میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در26 دسامبر 2016 ساعت 8:17 ب.ظ سرویس:مطلب شما 11 دیدگاه 1,575 بازدید

اتلاف ۲۰۰ «نفر ساعت» بدلیل تاخیر خانم رئیس در افتتاح دانشکده بهداشت اوز!

new-r24imageاتلاف ۲۰۰ «نفر ساعت» بدلیل تاخیر خانم رئیس در افتتاح دانشکده بهداشت اوز!

آفتاب لارستان: متن پیش رو با امضای «یکی از حاضران مراسم افتتاح دانشکده بهداشت اوز» برای این سایت ارسال شده و در آن نسبت به آنچه تاخیر یک ساعته رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان در مراسم اعلام شده انتقاد شده است.

در ادامه بخش هایی از این نامه ارسالی را بخوانید. ذکر این توضیح لازم است که حق پاسخگویی دانشکده علوم پزشکی لارستان در همین سایت محفوظ است.

***

من یکی از حاضران در مراسم امروز (۶ دی ماه) افتتاح دانشکده بهداشت اوز بودم. در این مراسم تعداد زیادی از مردم، متخصصین و مسئولان شهرستانی و استانی حضور داشتند اما علیرغم مهم دانستن این مراسم توسط مردم و دیگر حاضران ظاهرا برای خانم دکتر رئوفی رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان حضور به موقع در مراسم اهمیت نداشت و ایشان با تاخیری یک ساعته (و در نتیجه شروع با تاخیر یک ساعته مراسم) در مراسم حاضر شدند!

این معطلی به قدری باعث ناراحتی حاضران شده بود که حتی آقای فرماندار لارستان نیز در سخنرانی کوتاه خود به این موضوع اشاره کرد و این تاخیر خانم رئیس را به نوعی نشانه بی برنامگی این دانشکده دانست.

با یک حساب سرانگشتی باید گفت در این مراسم حداقل ۲۰۰ نفر حضور داشتند و این اتلاف وقت به نوعی باعث اتلاف وقت  ۲۰۰ نفر و هر یک به مدت یک ساعت یا اتلاف ۲۰۰«نفر ساعت» یا اتلاف ۱۲۰۰۰ «نفر دقیقه» شد!

در پایان این نامه را با این جمله تمام می کنم که: کاش مسئولان ما برای وقت مردم احترام بیشتری قائل بودند.


11 نظر

 1. لاری گفت:

  0

  0

  شاید عذر موجه ای داشته باشند که خانم دکتر باید پاسخ دهند

 2. ابراهيم احمدي گفت:

  0

  0

  ضمن تاييد تاخير يك ساعته در شروع مراسم، علت تاخير عدم حضور خانم دكتر رئوفي نبود بلكه منتظر حضور دكتر ايمانيه رئيس دانشگاه علوم پزشكي شيراز بودند كه در نهايت بدون حضور دكتر ايمانيه مراسم آغازشد و ايشان در ادامه مراسم حضور يافتند.

 3. جوان گفت:

  0

  0

  اصلا برنامه های دانشکده علوم پزشکی همه بی نظم است مگر برنامه تقدیر از خبرین سلامت نیز چجور بود اولا با ۴۵دقیقه تاخبر شروع شد ثانیا بصورت سلیفه ای فقط خیرین لاری دو تقدبر کردند و از هربخش فقط دو نفر در صورتی که خیلی از خیرین بخشها و روستاها از قلم افتادند بهتره نماینده شریف مردم فکری به حال دانشکده علوم پزشکی لارستان کنند .

 4. لارستانی گفت:

  0

  0

  خدا پدرومادر این. خیران. بزرگوار. بیامرزد که. ای قبیل. ساختمانها. ومکانهایی. ایجاد. می. کنند. مراسم. ها. تشریفاتی. ورود گذر است اگر. مسولین. قدر شناس باشند. باید. به. احترام. این. بزرگواران. سر. موقع. حاضر. شوند

 5. باغ زیبا گفت:

  0

  0

  ما هم اونجا بودیم..راست گفتن…خانم دکتر ریوفی یکساعت تاخیر داشت…برنامه خیلی بی نظم بود

 6. ناشناس گفت:

  0

  0

  متاسفانه ایشون به شدت […] و خودپسندانه برخورد میکنن و غرور عجیب و غریبی دارن انگار این تصور که اقای دکتر جعفرپور پشت ایشون هستن باعث شده هر جور میخوان بتازن. بارها از نیروهای دانشکده علوم پزشکی وصف […] و نگاه از بالا به پایینشون به کارمندا رو شنیدیم. متاسفانه شهر لار با وجود داشتن پزشکان و مدیران خبره و کارکشته در حوزه درمان باید شاهد حضور یک پزشک تازه خدمتی بدون سابقه مدیریتی و اجرایی در هیچ دستگاه اداری و خصوصی باشه که در بلند مدت خسارات اون رو خواهیم فهمید. واقعا این جناب دکتر جعفرپور بخواد از کسی حمایت کنه کاری به تخصص و حتی تعهدش نداره . این میشه یک کار باندی تمام عیار. (لطفا رسانه واقعی باشید و سانسور نکنید چون نه به کسی توهین شد و نه افترا زده شد. نقد به شیوه رسا و قانونی)

 7. ناشناس گفت:

  0

  0

  بی نظمی در کل دانشکده لارستان و بیمارستانهایش موج می زند

 8. شهروند. از منطقه گفت:

  0

  0

  اوضاع بیمارستان. اوز هم بسیار. نابسامان. بیشتر. بیماران. را به. گراش. ولار میفرستند. دراین. بیمارستان. با سابقه. دکتر. جراح عمومی. نیست. بخش ICU. _ وجود. ندارد. وتنها. کارهای. سرپایی. انجام. می. دهند. مدیریت ان ضعیف. ونا کارمد است. وکسی به این مردم. خیر. وصبور. جوابگو نیست

 9. مسعود گفت:

  0

  0

  متاسفانه فقط بی نظمی در مراسم نبود بلکه مهمانان را هم به افراد درجه یک ودرجه دو ودرجه سه تقسیم کرده بودند اشراف درسالن اول بعضیها وبیشتر خیرین را درسالن دوم وافراد بی خاصیت برای خودشان درراهرو یا محوطه جاداده بودند ومتاسفانه رییس دانشگاه شیراز اصلا برایشان مهم نبود که اینقدر دیر وارد میشوند وبرای رییس دانشکده هم مردم بی اهمیت بودند وفرماندار اینقدر ناراحت بودند که برای ناهار هم نماندند البته بعضی از هیئت امنای میگفتندهمش تقصیر رییس دانشکده بوده ووقتی بهشان گفتیم تا مردم را در سالن پیام نورجمع شوند وبعد بیاییم به دانشکده جواب داده من کاری به پیام نور ندارم

 10. محمد گفت:

  0

  0

  سلام
  قطعا کار خیرین شهرستتن نزد خداوند بسیار ارزنده و قابل ستایش است . باید این نکته را هم در نظر داشت که بخشی از اثار کار خیرین بزرگوار ابقا و رشد مسولین شهر است که در کارنامه خود قید میکنند و افتخار میکنند .
  مسول قوی و دلسوز کسی است که بتواند از بودجه دولتی هم اعتبار خوبی جذب کند .ابنکه خیرین کار کنند و مسولین پزشو بدن که درست نیست.
  این نظر شخصی بنده است.مردم ما بسیار آگاه هستند و قضاوت خواهند کدد.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان