میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در14 نوامبر 2019 ساعت 8:45 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 183 بازدید

اجرای بیش از ۴۰ برنامه فرهنگی به مناسبت هفته کتاب‌خوانی در کانون‌های مساجد جنوب فارس

اجرای بیش از ۴۰ برنامه فرهنگی به مناسبت هفته کتاب‌خوانی در کانون‌های مساجد جنوب فارس

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس از اجرای بیش از ۴۰ عنوان برنامه فرهنگی همزمان با هفته کتاب و کتاب‌خوانی در کانون‌های مساجد جنوب فارس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس، محمدابراهیم اخوت با بیان اینکه هفته کتاب و کتاب‌خوانی، تلنگری برای یادآوری نقش و تأثیر کتاب در زندگی است، افزود: کتاب‌خوانی تأثیر به سزایی در بالا بردن سطح آگاهی و اعتماد به ‌نفس به‌ویژه در نوجوانان و جوانان دارد.

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس با اشاره به تدارک بیش از ۴٠ عنوان برنامه با محوریت کتاب و کتاب‌خوانی جهت اجرا در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، اظهار داشت: برپایی نمایشگاه کتاب، نشست هم‌اندیشی و معرفی کتاب، اجرای کافه کتاب، نشست‌های کتاب‌خوانی، برگزاری مسابقات کتاب‌خوانی، قصه‌گویی، نقاشی و… از جمله مهم‌ترین برنامه‌هایی است که در بیش از ١٠٠ کانون و ٣٠ کتابخانه مساجد جنوب فارس اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اهداف برنامه‌های هفته کتاب بیان کرد: ارتقای سطح علمی و فرهنگی اقشار جامعه به ویژه نوجوانان و جوانان، آشنایی با مفاهیم و اصول اسلامی و ارتقاء فرهنگ عمومی از جمله اهداف برگزاری برنامه‌های هفته کتاب و کتاب‌خوانی در کانون‌های مساجد جنوب فارس است.

اخوت با تأکید بر اینکه باید با تقویت فرهنگ مطالعه و توجه به کتاب، کتابخوان، کتابدار و کتابخانه، جامعه را به سمت ارتقاء آگاهی‌های عمومی پیش ببریم، تصریح کرد: ان‌شاءالله بتوانیم در راستای اعتلای فرهنگ مطالعه و افزایش دانش عمومی جامعه گام برداریم.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان