میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۵۵ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 109 بازدید

اجرای طرح «ضیافت علوی» به مناسبت دهه ولایت در لارستان

اجرای طرح «ضیافت علوی» به مناسبت دهه ولایت در لارستان

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس با اشاره به اینکه اطعام نیازمندان و برپایی سفره‌های احسان از برنامه‌های اجرایی در دهه ولایت است، گفت: این برنامه به همت کانون مسجد جامع لار و با عنوان «ضیافت علوی» اجرایی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس، محمدابراهیم اخوت اظهار کرد: برگزاری جشن غدیر با هدف وحدت و همبستگی بین مسلمین، نقل واقعه غدیر خم و اکمال دین اسلام بوده است و امسال نیز همچون سنوات گذشته، برنامه‌های مختلفی به مناسبت دهه ولایت توسط کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس اجرایی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه اطعام نیازمندان و برپایی سفره‌های احسان از برنامه‌های اجرایی در دهه ولایت است، گفت: این برنامه به همت کانون مسجد جامع لار و با عنوان «ضیافت علوی» اجرایی می‌شود.

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس با اشاره به جزئیات این برنامه افزود: در شب عید غدیر و در مسجد جامع لار پس از مراسم مولودی‌خوانی، نمازگزاران با در دست داشتن گل و علی علی گویان به سمت امامزاده میر علی‌بن‌الحسین حرکت می‌کنند و در روز عید غدیر، مراسم جشنی در همین مسجد برگزار و در پایان مراسم، با ناهار پذیرایی می‌شوند، همچنین به مدت سه شب ایستگاه صلواتی در خیابان ساحلی برپا خواهد شد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان