میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳۰ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۹:۳۴ ب.ظ سرویس:برگزیده ها, فرهنگ و هنر بدون دیدگاه 622 بازدید

«احسان فرنام» برگزیده فستیوال عکس سوئد شد

«احسان فرنام» برگزیده فستیوال عکس سوئد شد

احسان فرنام و عدنان دلخسته، هر دو از اعضای هیئت مدیره انجمن سینمای جوان دفتر لارستان هستند که مدت ۵ سال است با همکاری اداره محیط زیست لارستان، همت به ثبت تصویر و ضبط فیلم از گونه های حیات وحش لارستان و جنوب ایران نموده اند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان این دو نفر، تاکنون توانسته اند بخش قابل توجهی از حیوانات و جانوران مناطق حفاظت شده و تالاب های منطقه لارستان را در قاب تصویر ثبت نمایند.

به گفته فرنام، هدف از چنین کاری، تهیه کتاب اطلس جانوران و پرندگان می باشد که با توجه به آماده بودن مفاد این کتاب و البته عدم تخصیص منابع مالی جهت چاپ، هنوز این کتاب به مرحله چاپ و نشر نرسیده است.

این دو هنرمند و فعال محیط زیست سال گذشته با کمک انجمن عکس لار، نخستین نمایشگاه عکس حیات وحش لارستان را در نگارخانه سبز لار دایر نمودند که خوشبختانه با استقبال چشمگیر مردم و مسئولین مواجه شد و توانستند سهم بسزایی را در آشنایی مردم لار با گونه های حیات وحش منطقه خود ایفا نمایند.

احسان فرنام و عدنان دلخسته، در کنار عکاسی به کار فیلمسازی و البته تهیه فیلمی از حیات وحش لارستان مشغول هستند که این امر نیز به مانند سایر امورات هنری به دلیل عدم تخصیص بودجه با مشکل مواجه است. و اما عکس منتخب در فستیوال عکس حیات وحش سوئد، عکسی است که از منطقه حفاظت شده هرمود لارستان گرفته شده و قبلا نیز در جشنواره دانشجویی عکس حیات وحش ایران توانسته بود مقام دوم را کسب نماید.

این عکس درفستیوال عکس سوئد در بخش حیات وحش و با محوریت جاذبه های حیات وحش ایران توانست مقام سوم را کسب نماید.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان