میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در3 ژانویه 2021 ساعت 5:51 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 164 بازدید

احداث قطعه اول مسکنِ ملی در لارستان کلید خورد

احداث قطعه اول مسکنِ ملی در لارستان کلید خورد

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به همراه احمد دلاور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، امیر برومند رئیس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان و ایوب فاطمی و امین کوهپیما از کارشناسان دفتر فنی مهندسی بنیاد مسکن لارستان از روند اجرای عملیات قطعه اول طرح اقدام مسکن ملی لارستان بازدید کردند.

در قطعه اول ۱۶۹ واحد در ۶ بلوک و ۸ طبقه در زمینی به مساحت ۸۶۰۰ مترمربع با زیربنای ۲۱ هزار متر مربع احداث خواهد شد.

هم اکنون در این مکان که کنار ساختمان قرارگاه پلیس راه جنوب استان فارس قرار دارد تجهیز کارگاه صورت پذیرفته و خاکبرداری آن انجام و میلگرد فنداسیون نیز تهیه و در محل پروژه تخلیه شده است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان نیز در حاشیه این بازدید با اشاره به اینکه ۵۰ درصد از طرح اقدام ملی مسکن استان فارس در لارستان اجرایی خواهد شد؛ خاطرنشان کرد: در منطقه لارستان بزرگ برای اجرای طرح بزرگ اقدام ملی مسکن تاکنون ۱۰۵۲ متقاضی واریز وجه داشته اند که هم اکنون ۶ قطعه زمین توسط اداره کل راه و شهرسازی لارستان در شهر لار در نظر گرفته شده است که برای ساخت آن واحدها، تحویل بنیاد مسکن شهرستان شده است.

جلیل حسنی در ادامه خاطرنشان کرد: بنیاد مسکن شهرستان نیز در این راستا سرعت و دقت عمل را داشته باشد تا ضمن سرعت بخشیدن به اجرای کار به تعهدات به طور جد عمل شود و جوابگوی مطالبات به موقع مردم باشیم و مهمتر اینکه از تعارضات اجتماعی در آینده جلوگیری شود.

وی اضافه کرد: دستگاه های خدمات رسان همچون شهرداری و ادارات آب، برق، گاز، مخابرات، آزمایشگاه خاک، نظام مهندسی و غیره هم پای کار هستند تا وقفه ای در کار این طرح عظیم صورت نگیرد.


1 نظر

  1. فرهنگی گفت:

    0

    0

    می خواستم از اداره آموزش و پرورش لار این سوال را بمرسم چرا شما برای تامین مسکن ملی برای فرهنگیان اقدامی انجام نمی دهید؟ چرا ادارات دیگه به فکر کارمندانش هست ولی آموزش و پرورش نه؟ قرار بر تهیه یک زمین بود که در اختیار مسکن و شهرسازی قرار گیرد تا شروع به کار کنند. پس چی شد؟ چرا همیشه ما باید آخر باشیم؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان