میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۲۹ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 115 بازدید

اجرای ٢٠٠ برنامه مختلف فرهنگی به مناسبت عید غدیر در لارستان

اجرای ٢٠٠ برنامه مختلف فرهنگی به مناسبت عید غدیر در لارستان

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس گفت: به مناسبت عید سعید غدیر خم بیش از ٢٠٠ برنامه مختلف فرهنگی و هنری در سطح شهرستان اجرا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد کانون‌های فرهنگی‌ هنری مساجد جنوب فارس، محمدابراهیم اخوت ضمن تبريك دهه ولايت و فرا رسیدن عید غدیر خم عیدالله اکبر، اظهار داشت: غدير روزي است كه دين خدا بر پيامبر اكرم (ص) كامل مي‌شود و رسالت پيامبر اكرم با اعلام ولايت حضرت علي(ع) به كمال مي‌رسد. عید غدیر خم یکی از مهم‌ترین اعیاد ما مسلمانان و به‌ویژه شیعیان محسوب می‌‌گردد و به این مناسبت برنامه‌های مختلفی از سوی کانون‌های فرهنگی‌ هنری مساجد جنوب فارس اجرا خواهد شد.

وی افزود: برنامه‌های مفصلی برای این دهه و ایام مبارک در ١۵٠ کانون فرهنگی‌ هنری مساجد جنوب فارس تدارک دیده شده است که برگزاری جشن، مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی، مسابقه و مراسم حفظ خطبه غدیر و زیارت غدیریه، نشست‌های بصیرتی معرفتی، دیدار با علما و تجلیل و تکریم سادات، برپایی غرفه‌های فرهنگی، نمایشگاهی، کودک و نوجوان، اجرای تئاتر و سرود پاتوقی و میدانی در اماکن عمومی و توزیع غذای نذری در مساجد از جمله مهم‌ترین برنامه‌های قابل اجرا در سطح شهرستان است.

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس با بیان اینکه تمامی این برنامه‌ها سبب معرفی فرهنگ، هنر و آیین‌های اسلامی می‌‌شود، یادآور شد: جامعه ما امروز با وجود مشکلات اقتصادی به نشاط فرهنگی و معنوی بیشتری نیازمند است که امیدواریم با همت و‌ تلاش تمامی سازمان‌ها، نهادها، تشکل‌های‌ مردمی، فرهنگی، هنری و اصحاب رسانه شاهد شکوفایی و تلاش بیشتر و همچنین ارتقاء سطح فرهنگی و نشاط اجتماعی باشیم.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان