میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در9 فوریه 2020 ساعت 10:21 ب.ظ سرویس:برگزیده ها, مطلب شما 9 دیدگاه 498 بازدید

ائتلاف نیروهای انقلاب در لارستان تشکیل نشده که رئیس داشته باشد!

ائتلاف نیروهای انقلاب در لارستان تشکیل نشده که رئیس داشته باشد!

پاسخ «حجت محبی پور» به بیانیه «حمید مقیمی» درباره لیست انتخاباتی اصولگرایان لارستان

آفتاب لارستان: همانطور که پیشتر آمد، پیرو درج خبر ورود «منصور محتاجی» به لیست اصولگرایان موسوم به ائتلاف نیروهای انقلاب، «حمید مقیمی» طی بیانیه ای این تصمیم را از بالا به پایین و فاقد وجاهت دانست(اینجا). «حجت محبی پور» دیگر فعال سیاسی اصولگرا در لارستان بلافاصله پس از انتشار این بیانیه و در پاسخ به «مقیمی» متنی را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت که در ادامه می خوانید:

***

برادران ارجمند و خواهران گرانقدر جریان انقلابی

همان گونه که مستحضرید، امروز لیست متمرکز ائتلاف نیروهای انقلاب در استان فارس برای انتخابات آتی اعلام و نام آقای «منصور محتاجی» بصورت رسمی به عنوان گزینه نهایی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی اعلام گردید. لذا ذکر نکاتی در این زمینه شایسته توجه است.

باید بدانیم که فرایند تعیین لیست ها در انتخابات های گذشته -که نام برادر ارجمند جناب جعفرپور در آنها قرار گرفت- تقریباً به همین منوال بوده و شورای مرکزی نیروهای اصولگرا در مرکز استان و کشور (در قالب های مختلف) بر اساس شاخصه های مورد نظر به گزینه نهایی رسیده و معرفی شده است. بنابراین خطِ سیرِ معارفه اخیر مشابه همانی است که در گذشته بوده است.

هرچند در این دوره نظر تشکیلاتی بر آن بود که ائتلاف در شهرستان ها نیز تشکیل شود. اما در مقطع پیش از بررسی صلاحیت های شورای نگهبان، برخی خلل ها در روند تشکیلاتی ائتلاف در لارستان پدید آمد که بنده به سهم خود خطاب به دوستانی که در صدد از کار انداختن ائتلاف بودند – و بصورت مشخص خطاب به جناب آقای حمید مقیمی که علناً از پیکره این ائتلاف اعلام کناره گیری نمود-؛ ملتمسانه نکاتی را برای حفظ وحدت جریان انقلابی متذکر شدم که البته افاقه نکرد.

شایسته ذکر است مقطع اعلام انصراف آقای مقیمی و یکی دیگر از همفکران وی از ائتلاف شهرستان به هفته ها قبل و پیش از بررسی صلاحیت ها مربوط بوده و بصورت عملی ائتلافی در لارستان(مثل گراش و اوز) تشکیل نشده بود که فردی ریاست آن را عهده دار شود! واضح است که در آن دوران هنوز هیچ بحثی درباره منتخب شدن یا نشدن هر یک از داوطلبان وجود نداشت و سازوکار به نحوی بود که کار با رای گیری از مدعوین جلسه به سرانجام برسد.

لذا بعد از اقدام دوستانی که ائتلاف شهرستان را از کار انداخته بودند؛ شورای ائتلاف استان، بر اساس دستورالعملی که از قبل وجود داشت، به دلیل فقدان ائتلاف در حوزه انتخابیه راساً وارد عمل شده و بر اساس تحقیقات و با رعایت شاخصه ها به گزینه نهایی رسید و آقای منصور محتاجی معرفی شد.

بدیهی است همانگونه که در لارستان چند کاندیدای اصولگرا و انقلابی حضور داشتند؛ در سایر شهرستانها نیز اوضاع همین گونه بوده و امید است تا افراد منتخب این لیست مورد حمایت همه جانبه جریان موافق انقلابی قرار گیرند.

با توجه به این واقعیت و علیرغم طبیعت حساس رقابت انتخاباتی، اما باید گفت که بی تردید جای طرح نقطه نظرات و پرسش های دوستان انقلابی در محافل مجازی که ده ها منفذ دارد؛ نیست و باید امر در سطح کلان و نزد بزرگان اصولگرا و جبهه انقلاب به بهترین وجه سامان یابد.

به یقین تضعیف جبهه انقلاب از حاشیه تشکیک و ایجاد تردید در دلها می گذرد و هرکه در این راه گام بردارد خسرانی بزرگ را پدید آورده است.

باید همگی بدانیم امروز آن گروهی که از تقابل بین نیروهای انقلاب سود می برد، همانی است که هفته هاست در راه شناساندنش به مردم کوشیده ایم. همان دسته ای که صغیر و کبیرِ پیکره اش را منفعت طلبان در بر گرفته اند.

آقایان محتاجی، جعفرپور، محبی، موحدی، عسکرپور، یگانه فرد، توانا و دیگر نیروهای انقلابیِ بخشها و شهرستان های حوزه انتخابیه همگی با هم برادرند و اختلاف افکنی، دامی است که مخالفین این جریان را شاد و خوشحال خواهد کرد.

الحمدلله با درایت دوستان و بزرگواران نزدیک به کاندیداها بخصوص برادر ارجمند جناب آقای منیری که پیشگام گفت و گوی درون جبهه ای بوده اند؛ باب گفت و گو و تعامل باز است و امید می رود تا در این آزمون نیز جبهه انقلاب سربلند باشد.

لذا خواهشمند است از هرگونه اظهار نظرِ اختلافی که موجب تضعیف کلیت جریان انقلابی می شود اجتناب فرمایید تا کار در فضایی آرام و منطقی به پیش رود؛ ان شاء الله.

برادر کوچک شما/ حجت محبی پور/ ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۸


9 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  آقای محبی پور چگونه است که تا دیروز این “برادر ارجمند جناب آقای منیری “، توسط شما به دار و دسته مسجد النبی خوانده میشدند، حالا شدند برادر ارجمند؟!!
  امان از نفاق…

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  آقا جان وقتی این حضرت جداشده در انتخابات شورا کسی را لچک به سرش می کند و… نشان می دهد د لچک زنی ید طولایی دارد

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  حجت آقا محبی پور
  زمان آن رسیده است که در قفس را باز کنی عمیق بیندیش

 4. عصر بیداری گفت:

  0

  0

  سلام آقای محبی پور التماس کمی حیا که حیا نیمی از دین است گفتار با عمل شما متفاوت است و ریاکاری و دروغگویی در جبهه انقلاب جایی ندارد مگر اینکه تفسیر شخصی شما و همفکرانتان ار انقلاب منفعت طلبی باشد توبه کنید و به راه خدا بازگردید

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  بقول خودتان وقتی شورایی در لار وجود نداشته طبق کدام قانون دست به انتخاب زدند و با کدام رویکرد ….نتیجه نهایی ائتلاف را خود مردم منطقه باید انتخاب نمایند.

 6. لاری گفت:

  0

  0

  اصولگراها هم به جون هم افتادند .

 7. لارستانی گفت:

  0

  0

  این دوره دیگه رقابتی در کار نیست عده ای پیرمرد کهنسال سنتی امتحان داده ذاشتند جلو مردم که بکی را انتخاب کنند این همه توصیح ومطلب ننویسید که ادم های عاقل به شما ها میخنند بنده خدا محبی پور خیال میکنه انتخاباته

 8. از بنارویه گفت:

  1

  0

  اقای نویسنده مطلب میگن وقتی که پدر وجود نداشته باشد به شوهر ننه هم میگویند پدر حالا قصه این انتخابات است این افراد همه سرتا پا یک کرباس هستند این همه بازاررمی نکنید مردم بهتر ازشما می دانند

 9. ناشناس گفت:

  0

  0

  ضمن سلام و قدر دانی از سایت آفتاب لارستان … و گروهی از مردم منافق گویند که ما ایمان آورده ایم به خدا و روز قیامت و حال آنکه ایمان نیاورده اند دلهای آنان مریض است بس خدا بر مرض (جهل و عناد) ایشان بیفزاید و آنان را عذاب دردناک است آگاه باشید که ایشان سخت مفسدند و مخرب ولی خود نمی دانند(سوره بقره) ……باید گفت که آقای جعفر بور اصلاح طلب ؟؟ دوره قبل نیز منافقانه با چراغ سبزاصولگرایی و بالا بردن برچم اصولگراها صرفا جهت کسب رای از نیروهای بسیجی و سباهی و انقلابی عمل کرد و کلاه گشادی سر آنان گذاشت ….

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان