میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در9 ژوئن 2014 ساعت 5:08 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 4 دیدگاه 1,272 بازدید

احداث شهر نمونه ایراهستان در ورودی شهر لار

شهردار لار خبر داد

احداث شهر نمونه ایراهستان در ورودی شهر لار

IMG_1766 محمدرضا قنبرنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در لارستان، با تأکید بر استفاده حداکثری از فرصت‌ها، اظهار کرد: برای پیشبرد اهداف و برنامه‌ها باید با شناخت صحیح فرصت‌ها از آن بهترین بهره‌ها را برد و تمام نواقص و نیازهای شهر را در سریع‌ترین زمان برطرف کرد.

وی درباره پروژه‌های در دست اقدام شهرداری لار، افزود: ما درصددیم که به یاری خداوند و همکاری مردم برای پیشرفت عمرانی و زیباسازی شهر لار پروژه‌های مهمی از قبیل آسفالت خیابان مدرس جنوبی، بهسازی خیابان ورودی پارک شهر، افزایش فضای سبز، افزایش وسایل بازی پارک شهر، جذب بخش خصوصی جهت احداث ترمینال مسافربری مرکزی و کشتارگاه صنعتی،  اجرای فاز نخست احداث ساختمان جدید شهرداری،  اجرای طرح فرهنگ شهروندی با عنوان آرمانشهر، تملک خیابان قبله دعا و چندین پروژه دیگر را اجرایی کنیم.

شهردار لار با اشاره به انجام برنامه‌ریزی برای رفع کمبود فضای سبز در سطح شهر لار، تصریح کرد: برای توسعه فضای سبز، کمیته‌ای تحت همین عنوان در شهرداری تعریف کرده و امیدواریم که به این وسیله بتوانیم بر حسن اجرای واحد فضای سبز و شرکت خصوصی طرف قرارداد شهرداری نظارت بیشتری داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: از طرفی مطالعه و بررسی برای بهسازی و توسعه فضای سبز شهری و پارک‌ها را نیز لحاظ کرده و با آموزش صحیح شهروندان، گامی موثر برای حفظ و نگهداری فضای سبز شهر لار برداریم.

قنبرنژاد با دعوت از سرمایه‌گذاران خصوصی برای مشارکت در تأسیس شهر نمونه ایراهستان در ورودی شهر لار، افزود: پروژه شهر نمونه ایراهستان که یکی از پروژه‌های مورد حمایت شهرداری لار است و در زمان شهرداران گذشته طراحی شده، مقرر است که در ورودی شهر لار از سمت جهرم در زمین ملکی شهرداری اجرا شود.

وی تصریح کرد: با اجرایی شدن پروژه بزرگ شهر نمونه ایراهستان و با توجه به محل قرارگیری آن در محور ترانزیتی شیراز به بندرعباس، پروژه فوق قابلیت این را داراست که یکی از طرح‌های توانمند شهرداری محسوب شود و از سویی به زیبایی شهر و ورودی آن کمک شایانی کند.


4 نظر

 1. شهر سوخته گفت:

  0

  0

  به بهانه شهر نمونه ایراهستان: تا کی در رویاهیمان ترمز پیشرفت رو خواهیم کشید، به زیر نگاه کن پایمان بر روی زمین لار است، دست از رویاهای دست نیافتی برداریم.

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  با تشکر از شهردار فعال لارستان خواهشمند است در برنامه های آتی خود سنگ فرش کردن پیاده رو های واقع در خیابان معلم(از ۴۰ متری اول تا ورودی پارک شهر)را در اولویت قرار دهند که با این کار کمک شایانی به زیباسازی شهر می نمایند.

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  در جواب سوخته که فکر کنم توسط شماها شهر سوخته شد در سایه درایت وتدبیر همکاری وتعامل و بدور از مسائل حاشیه شهر آباد می شود ما به این شورا وشهرداری با لطف خداوند وپاک بودن مسئولین ودلسوزی شورای شهر این شهر هم ساخته می شود. تشکر از شورا وشهردار محترم

 4. رحیم گفت:

  0

  0

  اگه ممکنه در مورد ویژگی های این شهر نمونه توضیح بدین. از هر کی می پرسم جوابی نداره. قراره چه جور جایی باشه؟ یه مکان تاریخی ؟ تفریحی ؟ اداری ؟
  کاش بشه در ساخت و سازها از نما و نقشه های قدیمی ولی با مصالح جدید استفاده کرد.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان