میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۵:۳۴ ق.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند بدون دیدگاه 235 بازدید

«احتمال باران اسیدی» در «هنرسرای شهروند» لار بررسی می شود

«احتمال باران اسیدی» در «هنرسرای شهروند» لار بررسی می شود

فیلم سینمایی «احتمال باران اسیدی» به همت هنرسرای شهروند وابسته به حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری لار، پخش و نقد و بررسی می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، این فیلم روز جمعه ۱۲ بهمن ماه ساعت ۱۷/۳۰ در محل هنرسرای شهروند واقع در بوستان ندای بهار(پارک حاشیه) نمایش داده خواهد شد.

نقد و بررسی فیلم «احتمال باران اسیدی» مانند نشست های گذشته به صورت گفتگومحور خواهد بود.

کارگردان این فیلم بهتاش صناعی ها است و محمد شمس لنگرودی (شاعر نام آشنای ایرانی)، ارسلان عبداللهی، مریم مقدم و… در آن ایفای نقش می کنند.

در خلاصه داستان فيلم این هفته آمده است؛ منوچهر شصت سال سن دارد. او بازنشسته اداره دخانیات است ولی از سر بیکاری همچنان هر روز به اداره می‌رود. مادرش تا زنده بود آرزو داشت ازدواجش را ببیند. در حالی که منوچهر حتی دوستی هم در زندگی نداشته به جز خسرو…

این فیلم در جشنواره‌های داخلی و خارجی موفق به دریافت جوایز گوناگون شده که از جمله آنها می‌توان به جایزه بهترین فیلمنامه جشنواره فجر، جایزه استعداد درخشان (بهترین فیلم اول) از جشن انجمن منتقدان، جایزه نتپک (ارتقای سینما آسیا) در استرالیا، جایزه بهترین فیلم تماشاگران جشنواره پراگ، جایزه ویژه هیئت داوران جشنواره کلمبو اشاره کرد. فیلم «احتمال باران اسیدی» همچنین در جشنواره‌های گوناگونی همچون گوتنبرگ، بمبئی، زوریخ، استکهلم، پونا، پرت استرالیا و فیلم‌های ایرانی  پاریس، کلن، سیدنی، بوستون، واشنگتن و دانشگاه یو سی ال ای حضور داشته است.

گفتنی است هنرسرای  شهروند تاکنون بیش از ۲۵ فیلم سینمایی از آثار مطرح سینمای ایران را با حضور علاقه مندان هنر سینما در شهر لار، پخش و نقد و بررسی نموده است.

شرکت در اكران و نقد و بررسي اين فيلم براي عموم علاقه مندان، آزاد است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان