میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۶ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 399 بازدید

اتحادیه‌های کارگری از جریان‌های ریشه‌دارِ پایبند به نظام و قانون هستند

فرماندار در جمع اعضای اتحادیه «خانه کارگر» لارستان:

اتحادیه‌های کارگری از جریان‌های ریشه‌دارِ پایبند به نظام و قانون هستند

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: مردم با حضور پرشور خود در انتخابات سرنوشت خود را تعيين كنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در جمع اعضای اتحادیه خانه کارگر و جمعی از رؤسا و کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صنعت، معدن و تجارت، تأمین اجتماعی و مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ضمن تبریک فرا رسیدن روز جهانی کار و کارگر اظهار داشت: اتحادیه های کارگری از جریان های ریشه دار، پایبند به نظام، قانون و انقلاب هستند که نسبت به حقوق کارگران و بر اساس آن وظایف صنفی که دارند فعال هستند. وی افزود: کمتر صنفی در کشور داریم که همچون اتحادیه های کارگری در جامعه اینقدر فعال باشند.

وی نوع فعالیت، همبستگی و اتحادی را که در جمع اتحادیه کارگری لارستان وجود دارد ستودنی خواند وابراز امیدواری کرد این همبستگی و فعالیت ها همچنان استمرار داشته باشد.

حسنی با بیان اینکه اولویت اول خانه کارگر و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیگیری مسائل و مشکلات جامعه کارگری است؛ افزود: اگر همبستگی صنفی کارگری تداوم داشته باشد مطمئن باشید هیج مجموعه مدیریتی نمی تواند نسبت به حقوق کارگری تعدی کند.

فرماندار ویژه لارستان تصریح کرد: یکی از الزامات و ضروریات اصلی بحث دفاع از حقوق کارگری، انسجام، همبستگی، تحرک و پویایی، ایجاد انگیزه و پشتکار در این اتحادیه کارگری است و اگر این اتحاد و انسجام حفظ شود یقیناً مشکلات جامعه کارگری حل خواهد شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان خاطرنشان کرد: باید با استفاده از همین انسجامی که در جامعه کارگری وجود دارد همه در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی قدم برداریم.

حسنی با بیان اینکه همه ما باید در سرنوشت کشور، خود را داخیل بدانیم؛ افزود: مردم با شركت در انتخابات سرنوشت خود را تعيين كنند، بنابراین باید همه  با شرکت در انتخابات در سرنوشت خود دخیل باشند و این خود خدمت بزرگی به کشور، نظام، جامعه بشری و بخصوص به نسل های آینده است.

معاون استاندار فارس در پایان سخنانش خطاب به جمع حاضر تأکید کرد: همه سعی کنید مشارکت  مردم در صحنه انتخابات نسبت به سال های قبل، مشارکت فعال تری باشد و این فرصت مناسبی است تا آینده خود را نسبت به حال بهتر کنیم؛ کما اینکه امروز  نیز نسبت به گذشته های دور و نزدیک از نظر سیاسی و ثبات سیاسی و بخاطر پویایی و نشاطی که در کشور ایجاد شده، بهتر شده است.

پیش از این نیز محمد حسن قوامی دبیر اجرایی خانه کارگر لارستان، مهدی قاسمی معاون اداره کل و رییس تعاون، کار و رفاه اجتماعی لارستان و خانم ماه منیر پیشداد دبیر اجرایی اتحادیه زنان کارگر شهرستان به ایراد سخن پرداختند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان