گو با خبرنگار آفتاب لارستان (که فایل صوتی آن در اختیار این سایت است) تاکید کرد عین صحبت های او درباره موضوعات اخیر آورده شود.

وی با اشاره به کسالت و مشکلات روحی و جسمی خود گفت: قصد ورود به مسائل سیاسی له و علیه هیچ کس را ندارم و یک رای دارم که در روز آخر با سبک و سنگین کردن به یک نفر خواهم داد.

آیت الله نسابه در ادامه تاکید کرد: همچنین دیدم عکس من را در سایتی بالای مطلبی علیه حسین آقا زده اند که راضی نیستم و تایید نمی کنم اینطوری سوء استفاده شود.

حسین آقا نورچشم مرحوم آقا و عزیز ماست بنابرین این کار را محکوم می کنم و سوء استفاد کنندگان را حلال نمی کنم.


10 نظر

 1. عباس صفوی گفت:

  0

  0

  همانگونه که ملاحظه می فرمایید ، جناب آقای نسابه فرموده اند : «قصد ورود به مسائل سیاسی له و علیه هیچ کس را ندارم و یک رای دارم که در روز آخر با سبک و سنگین کردن به یک نفر خواهم داد.» و به هیچوجه نگفته اند که از حسن روحانی حمایت می نمایند .
  بنابراین وقتی ایشان و حاج حسن آقا که هر دوی این بزرگواران اعلامیه حمایت از روحانی را تأیید نمی نمایند ف حاج حسین آقا بایستی اطلاعیه حمایت از روحانی را به نام خودشان صادر می کردند و نه به نام بیت حضرت آقا . جناب منشی لطفا شما هم صغری و کبری نچینید و سعی در توجیه اشتباهی که رخداده است نفرمایید که به عدالت و تقوا نزدیکتر است .

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   ا ی عدالت ای تقوا ا ی عباس صفوی شما ها که وقتی پای مخالفت با روحانی وسط میاد یادتون میره تقوا و عدالت چیه حالا دم از این حرفا می زنید مردم رو چی فرض کردین ؟

 2. معلم گفت:

  0

  0

  درود بر شرفت پیرمرد قهرمان. همچنین درود بر حسین آقا. فرزند شجاع حضرت آقا

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  خوب اينكه مهم نيست ميتونه حسن آقا ديد اصولگرايي داشته باشه و به رئيسي راي بده و بقيه بيت حضرت آيت الله آيت اللهي اصلاح طلب باشن اين كجاش با صدور بيانيه منافات داره . حالا يا اينكه از سوي دلواپسان حسن آقا مورد فشار قرار گرفته باشه و تلفني نظرشون رو اعلام كردن و الا كه اگه از سوي بيت باشه و نظر كل بيت و حضرت آيت الله نسابه نظر غير نظر حسين آقا باشه كه بايد روي همون فرم آرم دار بيت اطلاعيه صادر بشه . يك مطلب مهم هم اين هست كه لادستان از لج حسين آقا […]بازي سياسي در مياره و طوري وانمود ميكنه كه توي بيت آقا اختلافات سياسي شديد و درگيري سياسي هست . لادستان بايد بدونه از اين خبرها نيست . بيت محترم آقا هر نظري داشته باشن براي مردم لارستان محترم هست .

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  گردانندگان سایت […] چراغ موشی همان عاملین خاته نشینی ایت الله نسابه هستند.

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  انسان از این بی اخلاقی ها و رفتارهای زننده لادستانی ها بمیرد جای سرزنش ندارد.

 6. افشین افکاری گفت:

  0

  0

  درود بر سلاله پاک انبیا و درود بر بیت آقای بزرگ وجناب نسابه ،،،هرشخصی بگوید که تفکرآقا و سلیقه سیاسی ایشان را درحیاتشان نشناخته ام دروغ گفته است، چه کسی است که نداند آقا ره طرفدارسرسخت اصلاح طلبان وآقای خاتمی بود واکنون چه کسانی رو در روی بیت ایستاده اند،بیت امام خمینی ره،بیت شهیدبهشتی،بیت شهید مطهری،مرحوم هاشمی رفسنجانی اکنون کدام سو وطرفدار چه کسی هستند؟؟؟ پس بیت آقای بزرگ ما نیز همان سو بوده وهست وخواهند بود ،اصولگرایان نیز مشخص است کدام سمت هستند

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   آفرین… خود آقا اگر زنده بودند طرف چه کسی را می گرفتند؟ پر واضح است که ایشان همواره و با صراحت در صف اصلاح طلبان بودند و چقدر جایشان خالی است که ببینند در غیابشان نماینده و اصولگرایان چه قدرتی گرفته اند!

 7. جواد گفت:

  0

  0

  لطفا همه بشینید و کلاهتون رو قاضی کنید. واقعا کی دوست داره دوباره دوران سیاه تحریم های کمر شکن برگرده؟ من درد بی دارویی رو چشیدم. مطمئنم همه همچین موردی رو توی اطرافیان خودشون دیدن. همین یه مورد کافیه. بقیه بماند…

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان